Všechny motocykly jsou vybaveny příslušenstvím dle norem EU 5 (např. odrazky). Motocykly, vyobrazené (na fotografiích či videích) na těchto webových stránkách nemusí obsahovat veškeré požadované vybavení.

Nové BMW F 900 R

Dynamické, progresivní, intuitivní

Puristický a výkonný design modelu F 900 R přímo touží po výzvách. S tímto dynamickým Roadsterem máš úspěšně nakročeno k tomu, abys rozpoutal hlavní akci dne. F 900 R reaguje přesně a přímo. Sílu v zatáčce tedy využíváš intuitivně správně: Jako by se tvoje myšlenky přímo měnily v potěšení z jízdy. Díky tomu ti F 900 R nabízí výbornou světelnou technologii, konektivitu a bezpečnost – a tím si před ostatními udržuješ výrazný náskok.

Nastup, nastartuj, #NeverStopChallenging.

Již od 224 800 Kč včetně DPH.
Možnost financování podnikatelským úvěrem již od 3 499 Kč měsíčně.*

*Tato příkladová kalkulace podnikatelského úvěru byla vytvořena pro model BMW F 900 R s pořizovací cenou již od 232 202 Kč vč. DPH, část kupní ceny hrazená klientem je 76 000 Kč a délka smlouvy 60 měsíců. Nabídka je platná pro podnikatele – plátce DPH. Uvedená splátka má charakter předběžné a orientační kalkulace. Detaily konfigurace a ceny motocyklu a kalkulaci financování Vám poskytne autorizovaný partner BMW Motorrad v České republice. Každá žádost o podnikatelský úvěr podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o podnikatelském úvěru mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Nabídka je platná od 01. 10. 2021 do 31. 12. 2021.

+ Zobrazit více

Neboj se – touží jen po zábavě

Za robustním vzhledem modelu F 900 R se skrývá čisté potěšení z jízdy. Jeho přesné hrany zdůrazňují atletiku stroje jako napnuté šlachy. Vypadá koncentrovaně, plně vytrénovaně. Přední část je agresivní. Světlomet a kokpit sedí kompaktně na hlavici řídítek. Jako pěsti bojovníka: Číhají v úkrytu a každý zlomek sekundy jsou připravené k útoku. Nádrž je vepředu: pro optimalizované rozložení hmoty a krátkou záď vozidla. Kompaktní tlumič podlah stroji dodává drsný vzhled.

+ Zobrazit více

Tvůj styl se počítá.

Každá z barevných variant prozrazuje něco o charakteru tvého F 900 R. Stejně jako o tvém charakteru.

Style Sport

Kombinace Lightwhite uni / metalízy Racingblue / Racingred uni je živá, svěží a mimořádně agresivní: naprosto přesně vystihuje charakter tohoto dynamického roadsteru.

Style Exclusive

Provedení Style Exclusive v barevné variantě s metalízou Bluestone metallic precizně, svěže a jednoznačně vyjadřuje dokonalou hru svalů motocyklu F 900 R.

Metalíza Blackstorm

Tmavá a dynamická: Kontrastní prvky zdůrazňují agresivitu modelu F 900 R.

3letá záruka

Nasedni a jezdi, jezdi a jezdi. Dáme ti rok záruky navíc.

Nyní se na všechny motocykly vztahuje 3letá záruka.

Více informací

Dvouválcový řadový motor

77
kW (105 koní)
maximální výkon
92
Nm při 6 500 ot/min
max. točivý moment
895
cm³
zdvihový objem
770
770 až 865 mm
výška sedla

Více točivého momentu do života

Více točivého momentu do života

Intuitivní, spontánní a dynamický – nemusíš čekat na chvíle štěstí. Jednoduše si je užiješ podle chuti a nálady. Vysokorychlostní dvouválcový řadový motor modelu F 900 R přináší od 4 500 do 8 500 ot/min nad 87 Nm. Tedy přesně v rozsahu otáček, kde je výkon nejzábavnější.

+ Zobrazit více

Začátek je snadný – varianta A2 modelu F 900 R

Začátek je snadný – varianta A2 modelu F 900 R

Model F 900 R je k dostání také ve variantě A2 s výkonem 95 koní. Tuto variantu můžeš používat, máš-li řidičský průkaz A2. Užij si hned od začátku intuitivní ovládání F 900 R.

+ Zobrazit více

Vychutnej si zvuk F 900 R

To nejlepší z F 900 R

Motor s vysokým točivým momentem
Vidíme motor modelu F 900 R. Je to srdce modelu F 900 R a zaručuje ti potěšení z jízdy.
Agilní podvozek
Vidíme podvozek modelu F 900 R.
Adaptivní světlomety
Vidíme přední reflektor modelu F 900 R s adaptivními světlomety.
Krátký výfuk
Krátký výfuk zdůrazňuje dynamiku modelu F 900 R.
Dynamická ESA
Vidíme elektronicky stavitelný podvozek Dynamic ESA.
Přístrojová deska TFT s konektivitou
Vidíme velký 6,5“ TFT displej modelu F 900 R.
Asistent řazení Pro
Malý díl, velká úleva: asistent řazení Pro.
Různé výšky sedla
Vidíme sedlo modelu F 900 R. Díky šesti výškám sedla si každý najde vhodnou polohu.

Adaptivní světlomety do zatáčky

Adaptivní světlomety do zatáčky

Adaptivní světlomety modelu F 900 R se automaticky zapnou při náklonu od 7°. Samostatné LED prvky v hlavním světlometu zajišťují nejlepší možné osvětlení vnitřní oblasti zatáčky. Pro větší pohodlí a bezpečnost v každé zatáčce.

+ Zobrazit více

Přizpůsobeno – ale pouze z hlediska ergonomie

Přizpůsobeno – ale pouze z hlediska ergonomie

Ergonomie modelu F 900 R je orientována na přední kolo a uspořádána jako u sportovního modelu. Jeho šest různých výšek sedel, nastavitelné ruční páky a dostupná vysoká řídítka umožňují téměř každému najít svou ideální polohu. Čelní sklo je k dispozici také ve vysoké verzi a nabízí tak pohodlnou ochranu proti větru i na větší vzdálenosti. 

Díky tomu každý najde model F 900 R, který mu nejlépe vyhovuje.  Také to rozumíme pod pojmem Dynamic Roadster.

+ Zobrazit více

Přináší větší potěšení z jízdy

Přináší větší potěšení z jízdy

S volitelně dostupnými jízdními režimy Pro budeš jezdit do zatáček i po rovině ještě rychleji a s ještě větším potěšením: Zahrnují mimo jiné bezpečnostní asistenční systémy ABS Pro, Dynamickou kontrolu trakce (Dynamic Traction Control – DTC), Dynamické ovládání brzd (Dynamic Brake Control – DBC) a Řízení točivého momentu motoru (MSR). DBC zajišťuje větší bezpečnost při brzdění a nové MSR zabraňuje podkluzování nebo proražení zadního kola během spontánních činností souvisejících plynem nebo řazením. Asistent řazení Pro nebo elektronicky stavitelný podvozek Dynamic ESA spojují sportovní dynamiku s pohodlím: pro ještě větší potěšení z jízdy.

+ Zobrazit více

Tvůj styl, naše návrhy

Od krátkých sportovních výletů po víkendové výpravy: Model F 900 R má mnoho tváří. Podle toho, jak cestuješ, tu máme tři návrhy, které jsou přizpůsobeny přesně pro tebe.

+ Zobrazit více

Upozorňujeme, že některé barvy vyobrazené ve videu už nejsou v aktuální modelové řadě dostupné.  

+ Zobrazit více

#NeverStopChallenging

Na sociální síti najdeš stejně smýšlející lidi a spoustu inspirace. Motto je vidět a být viděn. Výkon a výzva: Zde ukážeš, co máš a co můžeš.

+ Zobrazit více

Vhodné oblečení

Další modely

spinner