Všechny motocykly jsou vybaveny příslušenstvím dle norem EU 5 (např. odrazky). Motocykly, vyobrazené (na fotografiích či videích) na těchto webových stránkách nemusí obsahovat veškeré požadované vybavení.

Všechny motocykly jsou vybaveny příslušenstvím dle norem EU 5 (např. odrazky). Motocykly, vyobrazené (na fotografiích či videích) na těchto webových stránkách nemusí obsahovat veškeré požadované vybavení.

*Tato příkladová kalkulace byla vytvořena pro model BMW CE 04 s pořizovacícenou 317 000 Kč vč. DPH. Uvedená splátka úvěru je určena pro podnikatele, plátce DPH a je kalkulována pro délku 60 měsíců s akontací 95 100 Kč a s DPHčiní 6 401 Kč. Detaily konfigurace, cenu motorky a kalkulaci financování Vám poskytne autorizovaný partner BMW Motorrad v České republice. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Podmínky úvěru jsou dostupné na www.bmwfs.cz. Tato akce platí do odvolání, nejpozději do 31. 03. 2024.

Více informací u autorizovaného prodejce BMW Motorrad.

BMW CE 04

Tichá evoluce

Pohybuješ se ve městech a metropolích tohoto světa. Právě tam, kde je každý projekt prvním krokem příštího nového nápadu. A ani ty nedokážeš být v klidu. Tuto strhující dynamiku známe. Protože z ní vycházíme již více než 10 let při vývoji řešení a koncepcí městské elektromobility, která dnes znamená mnohem více, než je přesun z bodu A do bodu B. Z této dlouholeté přední pozice v oblasti inovací zahajuje skútr BMW CE 04 novou éru v designu a s inteligentními řešeními konektivity se dokonale integruje do tvého každodenního života. Úplně jednoduše #PluggedToLife

Objednej si předplacený servisní balíček service inclusive za 8 158 Kč vč. DPH na 3 roky / 30 000 km

Objednej si předplacený servisní balíček service inclusive za 8 158 Kč vč. DPH na 3 roky / 30 000 km

  

+ Zobrazit více

Stvořeno pro novou dobu

Design spojuje

Obě barevné koncepce dokonale ladí s moderními a nezaměnitelnými tvary skútru BMW CE 04. Zdůrazňují pokrokový design a dodávají výrazné akcenty.

Avantgarde

Výrazný a sebevědomý: BMW CE 04 Avantgarde v metalíze Imperialblau.

Lightwhite uni

Jasná bílá dynamicky a otevřeně odráží pulzující metropoli jako moderní prostor pro intepretaci.

Nadčasový

Základem designu skútru BMW CE 04 je plochý energetický zásobník pod podlahou a kompaktní pohon. Svoboda tvarů a řešení zde stvořila novou estetiku. Jako například boční výklopná přihrádka nebo floating seat. Další výhodou je nízké těžiště, které přináší snadné ovládání, překvapivou dynamiku a nadčasovou radost z jízdy. Inovace se tak přirozeně propojují i v designu. Celkový design se vyznačuje velkorysými, klidnými a minimalistickými plochami. Přední část tvoří zajímavé prolamované prvky, zatímco vzadu jsou přiznané technické součásti, jak je to u motocyklů typické.

+ Zobrazit více

Zůstaň dokonale informován

Vždy u toho, vždy ve spojení: všechny novinky o skútru BMW CE 04 přímo v tvé e-mailové schránce.

Přihlásit se k odběru newsletteru

Nabitý energií, hospodárný a bezemisní

31
Maximální výkon 31 kW (42 k)
2.6
Z 0 na 50 km/h za 2,6 sekundy
130
Dojezd dle WMTC 130 km
65
Z 0 % na 80 % s na přání dodávanou rychlonabíječkou při maximálním nabíjecím proudu za 65 minut
Kapalinou chlazený synchronní motor

V budoucnu budeme přestávku na kávu za rohem přepočítávat na kilometry.

 “

Florian Römhild

Vedoucí projektu BMW CE 04

Energii dostane tam, kde jsi ty

Energii dostane tam, kde jsi ty

Tomu říkáme komfort: když vstupuješ plný energie do nového dne, čeká už na tebe BMW CE 04 s plně nabitým akumulátorem. Nabíjí se snadno z běžné 220V zásuvky nebo BMW Wallboxu. A s rychlonabíječkou dodávanou na přání získáš z každého nabíjení ještě něco navíc – a sice více času: Skútr BMW CE 04 si pak můžeš prostřednictvím BMW Wallboxu nebo na cestách nabít maximálním nabíjecím proudem z 0 % na 80 % za pouhých 65 minut.

U vysokonapěťových akumulátorových modulů poskytujeme prodlouženou záruku 5 let / 40 000 km na to, že kapacita akumulátoru neklesne pod 70% původní hodnoty při dodání nového motocyklu

+ Zobrazit více

Jízda na BMW CE 04 již s řidičským průkazem skupiny A1

Pokud jsi držitelem řidičského průkazu skupiny A1, zažiješ radost z jízdy na skútru BMW CE 04 prostě v jeho variantě s omezeným jmenovitým výkonem na 11 kW (15 k). Všechny informace ti poskytne partner BMW Motorrad.

Vyhledat prodejce

Highlights pro novou městskou estetiku

Stylové soupravy dekoračních nálepek
Boční pohled na BMW CE 04 s oranžovými pásky.
Velký barevný displej TFT
Displej TFT s úvodní animací BMW Motorrad.
Elektrický pohon
Hnací jednotka BMW CE 04.
Praktická odkládací přihrádka
Otevřená přihrádka Side Loading skútru BMW CE 04.
Ikonický design světel
Přední část BMW CE 04 se zaměřením na LED světlomety.
Výrazné diskové kolo
Diskové kolo skútru BMW CE 04 s nálepkou.
Integrated side stand
Integrated side stand BMW CE 04.
Komfortní sedačka Pro
Floating seat v černo-oranžovém provedení.

Mobilní a s nejlepším připojením

Mobilní a s nejlepším připojením

Nic nepřehlédneš, o nic nepřijdeš, vše si užiješ. Nová připojení zvládne BMW CE 04 díky BMW Motorrad Connectivity a aplikaci BMW Motorrad Connected dokonale. 10,25“ displej TFT s možností rozděleného zobrazení se stává rozhraním mezi digitálním a analogovým světem. Údaje o výkonu, dojezd, doba nabíjení nebo oblíbený playlist, příští cíl nebo telefonní hovor: mobilitu a komunikaci najdeš na jednom místě. Zkrátka přesně tvůj běžný den. Tvůj smarphone přitom zůstane ve větrané přihrádce chráněné před vodou a prostřednictvím konektoru USB-C se zároveň nabíjí.

+ Zobrazit více

Revoluce se setkává s evolucí

Revoluce se setkává s evolucí

V komfortu a bezpečnosti se s BMW CE 04 spolehni na osvědčenou a prověřenou techniku BMW Motorrad. Systémy ABS a ASC jsou dodávány sériově, na přání jsou k dostání systémy DTC, ABS Pro a inteligentní asistent tísňového volání ECALL. O komfort ve velkoměstě se starají na přání dodávané varianty sedačky s integrovanou opěrkou a vyhříváním a elektrická podpora couvání. A s Keyless Ride zahájíš dokonalou integraci BMW CE 04 do svého mobilního života – v pravém slova smyslu: Prostě se posaď a vyjeď, klíč zůstane v kapse. 

+ Zobrazit více

Až 5 let bez starostí se zárukou, servisem a asistencí.

Ride on and on and on. Poskytneme ti rok navíc. 

Od nynějška získáš při nákupu motocyklu kromě zákonné záruky také jeden bezstarostný rok navíc. A i jinak budeš hlavně jezdit. Protože doporučený první servisní interval BMW CE 04 činí celých 24 měsíců, popř. 10 000 km.

Aktuálně nabízíme 5 let záruku, 5let/50000 km předplacený servis a asistenci za 18 069 Kč vč. DPH.

Více informací

Ještě blíže k tobě

Tvé nápady jsou důležité

Tvé nápady jsou důležité

Více úložného prostoru, větší komfort, větší důraz na vzhled? Nezáleží na tom, jaké máš se skútrem plány: s naší širokou nabídkou zvláštní výbavy a programem originálního příslušenství BMW Motorrad ti nabízíme mnoho možností individualizací. Nákupy si bezpečně uložíš v horním kufru Vario nebo v boční tašce z řady Urban Collection. Je chladno, ale slunečno? S vyhřívanými rukojeťmi a vyhříváním sedačky z komfortní soupravy je jízda tím pravým potěšením. A na přání dodávané soupravy nálepek se postarají o další designové akcenty. 

+ Zobrazit více

Ještě více #PluggedToLife

spinner