Všechny motocykly jsou vybaveny příslušenstvím dle norem EU 4 (např. odrazky). Motocykly, vyobrazené (na fotografiích či videích) na těchto webových stránkách nemusí obsahovat veškeré požadované vybavení.

BMW S 1000 R

Nekompromisní dynamika

Je tep tvého srdce přímo spojený s tachometrem? Pak je S 1000 R silničním strojem pro tebe – očesaný jen na to nejdůležitější, avšak maximalizující ryzí potěšení z jízdy. Jeho agresivní motor s výkonem 121 kW (165 k) ti vykouzlí úsměv na tváři, kdykoli se dostane do otáček. A bohatý zvuk nového standardního titanového tlumiče HP vás nenechá na pochybách: takhle zní život v rychlém pruhu.

Design S 1000 R

Zvol si svůj styl

Kontrastní barevný motiv zdůrazňuje sportovní a dynamický design S 1000 R a dodává mu nápadný vzhled. Je k dispozici ve třech různých barvách: šedá Catalano, motoristický sport a závodní červená Racing red/metalíza černá Black Storm.

Šedá Catalano

Tmavě šedý lak dodává S 1000 R zvlášť agresivní a dynamický vzhled.

Motorsport

V klasických barvách Motorsport BMW vypadá silniční stroj lehce a agilně.

Závodní červená Racing red/černá metalíza Black Storm

V této vzrušující barevné kombinaci má S 1000 R obzvlášť progresivní a nespoutaný vzhled.

Adrenalin na dvou kolech

Někdo říká, že vypadá jako nahý, my říkáme, že se soustředí na to nejdůležitější. Geny jeho sestry, S 1000 RR, jsou celkem jasné: agresivní design zvednuté zádi/snížené přídi, distinktivně rozdělená maska a charakteristické žebrování. Díky úpravě kapotáže s velmi redukovanými stranami a precizním lakem je to jasné: výkon není to jediné, co je ryzí a nekompromisní.
+ Zobrazit více

Čtyřválcový řadový motor

121
kW (165 k)
při 11 000 ot./min
205
kg
hmotnost plně natankovaného motocyklu včetně provozních kapalin
114
Nm
maximální krouticí moment
při 9 250 ot./min
814
mm výška sedla
Vodou/olejem chlazený řadový čtyřválcový čtyřtaktní motor

Zdroj veškeré dynamiky: motor

Zdroj veškeré dynamiky: motor

Vysoce výkonný čtyřválcový řadový motor pochází, stejně jako záď, z RR. Opět jsme zvýšili výkon na 121 KW (165 k). Pro extrémně lineární točivý moment a konstantní pohyb vpřed v celém rozsahu otáček motoru. Díky funkci E-Gas lze tento výkon měřit ještě přesněji. A závodně testovaný asistent řazení Pro umožňuje řadit bez použití spojky: pro dynamičtější a kratší reakční dobu – vítej na hranici možností.

+ Zobrazit více

Vychutnej si zvuk S 1000 R

Nejdůležitější údaje o S 1000 R

Výrazná příď
Prominentní logo „R“
Multifunkční přístrojový panel
Nádrž z lehkého hliníku
Úprava s redukovanými stranami
Vysoce výkonné brzdy
Volitelný Asistent řazení Pro
HP titanový výfuk jako standardní výbava

Prostor pro úpravy

Prostor pro úpravy

S 1000 R standardně přináší dva jízdní režimy: „Rain“ a „Road“. „Rain“ poskytuje jemnou odezvu plynu, má ABS a ASC přizpůsobené mokrému povrchu silnice. Zatímco „Road“ optimalizuje odezvu plynu, ABS a ASC na suchý asfalt. Volitelně lze mít dva další režimy: Dynamic a Dynamic Pro. ABS Pro ti pak nabídne dokonalou prodlevu i při naklánění, DTC, řízení startu a omezovač rychlosti pro průjezd v boxech.

Na druhou stranu, Dynamic Pro je nejostřejší jízdní režim: zde není pro brzdu zadního kola k dispozici ani ABS, ani ABS Pro. Zároveň si můžeš Dynamic Pro libovlně konfigurovat v uživatelském režimu pomocí svých vlastních nastavení. Takže ve skutečnosti máše pouze jediné omezení: sám sebe.

+ Zobrazit více
  • Závodní ABS, ASC a dva jízdní režimy ve standardní výbavě

    Aby se optimálně přizpůsoboval tvým požadavkům, je S 1000 R vybaven dvěma jízdními režimy: „Rain“ a „Road“. Kromě částečně integrovaného závodního ABS je standardně k dispozici automatická kontrola stability (ASC) – pro jasné zvýšení bezpečnosti a výkonu. Během jízdy lze funkce vypínat a zapínat.

  • Profesionální jízda s ABS Pro, DTC, řízením startu a omezovačem rychlosti pro jízdu v boxech

    Díky speciálnímu vybavení „jízdní režimy Pro“ můžeš rozšířit technický repertoár S 1000 R o ABS Pro a dva jízdní režimy „Dynamic“ a „Dynamic Pro“. V jízdních režimech „Rain“, „Road“ a „Dynamic“ se z ABS stane ABS Pro. Další funkce dodávané s tímto vybavením jsou „řízení startu“ pro dokonalé starty na závodech a konfigurovatelný omezovač rychlosti pro jízdu v boxech pro přesné dodržování rychlosti v boxech. Navíc je standardní ASC nahrazeno dynamickou kontrolou trakce (DTC) s s čidlem náklonu.

  • Asistent řazení Pro

    Volitelný asistent řazení Pro u S 1000 R je známý z RR a S 1000 XR. Umožňuje řadit bez použití spojky a následně takřka bez nutnosti přerušovat jízdní trakční sílu: pro větší sportovní charakter a dynamiku.

Více individuality

Speciální výbava a příslušenství

Díky široké škále speciální výbavy a originálního příslušenství BMW Motorrad si můžeš motocykl S 1000 R přizpůsobit podle tvých požadavků.

Více informací

Orlando Bloom a S 1000 R

Model BMW S 1000 R Custom

Představený společností BMW Motorrad a Orlandem Bloomem.

Příslušenství pro S 1000 R

Tvůj silniční stroj, tvoje oblečení

Více modelů silničních strojů