Král silnic

R plus M se rovná nejrychlejší roadster. S exkluzivním M paketem, a to nejen z hlediska výkonu díky ultralehkým M karbonovým kolům, lehké M baterii a dalším dílům M Performance Parts, ale i z vizuální stránky s ikonickými M barvami a M Cover Kitem. To vše je doplněno dynamickým paketem, komfortním paketem a paketem frézovaných dílů s logem M. 

Upozorňujeme, že řada dílů není povolena pro použití ve veřejném provozu na silnicích a smí se používat pouze na závodních okruzích.

+ Zobrazit více
Přejít na konfigurátor external-link-arrow-slim
M Paket

Pohled na sportovní M paket s M barvami na motocyklu S 1000 R.

M karbonová kola

Špičkové high-tech funkce. Se svými M karbonovými koly přináší motorka na silnici maximum jízdní dynamiky a agility

Dynamický paket

Dynamický paket zahrnuje elektronický podvozek DDC, jízdní režimy Pro, asistenta řazení Pro a spojler motoru

Komfortní paket

Komfortní paket s Keyless Ride, vyhřívanými rukojeťmi, USB portem a tempomatem zaručí, že se budeš moct soustředit na to podstatné. Kromě toho kontrola tlaku v pneumatikách zajišťuje vyšší bezpečnost. Aktuální tlak v pneumatikách se ti bude spolehlivě zobrazovat na displeji cockpitu.

Paket frézovaných dílů

Paket frézovaných dílů podtrhuje sportovní charakter stroje vysoce kvalitními komponenty a exkluzivní značkou M. Frézované díly z eloxovaného hliníku, například sklopná a nastavitelná spojková a brzdová páčka, nastavitelné stupačky, stupačky spolujezdce a chrániče ručních páček dotvářejí exkluzivní vzhled.

Headlight Pro

U Headlight Pro má světlomet ikonické světelné prvky, které fungují jako poziční/denní světlo a adaptivní světlo do zatáček.

M cover kit*

Jednoduše odšroubuj držák registrační značky a místo toho nainstaluj kryty ze sady M Cover Kit. A už můžeš vyrazit na závodní dráhu.

 

*Race Only. Pouze pro nasazení na závodním okruhu. Neschváleno pro veřejný provoz na silnicích.

Světla, která rozsvítí asfalt

Imponuje již z dálky: S 1000 R Sport v metalíze Bluestone. S M kovanými koly a karbonovým paketem s díly M Performance Parts. Svým dynamickým a komfortním paketem a Headlight Pro zastíní všechny ostatní stroje.

+ Zobrazit více
Přejít na konfigurátor external-link-arrow-slim
Dynamický paket

Dynamický paket zahrnuje elektronický podvozek DDC, jízdní režimy Pro, asistenta řazení Pro a spojler motoru.

Komfortní paket

Komfortní paket s Keyless Ride, vyhřívanými rukojeťmi, USB portem a tempomatem zaručí, že se budeš moct soustředit na to podstatné. Kromě toho kontrola tlaku v pneumatikách zajišťuje vyšší bezpečnost. Aktuální tlak v pneumatikách se ti bude spolehlivě zobrazovat na displeji cockpitu.

Karbonový paket

Kvalitní karbonový paket podtrhuje sportovní vlastnosti stroje a ještě více posiluje dynamický vzhled motocyklu S 1000 R. Paket obsahuje kryty předního a zadního kola, kryt řetězu a deflektor. Příslušenství vyrobené ze stoprocentního pravého karbonu vytvářejí elegantní a zároveň sportovní akcenty s high-tech standardy.

M kovaná kola

Vysoce kvalitní M kovaná kola osvědčená v závodním sportu snižují moment setrvačnosti a nabízejí silnější brzdový kotouč a jsou opatřena úhlovým ventilkem.

Headlight Pro

U Headlight Pro má světlomet ikonické světelné prvky, které fungují jako poziční/denní světlo a adaptivní světlo do zatáček.

Karbonové díly

Jednotlivě dostupné karbonové díly podtrhují nejen sportovní vzhled modelu S 1000 R, ale tvé mašině propůjčí i individualitu a extravaganci. A nezáleží na tom, zda se pyšní M karbonovými předními a zadními kryty kol, M karbonovými panely nádrže, M karbonovým krytem pastorku nebo M karbonovým krytem airboxu

Rozžhavený asfalt

V metalíze Blackstorm působí nejen jako bezkonkurenčně výkonný paket, ale s dynamickým a komfortním paketem plus výbavou Headlight Pro vyrazí po silnici jako blesk. Doplněno sportovními koncovými zrcátky na řídítkách.

+ Zobrazit více
Přejít na konfigurátor external-link-arrow-slim
Dynamický paket

Dynamický paket zahrnuje elektronický podvozek DDC, jízdní režimy Pro, asistenta řazení Pro a spojler motoru.

Komfortní paket

Komfortní paket s Keyless Ride, vyhřívanými rukojeťmi, USB portem a tempomatem zaručí, že se budeš moct soustředit na to podstatné. Kromě toho kontrola tlaku v pneumatikách zajišťuje vyšší bezpečnost. Aktuální tlak v pneumatikách se ti bude spolehlivě zobrazovat na displeji cockpitu.

Kola designu Option

Design kol Option působivě zdůrazňuje sportovní ráz stroje červeným ozdobným proužkem na okraji ráfku.

Headlight Pro

U Headlight Pro má světlomet ikonické světelné prvky, které fungují jako poziční/denní světlo a adaptivní světlo do zatáček.

Zpětná zrcátka na řídítkách

Nastavitelná zpětná zrcátka na řídítkách podtrhují sportovní vzhled motorky a zároveň zaručují jasné zorné pole.

Rozhodující okamžik pro maximální výzvy

Představení? Je už tutovka. A kdy se bude konat, záleží už jen na pár maličkostech.

Přejít na konfigurátor
spinner