Všechny motocykly jsou vybaveny příslušenstvím dle norem EU 5 (např. odrazky). Motocykly, vyobrazené (na fotografiích či videích) na těchto webových stránkách nemusí obsahovat veškeré požadované vybavení.

Nové BMW F 900 R

Dynamické, progresivní, intuitivní

Puristický a výkonný design modelu F 900 R přímo touží po výzvách. S tímto dynamickým Roadsterem máš úspěšně nakročeno k tomu, abys rozpoutal hlavní akci dne. F 900 R reaguje přesně a přímo. Sílu v zatáčce tedy využíváš intuitivně správně: Jako by se tvoje myšlenky přímo měnily v potěšení z jízdy. Díky tomu ti F 900 R nabízí výbornou světelnou technologii, konektivitu a bezpečnost – a tím si před ostatními udržuješ výrazný náskok.

Nastup, nastartuj, #NeverStopChallenging.

Již od 224 800 Kč včetně DPH.
Možnost financování: 3 499 Kč měsíčně. 

*Uvedená splátka úvěru je kalkulována na délku úvěru 60 měsíců a akontaci 30% (část kupní ceny hrazená klientem) a obsahuje pojištění (havarijní pojištění a povinné ručení). Nabídka je určena pro právnické osoby (IČO), plátce DPH. Nabídka platí na limitované množství motocyklů do 30.06. 2021. Poskytovatelem financování je BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Uvedené splátky mají charakter předběžné a orientační kalkulace, nejedná se o příslib ani závaznou nabídku financování. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Detailní kalkulaci financování poskytne autorizovaný partner BMW Motorrad v České republice.

+ Zobrazit více

Neboj se – touží jen po zábavě

Za robustním vzhledem modelu F 900 R se skrývá čisté potěšení z jízdy. Jeho přesné hrany zdůrazňují atletiku stroje jako napnuté šlachy. Vypadá koncentrovaně, plně vytrénovaně. Přední část je agresivní. Světlomet a kokpit sedí kompaktně na hlavici řídítek. Jako pěsti bojovníka: Číhají v úkrytu a každý zlomek sekundy jsou připravené k útoku. Nádrž je vepředu: pro optimalizované rozložení hmoty a krátkou záď vozidla. Kompaktní tlumič podlah stroji dodává drsný vzhled.

+ Zobrazit více

Tvůj styl se počítá.

Každá z barevných variant prozrazuje něco o charakteru tvého F 900 R. Stejně jako o tvém charakteru.

Styl Sport: Stříbrná metalíza Hockenheim / červená Racingred

Černé disky, přední blatníky v barvě vozidla a zlaté eloxované vidlice zdůrazňují ryze sportovní ráz modelu F 900 R.

Modrá metalíza San Marino

Zářivě svěží kombinace barev symbolizuje hbitost a energii modelu F 900 R.

Metalíza Blackstorm

Tmavá a dynamická: Kontrastní prvky zdůrazňují agresivitu modelu F 900 R.

3letá záruka

Nasedni a jezdi, jezdi a jezdi. Dáme ti rok záruky navíc.

Nyní se na všechny motocykly vztahuje 3letá záruka.

Více informací

Dvouválcový řadový motor

77
kW (105 koní)
maximální výkon
92
Nm při 6 500 ot/min
max. točivý moment
895
cm³
zdvihový objem
770
770 až 865 mm
výška sedla

Více točivého momentu do života

Více točivého momentu do života

Intuitivní, spontánní a dynamický – nemusíš čekat na chvíle štěstí. Jednoduše si je užiješ podle chuti a nálady. Vysokorychlostní dvouválcový řadový motor modelu F 900 R přináší od 4 500 do 8 500 ot/min nad 87 Nm. Tedy přesně v rozsahu otáček, kde je výkon nejzábavnější.

+ Zobrazit více

Začátek je snadný – varianta A2 modelu F 900 R

Začátek je snadný – varianta A2 modelu F 900 R

Model F 900 R je k dostání také ve variantě A2 s výkonem 95 koní. Tuto variantu můžeš používat, máš-li řidičský průkaz A2. Užij si hned od začátku intuitivní ovládání F 900 R.

+ Zobrazit více

Vychutnej si zvuk F 900 R

To nejlepší z F 900 R

Motor s vysokým točivým momentem
Vidíme motor modelu F 900 R. Je to srdce modelu F 900 R a zaručuje ti potěšení z jízdy.
Agilní podvozek
Vidíme podvozek modelu F 900 R.
Adaptivní světlomety
Vidíme přední reflektor modelu F 900 R s adaptivními světlomety.
Krátký výfuk
Krátký výfuk zdůrazňuje dynamiku modelu F 900 R.
Dynamická ESA
Vidíme elektronicky stavitelný podvozek Dynamic ESA.
Přístrojová deska TFT s konektivitou
Vidíme velký 6,5“ TFT displej modelu F 900 R.
Asistent řazení Pro
Malý díl, velká úleva: asistent řazení Pro.
Různé výšky sedla
Vidíme sedlo modelu F 900 R. Díky šesti výškám sedla si každý najde vhodnou polohu.

Adaptivní světlomety do zatáčky

Adaptivní světlomety do zatáčky

Adaptivní světlomety modelu F 900 R se automaticky zapnou při náklonu od 7°. Samostatné LED prvky v hlavním světlometu zajišťují nejlepší možné osvětlení vnitřní oblasti zatáčky. Pro větší pohodlí a bezpečnost v každé zatáčce.

+ Zobrazit více

Přizpůsobeno – ale pouze z hlediska ergonomie

Přizpůsobeno – ale pouze z hlediska ergonomie

Ergonomie modelu F 900 R je orientována na přední kolo a uspořádána jako u sportovního modelu. Jeho šest různých výšek sedel, nastavitelné ruční páky a dostupná vysoká řídítka umožňují téměř každému najít svou ideální polohu. Čelní sklo je k dispozici také ve vysoké verzi a nabízí tak pohodlnou ochranu proti větru i na větší vzdálenosti. 

Díky tomu každý najde model F 900 R, který mu nejlépe vyhovuje.  Také to rozumíme pod pojmem Dynamic Roadster.

+ Zobrazit více

Přináší větší potěšení z jízdy

Přináší větší potěšení z jízdy

S volitelně dostupnými jízdními režimy Pro budeš jezdit do zatáček i po rovině ještě rychleji a s ještě větším potěšením: Zahrnují mimo jiné bezpečnostní asistenční systémy ABS Pro, Dynamickou kontrolu trakce (Dynamic Traction Control – DTC), Dynamické ovládání brzd (Dynamic Brake Control – DBC) a Řízení točivého momentu motoru (MSR). DBC zajišťuje větší bezpečnost při brzdění a nové MSR zabraňuje podkluzování nebo proražení zadního kola během spontánních činností souvisejících plynem nebo řazením. Asistent řazení Pro nebo elektronicky stavitelný podvozek Dynamic ESA spojují sportovní dynamiku s pohodlím: pro ještě větší potěšení z jízdy.

+ Zobrazit více

Tvůj styl, naše návrhy

Od krátkých sportovních výletů po víkendové výpravy: Model F 900 R má mnoho tváří. Podle toho, jak cestuješ, tu máme tři návrhy, které jsou přizpůsobeny přesně pro tebe.

+ Zobrazit více

#NeverStopChallenging

Na sociální síti najdeš stejně smýšlející lidi a spoustu inspirace. Motto je vidět a být viděn. Výkon a výzva: Zde ukážeš, co máš a co můžeš.

+ Zobrazit více

Vhodné oblečení

Další modely

spinner