Všechny motocykly jsou vybaveny příslušenstvím dle norem EU 5 (např. odrazky). Motocykly, vyobrazené (na fotografiích či videích) na těchto webových stránkách nemusí obsahovat veškeré požadované vybavení.
Všechny motocykly jsou vybaveny příslušenstvím dle norem EU 5 (např. odrazky). Motocykly, vyobrazené (na fotografiích či videích) na těchto webových stránkách nemusí obsahovat veškeré požadované vybavení.

*Tato příkladová kalkulace byla vytvořena pro model BMW R 18 s pořizovacícenou 552 900 Kč vč. DPH. Uvedená splátka úvěru je určena pro podnikatele, plátce DPH a je kalkulována pro délku 60 měsíců s akontací 165 870 Kč a s DPH činí 10 999 Kč. Splátka obsahuje povinné ručení a havarijní pojištění. Detaily konfigurace, cenu motorky a kalkulaci financování Vám poskytne autorizovaný partner BMW Motorrad v České republice. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Podmínky úvěru jsou dostupné na www.bmwfs.cz. Tato akce platí do odvolání, nejpozději do 31. 03. 2024.

Více informací u autorizovaného prodejce BMW Motorrad.

Nový model BMW R 18

Na charakteru záleží

Nový motocykl BMW R 18 odkazuje na naši historii a ikonické prvky, které jsme důsledně dále vyvíjeli. Dědictví, které je s námi v duchu #SoulFuel každý den. Výsledkem je působivý cruiser s motorem boxer s největším zdvihovým objemem, jaký jsme kdy vyrobili.

Pohled na motocykl R 18

Stáhněte si katalog příslušenství Heritage

Stáhněte si katalog příslušenství Heritage

Katalog ke stažení v PDF

+ Zobrazit více

Design motocyklu R 18

Tvůj styl se počítá.

Buď jeden z prvních a pořiď si R 18. Volba je na tobě.

Matná metalíza Blackstorm

Puristická metalíza Blackstorm podtrhuje protáhlou cruiserovou siluetu stroje.

Blackstorm metallic/Vintage

Stejně individuální jako ty: lakování Blackstorm metallic a Marsrot metallic BMW R 18. 

Option 719 Olivine

Lakování v provedení metalíza Velvet Green metallic podtrhuje ikonický look motocyklu BMW R 18.

Matná metalíza Manhattan

Motor a převodovka v nürburské stříbrné, leštěné hliníkové díly a chromovaná řídítka s vysokým leskem dodávají motocyklu R 18 moderní ráz.

Classic chrome

Lak Classic Chrom vytváří vzrušující akcenty. S technologií „Paint-on-Chrome“ zajišťuje prvotřídní vzhled. Bílé linie podtrhují historický původ.

Cruiser na první pohled

Motocykl má širokou a nízkou siluetu. Dvojitý ocelový rám objímá masivní motor, který vypadá jako socha a ještě umocňuje působivý charakter stroje. Navíc máte četné možnosti individuální výbavy: model R 18 sází na maximální jednoduchost s možností co největší individualizace.

+ Zobrazit více
Přejít na konfigurátor external-link-arrow-slim

Katalog individualizace a příslušenství

Katalog možností individualizace R18
PDF   |   2.78 MB   |   Česky
This is disclaimer text for gpx download files.
Obráběný kryt motoru
Obráběný kryt motoru
Stupačky
Pohled na stupačky motocyklu R 18
Černé kryty hlav válců
Černé kryty hlav válců.
Tlumič výfuku ve tvaru rybí ploutve
Dlouhý tlumič výfuku ve tvaru rybí ploutve ještě zvýrazňuje siluetu ve stylu cruiseru.
Obráběné víčko palivové nádrže
Obráběné víčko palivové nádrže
Motor typu boxer s rozvodovými zdvihátky.
Pohled na impozantní dvouválcový boxer o zdvihovém objemu 1802 ccm motocyklu R 18.
Odkrytá kardanová hřídel a dvojitý ocelový rám
Odkrytá kardanová hřídel: další ikona z historie motocyklů BMW.
Vidlice
Pohled na puristickou vidlici motocyklu R 18.

Nakonfiguruj si svůj osobní cruiser

Nakonfiguruj si svůj osobní cruiser

Motorka R 18 v modelové variantě Olivine zahrnuje vysoce kvalitní a exkluzivní balíček Option 719. Součástmi balíčku je mimo jiné sedačka motocyklu odolná proti povětrnostním vlivům s kosodélníkovým dekorativním prošíváním a filigránská kovaná kola. Kromě tohoto speciální looku jsou vám samozřejmě k dispozici i další možnosti individualizace vašeho vysněného motocyklu.

+ Zobrazit více

3letá záruka

Nasedni a jezdi, jezdi a jezdi. Dáme ti rok záruky navíc.

Nyní se na všechny motocykly vztahuje 3letá záruka.

Více informací

Zažij zvuk nového motocyklu R 18

Již od roku 1923 sázíme na motory boxer – z přesvědčení.  Dvouválcový boxer o zdvihovém objemu 1802 ccm motocyklu R 18 je největší boxer, jaký jsme kdy vyrobili. Jeho maximální krouticí moment 158 Nm je k dispozici již při 3000 ot./min. V rozmezí 2000 až 4000 ot./min. máte vždy k dispozici přes 150 Nm, tedy vždy dostatek krouticího momentu při typicky boxerovém průběhu výkonu. Při 4750 ot./min. tento „Big Boxer“ dává výkon 67 kW (91 HP). V jeho útrobách se přitom snoubí tradice s moderní technikou. Pro nerušený přísun emocí na silnici.

+ Zobrazit více

Nevlastníš velký řidičský průkaz skupiny A? Nevadí! Nové BMW R 18 nabízíme i s možností snížení výkonu na 35 kW. Náš jedinečný cruiser si tak můžeš osedlat již od 18 let s řidičským průkazem skupiny A2.

+ Zobrazit více
1802
cm³
zdvihový objem
158
Nm
při 3 000 ot./min
690
mm výška sedla
290
km dojezd (min.)

PŘESNĚ PODLE TEBE!

PŘESNĚ PODLE TEBE!

V BMW R 18 je spousta vášně. Čtyři výrazné prvky z něj dělají ikonu: motor boxer, dvojitý smyčkový rám, nádrž ve tvaru slzy a otevřená hnací hřídel. Stejná vášeň se odráží ale i v individuálních úpravách. Jaká bude ta tvoje?...

Ukaž nám svou motorku a my ti řekneme, kdo jsi: jízda na motorce je víc než životní styl nebo koníček, je to součást tvojí osobnosti. Naše modely R 18 jsou přímo zrozené pro individualizaci. Čekají na vůni dílny, na tvoje vlastní nápady, na kus tebe! Probuď k životu tvou představu o dokonalém motocyklu.

+ Zobrazit více

Správná cesta? Ta tvoje

#soulfuel znamená vždy si zachovat maximální vášeň a touhu objevovat. I když občas právě nesedíš v sedle.  

+ Zobrazit více
spinner