* Všechny motocykly jsou vybaveny příslušenstvím dle norem EU 5 (např. odrazky). Motocykly, vyobrazené (na fotografiích či videích) na těchto webových stránkách nemusí obsahovat veškeré požadované vybavení.

BMW C 400 X

Poznej své město zatáčku za zatáčkou

Buď spontánní. Objev město jinak. Na cestách, a přesto stále online. Skútr BMW C 400 X s novým Ride by Wire. Nejen dopravní prostředek. Při poslechu oblíbené skladby suverénně proplouváš městským provozem. Umožňuje to na přání dodávaná konektivita BMW Motorrad. Tvoje město, tvoje pravidla hry. A ty jsi #PluggedToLife.

Agilní design

Vyber si svou barevnou variantu

Skútr C 400 X vypadá sportovně. Odráží se to i v různých barevných variantách. Výrazný, nebo umírněný? Kterou barevnou variantu si vybereš?

Style Sport

Energická, obratná a svižná jízda: s metalízou Blackstorm 2/matnou metalízou Racingblue.

Metalíza Blackstorm 2

Základní barva se sladěným černošedým sedadlem dodává suverénní a dynamický vzhled.

Šedá metalíza Granit

Redukovaná přímočarost: šedá metalíza Granit zdůrazňuje sportovní tvar.

Obratně a s charakterem

Obratně a s charakterem

Z tohoto designu je zřejmé: skútr C 400 X je svižný. Úzké uličky, hustý provoz? Naznačené tvarování dílů opláštění do podoby písmene V vnáší do každé linie dynamiku a pohyb. Skútr působí lehce a obratně. Robustní geny GS nelze přehlédnout: přímé proporce, zvýrazněný blatník předního kola, velké asymetrické světlomety s full LED předním světlem a volitelným LED světlem pro denní svícení ve tvaru Y.

+ Zobrazit více

To nejlepší

Optimalizovaná ASC
Pohled na výfukový a brzdový systém modelu C 400 X.
Sportovní větrný štít
Pohled na větrný štít skútru C 400 X.
Jednoválcový spalovací motor
Pohled na jednoválcový spalovací motor modelu C 400 X.
LED světlomet se světlem pro denní svícení
Pohled na přední část modelu C 400 X s full LED světlomety.
Nabíjecí USB zásuvka v odkládací přihrádce
Pohled na nabíjecí USB zásuvku v odkládací přihrádce skútru C 400 X.
Konektivita BMW Motorrad s multifunkčním ovladačem
Pohled na displej TFT s konektivitou BMW Motorrad.
Ride by Wire
Pohled na plynovou páčku modelu C 400 X.
Přihrádka Flexcase s vylepšeným osvětlením
Pohled na otevřenou přihrádku Flexcase skútru C 400 X.

Jeď v pohodě

Stres při dojíždění přes velkoměsto? Nic pro tebe. Skútr C 400 X ti město ukáže z nové stránky. Rovinky i zatáčky zatáčky projíždí bez vibrací a stabilně. Mokrá vozovka? Optimalizovaná automatická kontrola stability (ASC) zajišťuje dostatečnou trakci a suverénní přenos sil. Setkání s přáteli po práci? Výklopná přihrádka Flexcase přístupná po sesednutí ti poskytuje dostatek prostoru. Pohodlně se do ní vejdou přilba a rukavice. Spontánně zase vyrazit? Tak prostě nasedni. Díky volitelné funkci Keyless Ride zůstává klíč v kapse.

+ Zobrazit více

Ve spojení na cestách

Tvůj smartphone, skútr C 400 X a ty. Na přání dodávaná konektivita BMW Motorroad z vás udělá kompaktní jednotku. Vhodná hudba pro jízdu městem? Cestou se chceš zeptat, kde jsou právě přátelé? Nejrychlejší trasa k místu setkání? Vyber ji a přidej plyn. Prostřednictvím multifunkčního ovladače intuitivně ovládáš všechny funkce. Jedeš, a přesto jsi #PluggedToLife.

+ Zobrazit více

3 ROKY ZÁRUKA

Jezdi dál & dál & dál. Dáváme ti rok navíc. 

Nyní platí záruka 3 roky na všechny motocykly BMW. 

Více informací

Svižný pohon

25
kW (34 k) při 7 500 ot./min.
206
kg pohotovostní hmotnost, plná nádrž
775
mm výška sedla při pohotovostní hmotnosti
3.5
litrů na 100 km spotřeba podle WMTC
Vodou chlazený jednoválcový spalovací motor

Stvořen pro město

Spontánní jízdní manévry. Hbitý na křižovatkách. Dynamický na rovinkách. Jednoválcový spalovací motor skútru C 400 X je stvořen pro město. S novým elektronickým ovládáním plynu – Ride by Wire – reaguje vždy suverénně. I při nízkých otáčkách reaguje okamžitě a jemně na přidání plynu. Na semaforu se rozsvítila zelená, jízda začíná. Nekomplikovaná radost z jízdy při nízké spotřebě – motor splňuje standardy nové emisní normy Euro 5.

+ Zobrazit více

Nekončící radost z jízdy – i s řidičským průkazem skupiny A2

S tímto modelem můžeš jezdit, pokud jsi držitelem řidičského průkazu skupiny A2. Všechny informace ti k tomu poskytne partner BMW Motorrad.

K vyhledání prodejce

Více tebe

Vybaveno pro tebe

Vybaveno pro tebe

Teď je to na tobě: Přizpůsob skútr C 400 X s širokou nabídkou speciální výbavy a originálním příslušenstvím BMW Motorrad svým představám. Sestavili jsme pro tebe návrh – nech se inspirovat.

+ Zobrazit více

Zázračná nabídka prostoru – Black Collection

Zázračná nabídka prostoru – Black Collection

Máš s sebou vše, co potřebuješ: úložný prostor ti poskytují nové brašny Black Collection. Jsou rozložitelné, nepromokavé a dají se složit a úsporně uložit. Další výhoda: Nové brašny je možné namontovat na různé modely motocyklů BMW Motorrad.

+ Zobrazit více

Ještě více #PluggedToLife

spinner