2024 M 1000 XR

Brzy dostupný

BMW M 1000 XR

Born to lead

Nový člen řady M. Řady, která je zárukou maximálního XR výkonu a exkluzivity – to má řada M vepsáno ve své DNA. Nepředstíraná suverénní dominance. Jednou na motorku usednete, a nemusíte nic dokazovat. Jdete do čela: nemusíte, ale vždy můžete. Nejen na závodním okruhu, ale i na dlouhých tratích. Jako typická XR je předurčena ke zdolávání mnoha kilometrů. Jste připraveni na nejsilnější a nejlehčí motorku ve svém segmentu?

Na podzim 2023 se dozvíte vše o sériovém modelu M XR. A už dnes vše o aktuálním prototypu.

M Power ve spojení s XR Performance

M Power ve spojení s XR Performance

Karbonová kapotážní výbava, brzda M, winglety M a jízdní režimy Race Pro: M XR je příslibem dokonalého M Experience. S pouhými 223 kg a volitelně ještě lehčí s M Competition paketem se jedná o skutečně lehkou váhu. Díky vynikající ergonomii budete točit kilometry, ani nebudete vědět jak – budete přece sedět na pravé XR. Čtyřválec s technologií BMW ShiftCam z modelu RR adaptovaný pro XR se může pochlubit více než 200 koňskými silami (147 kW), které dokážou vytáhnout rychlost až na 280 km/h, pokud toužíte po adrenalinovém zážitku.

+ Zobrazit více

Vaše dávka adrenalinu

Vaše dávka adrenalinu

Chcete se o M XR dozvědět víc? Zajímá vás, kdy bude k dispozici u vašeho prodejce? Pak odebírejte novinky na svůj e-mail, a buďte v obraze. Protože už za několik týdnů bude tento nový šampion dobývat silnice a první challenge. Těšte se!

+ Zobrazit více

Tahle motorka má v sobě všechno, co bych chtěl mimo závodní okruh mít: neuvěřitelný performance, díky kterému už nebudete chtít sesednout.

 “

Peter Hickman

Britský závodní jezdec

Ještě vyšší výkon

spinner