Všechny motocykly jsou vybaveny příslušenstvím dle norem EU 4 (např. odrazky). Motocykly, vyobrazené (na fotografiích či videích) na těchto webových stránkách nemusí obsahovat veškeré požadované vybavení.

BMW K 1600 GT

Tulák na dvou kolech

Být v pohybu, získávat dojmy, hodně zažívat, odpočinout si, ale mít požitek z dynamické jízdy: takhle vypadá svět ze sedla nového BMW K 1600 GT. Nabízí ještě více dynamiky a ještě větší cestovní pohodlí: jeho šestiválcový řadový motor je již považován za ikonu díky svému rozdělení výkonu a hladkému chodu. K tomu se přidává naprostá vhodnost pro cesty na dlouhé vzdálenosti s ochranou před větrem a počasím a výbavou, kvůli které budeš chtít hned nasednout. S K 1600 GT nejen že toho hodně uvidíš, ale také budeš se svým motocyklem pastvou pro oči. Samozřejmě zanecháš na všechny dojem bez ohledu na to, zda bude motorka zaparkovaná, nebo na ní pojedeš.

Design K 1600 GT

Zvol si svůj styl

Různé barevné varianty podporují jak dynamické geny, tak pohodlnou tvář K 1600 GT. Tímto jsou dokonale vyjádřeny proporce a emoce.

*/-->

Černá metalíza Black storm / ledově stříbrná metalíza

Tato barva dodává motocyklu zvláštní půvab a zdůrazní dynamické geny cestovního motocyklu.

*/-->

Černá metalíza Black Storm

Černou metalízou Black Storm jsou dokonale zdůrazněny proporce a emocionální design.

*/-->

Option 719 modrá metalíza Blue planet/Ivory

Stylová a suverénní: S barevnou variantou Option 719 modrá metalíza Blue planet/Ivory máš jistotu, že uděláš skvělý dojem.

*/-->

Option 719 zlatá metalíza Stardust

Option 719 zlatá metalíza Stardust zdůrazňuje elegantní stránku K 1600 GT.

3letá záruka

Nasedni a jezdi, jezdi a jezdi. Dáme ti rok záruky navíc.

Nyní se na všechny motocykly vztahuje 3letá záruka.

Více informací

Dynamika i pro oko

Dynamika a pohodlí. Tyto charakteristiky K 1600 GT se odrážejí také v designu: díky přednímu zavěšení Duolever, xenonovému světlometu s přídavným světlometem, výkonnému šestiválcovému motoru a rámu zde vysoce kvalitní celková image skutečně vybočuje z řady. Zcela nový přední a boční atletický vzhled zajišťuje sportovní aerodynamický vzhled. Tlumič výfuku 6-v-2 odráží potenciál šestiválcového motoru, a to jak vizuálně, tak akusticky.
Pozoruhodný vzhled K 1600 GT je podpořen vysoce kvalitními laky: od exkluzivní diskrétnosti po sportovní dynamiku . Ty si zvolíš, co ti nejvíc vyhovuje.
+ Zobrazit více

Šestiválcový řadový motor

118
kW (160 k)
při 7 750 ot./min
3,2
sekundy
zrychlení z 0 na 100 km/h
175
Nm
maximální kroutící moment
při 5 250 ot./min
810
mm výška sedla
Olejem/vodou chlazený čtyřdobý řadový šestiválcový motor

Prvotřídní šestiválec

Prvotřídní šestiválec

Legendární šestiválcový řadový motor. S ním je každá jízda potěšením. Díky nepřekonatelně hladkému chodu a rozdělení výkonu spolehlivě zajišťuje požadovanou dynamiku. Jeho maximální točivý moment 175 Nm a 118 kW (160 k) vyvine nesrovnatelný a nenucený výkon. Přitom je 70 % točivého momentu k dispozici už při 1 500 ot./min. To znamená, že i tím nejmenším pohybem ruky dodáš ovládáš K 1600 GT na cestách: ovládání plnokrevníka.

+ Zobrazit více

Vychutnej si zvuk K 1600 GT

Nejdůležitější údaje o K 1600 GT

Široká standardní výbava

Standardní vysoce výkonné brzdové destičky s ABS Pro

Široká standardní výbava

Standardní výbava motocyklu K 1600 GT je technicky na nejvyšší úrovni a nelze si už přát nic víc: ABS Pro, které zajišťuje bezpečné brzdění i při náklonu, inovativní xenonový světlomet a multifunkční ovladač jsou jen několika málo příklady. Nově se instaluje standardně ve výrobě dynamická ESA. Podvozek rozpozná a řídí činnost tlumičů, úhlový senzor stupně a řídicí jednotky v milisekundách. Zajišťuje tak to nejlepší nastavení tlumičů v každé jízdní situaci. I při náklonu dosáhneš takového pohodlí tlumičů, které dosud nebylo ani představitelné, a ve výsledku i konstantně stabilní jízdu..

+ Zobrazit více

Toužíš po něčem navíc?

Volitelná výbava Keyless Ride umocňuje pohodlí

Toužíš po něčem navíc?

Bezpočet volitelného příslušenství, jako je přídavný světlomet, funkce startování bez klíčku nebo centrální zamykání, zajišťuje ještě více pohodlí, bezpečnosti, a tím uvolněnou jízdu. BMW Motorrad je prvním výrobcem motocyklů, který již z výroby nabízí volitelné tlačítko pro „inteligentní tísňové volání“, bonus plus v rámci bezpečnosti. Díky asistentu ovládání točivého momentu bude manévrování a vyjíždění z parkovacích míst i ve strmém terénu bez námahy. Asistent řazení Pro zajišťuje ještě pohodlnější a dynamičtější řazení.

+ Zobrazit více
 • Dobrý pocit je vždy součástí jízdy
  BMW Motorrad je první výrobce, který integruje systém pro „inteligentní nouzový hovor“ již z výroby: systém nainstalovaný pevně na řidítkách, který v případě nouze může nezávisle a automaticky spustit řetězec záchranných akcí, a přitom usnadní a urychlí poskytnutí první pomoci záchrannými složkami.

   

  „Inteligentní nouzový hovor“ se automaticky aktivuje po mírné i těžké nehodě. Ale jezdec může nouzový hovor také spustit manuálně stisknutím tlačítka, pokud je například svědkem dopravní nehody. Po aktivaci systému, automaticky nebo manuálně, jsou údaje GPS polohy a směru jízdy motocyklu odeslány přes mobilní telefon do call centra BMW. Odtud se aktivuje řetězec záchranných akcí. Pro rychlou a přesnou pomoc. A skvělý pocit při každé projížďce.

 • Jednoduše zařaď zpátečku
  Podmínky na strmých cestách a v úzkých prostorech oblíbených vyhlídek nebo parkovišť nejsou problém díky pohodlnému asistentu ovládání točivého momentu (TCA). Při parkování a manévrování tak už jen zbývá se usmívat. Zařaď neutrál a aktivuj funkci asistenta pomocí tlačítka na levém řidítku. Jakmile se na displeji zobrazí R a ty jej stisknutím spustíš, můžeš snadno vyjet z parkovacího místa a vyrazit za dalším cílem.

 • Pro ten nejlepší kontakt se silnicí
  Dynamická ESA (ve standardní výbavě) výrazně zvyšuje prvotřídní pohodlí při jízdě na K 1600 GT. Zajišťuje tu nejlepší přilnavost, bezpečnost a nejvyšší úroveň pohodlí: dynamická ESA ovládá zavěšení na základě jízdních podmínek a manévrů při jízdě automatickým přizpůsobením zjištěným podmínkám. Tím zajišťuje výrazně vylepšený kontakt mezi silnicí a pneumatikou, a to dokonce i při náklonu. Umožňuje vždy stabilní jízdní vlastnosti a posílení pohodlí a bezpečnosti – zejména na dlouhých projížďkách.

  Standardní nastavení „Road“ – tě převeze pohodlně přes všechny nerovnosti. Nastavením „Dynamic“ vybereš pevnější činnost tlumičů: pro sportovní, dynamickou jízdu.

 • Více světla. Vyšší bezpečnost.
  Standardní xenonové světlomety jsou dvojnásobně jasné a spotřebovávají o 30 % méně energie než běžné halogenové světlomety. Zajišťují konzistentní osvětlení povrchu silnice – zejména v noci a za snížené viditelnosti. Zároveň díky nim budete i lépe viditelní. Cylindrický kryt žárovky reflektoru brání tomu, aby žárovka oslňovala jiné uživatele silnice.

  Světlo sleduje kolo. Adaptivní světlomet
  Přídavný světlomet, který je k dispozici jako volitelné příslušenství, optimálně osvětluje silnici při nájezdu do zatáček. Servo motorek hlavního světlometu kompenzuje úhel náklonu motocyklu při zatáčení a orientuje tak světlo v optimálním úhlu vůči silnici. Pro jezdce to představuje enormní zvýšení bezpečnosti jízdy, zejména při zatáčení v noci.

 • Nasedni a uvolni se
  Ať už se projíždíš, nebo jednoduše vyrážíš na svou každodenní jízdu, instalované kufry a úložné přihrádky na K 1600 GT poskytují dostatek prostoru pro vše, co potřebuješ vzít s sebou. Od každodenních nejdůležitějších předmětů přes vybavení a oděv a dokonce i suvenýry z dovolené.

  Volitelný horní kufr ohromí svým pohodlným interiérem a standardně osazeným interiérovým osvětlením. Spolujezdci si zamilují malou pohodlnou opěrku. Ve standardních barvách motocyklu je dokonale integrována do dynamického vzhledu K 1600 GT. Volitelná úložná přihrádka ve víku horního kufru poskytuje prostor pro všechny důležité věci při cestování, jako jsou rozličné dokumenty.

  Vnitřní tašky dodají ještě více prostoru a pořádku v cestovním kufru. Díky držadlu pro přenášení a – také odnímatelnému – popruhu na rameno jsou ideálním společníkem na projížďku po městě.

 • Výjimečné funkce pro větší pohodlí
  Startování bez klíčku a centrální zamykání usnadňují život a rychle se stanou společníky, bez kterých se nebudeš chtít obejít.

  Mechanický klíček se stane zbytečným a odteď budeš mít rudce vždy volné – díky startování bez klíčku. To trapné hledání klíče před cestou prostě zmizí a k odemknutí a nastartování motocyklu stačí mít klíč v kapse bundy.

  Centrální zamykání zajišťuje, že obsah úložných přihrádek a cestovních kufrů je chráněn před nenechavými prsty, jakmile motocykl zamkneš – a to vše jednoduchým stisknutím tlačítka na řidítkách. Umožní ti tak vyrazit na výlet ještě rychleji poté, co sesedneš z motocyklu.

 • Řaď jako na závodníci
  Luxus nade vše a zejména však vyjádření dynamiky motocyklu K 1600 GT: asistent řazení byl původně vyvinut pro závodění. Asistent řazení Pro, který byl přizpůsoben sektoru cestovních motocyklů, umožňuje řadit stupně bez používání spojky v téměř každé zátěži a rychlosti motoru. Během akcelerace zůstane plyn otevřený a zajišťuje rychlé a uvolněné řazení. Při řazení nižšího stupně se zavřeným plynem systém automaticky dokonale zařadí nižší stupeň.

  Tím zajistí, že tvoje ruka na spojce zůstane uvolněná dokonce i po dlouhých projížďkách. Kromě toho dochází ke zkrácení doby řazení v porovnání s řazením jiného stupně pomocí spojky: pro ještě větší dynamiku a pohodlí.

Volitelná výbava a příslušenství

S prémiovou volitelnou výbavou, exkluzivními laky Spezial od BMW Motorrad a originálním příslušenstvím BMW Motorrad můžeš svoje K 1600 GT dokonale sladit s tvými osobními preferencemi.

Více informací

BMW Motorrad Spezial

Ty a tvůj charakter na silnici
Žádné překážky, žádná překvapení, žádné kompromisy. S BMW Motorrad Spezial získáš personalizovaný motocykl v nejvyšším standardu kvality.

V BMW Motorrad Spezial najdeš obzvláště vysoce kvalitní designovou volitelnou výbavu, např. exkluzivní volitelnou výbavu Option 719 s frézovanými díly a laky Spezial nebo HP příslušenství ke zvýšení výkonu.

Při souhře dlouhodobých vývojových dovedností BMW Motorrad a interakce složitých výrobních postupů spojených s tradicí a uměleckým zpracováním dosahujeme nové úrovně významu a exkluzivity.

Více informací

Příslušenství pro K 1600 GT

Vhodné na projížďky