Všechny motocykly jsou vybaveny příslušenstvím dle norem EU 4 (např. odrazky). Motocykly, vyobrazené (na fotografiích či videích) na těchto webových stránkách nemusí obsahovat veškeré požadované vybavení.

BMW S 1000 R

Nekompromisní dynamika

Je tep tvého srdce přímo spojený s tachometrem? Pak je S 1000 R silničním strojem pro tebe – očesaný jen na to nejdůležitější, avšak maximalizující ryzí potěšení z jízdy. Jeho agresivní motor s výkonem 121 kW (165 k) ti vykouzlí úsměv na tváři, kdykoli se dostane do otáček. A bohatý zvuk nového standardního titanového tlumiče HP vás nenechá na pochybách: takhle zní život v rychlém pruhu.

Design S 1000 R

Zvol si svůj styl

Kontrastní barevný motiv zdůrazňuje sportovní a dynamický design S 1000 R a dodává mu nápadný vzhled.

Modrá metalíza San Marino

Nová modrá metalíza San Marino zdůrazňuje silně definovanou eleganci modelu S 1000 R.

Motorsport

Ve stylu Motorsport v klasických barvách vypadá silniční stroj lehce a agilně.

Černá metalíza Black storm

Tato barva dodá motocyklu krásu v jednoduchosti.

3letá záruka

Nasedni a jezdi, jezdi a jezdi. Dáme ti rok záruky navíc.

Nyní se na všechny motocykly vztahuje 3letá záruka.

Více informací

Adrenalin na dvou kolech

Někdo říká, že vypadá jako nahý, my říkáme, že se soustředí na to nejdůležitější. Geny jeho sestry, S 1000 RR, jsou celkem jasné: agresivní design zvednuté zádi/snížené přídi, distinktivně rozdělená maska a charakteristické žebrování. Díky úpravě kapotáže s velmi redukovanými stranami a precizním lakem je to jasné: výkon není to jediné, co je ryzí a nekompromisní.
+ Zobrazit více

Čtyřválcový řadový motor

121
kW (165 k)
při 11 000 ot./min
205
kg
hmotnost plně natankovaného motocyklu včetně provozních kapalin
114
Nm
maximální krouticí moment
při 9 250 ot./min
814
mm výška sedla
Vzduchem/olejem chlazený čtyřdobý řadový čtyřválcový motor S 1000 R

Zdroj veškeré dynamiky: motor

Zdroj veškeré dynamiky: motor

Vysoce výkonný čtyřválcový řadový motor pochází, stejně jako záď, z RR. Opět jsme zvýšili výkon na 121 KW (165 k). Pro extrémně lineární točivý moment a konstantní pohyb vpřed v celém rozsahu otáček motoru. Díky funkci E-Gas lze tento výkon měřit ještě přesněji. A závodně testovaný asistent řazení Pro umožňuje řadit bez použití spojky: pro dynamičtější a kratší reakční dobu – vítej na hranici možností.

+ Zobrazit více

Vychutnej si zvuk S 1000 R

Nejdůležitější údaje o S 1000 R

Prostor pro úpravy

Prostor pro úpravy

S 1000 R standardně přináší dva jízdní režimy: „Rain“ a „Road“. „Rain“ poskytuje jemnou odezvu plynu, má ABS a ASC přizpůsobené mokrému povrchu silnice. Zatímco „Road“ optimalizuje odezvu plynu, ABS a ASC na suchý asfalt. Volitelně lze mít dva další režimy: Dynamic a Dynamic Pro. ABS Pro ti pak nabídne dokonalou prodlevu i při naklánění, DTC, řízení startu a omezovač rychlosti pro průjezd v boxech.

Na druhou stranu, Dynamic Pro je nejostřejší jízdní režim: zde není pro brzdu zadního kola k dispozici ani ABS, ani ABS Pro. Zároveň si můžeš Dynamic Pro libovlně konfigurovat v uživatelském režimu pomocí svých vlastních nastavení. Takže ve skutečnosti máše pouze jediné omezení: sám sebe.

+ Zobrazit více
  • Aby se optimálně přizpůsoboval tvým požadavkům, je S 1000 R vybaven dvěma jízdními režimy: „Rain“ a „Road“. Kromě částečně integrovaného závodního ABS je standardně k dispozici automatická kontrola stability (ASC) – pro jasné zvýšení bezpečnosti a výkonu. Během jízdy lze funkce vypínat a zapínat.

  • Díky speciálnímu vybavení „jízdní režimy Pro“ můžeš rozšířit technický repertoár S 1000 R o ABS Pro a dva jízdní režimy „Dynamic“ a „Dynamic Pro“. V jízdních režimech „Rain“, „Road“ a „Dynamic“ se z ABS stane ABS Pro. Další funkce dodávané s tímto vybavením jsou „řízení startu“ pro dokonalé starty na závodech a konfigurovatelný omezovač rychlosti pro jízdu v boxech pro přesné dodržování rychlosti v boxech. Navíc je standardní ASC nahrazeno dynamickou kontrolou trakce (DTC) s s čidlem náklonu.

  • Volitelný asistent řazení Pro u S 1000 R je známý z RR a S 1000 XR. Umožňuje řadit bez použití spojky a následně takřka bez nutnosti přerušovat jízdní trakční sílu: pro větší sportovní charakter a dynamiku.

Více individuality

Speciální výbava a příslušenství

Díky široké škále speciální výbavy a originálního příslušenství BMW Motorrad si můžeš motocykl S 1000 R přizpůsobit podle tvých požadavků.

Více informací

Orlando Bloom a S 1000 R

Model BMW S 1000 R Custom

Představený společností BMW Motorrad a Orlandem Bloomem.

Příslušenství pro S 1000 R

Tvůj silniční stroj, tvoje oblečení

Více modelů silničních strojů