Hned od začátku je dbáno na harmonické začlenění do celkového vzhledu motocyklu, což znamená že všechny díly jsou dokonale integrovány do celého konceptu stroje, což motocyklu dodá konzistentní a exkluzivní vzhled.

Při souhře dlouhodobých vývojových dovedností BMW Motorrad a interakci složitých výrobních postupů, spojených s tradicí a uměleckým zpracováním, dosahujeme nové úrovně významu a exkluzivity. V našem konfigurátoru si svůj motocykl můžeš ještě dále vylepšit až na nejvyšší úroveň se speciálním vybavením, speciálními funkcemi a volitelným příslušenstvím a nechat si vše precizně namontovat těmi, kteří znají tvůj motocykl BMW nejlépe. Námi.

+ Zobrazit více

Option 719

S Option 719 získáváš kousek skutečné historie BMW Motorrad. Toto číslo bylo vždy používáno v našich berlínských závodech pro zakázkové výrobky. Bez ohledu na to, jakou sadu frézovaných dílů použiješ k individuálnímu vylepšení motocyklu, obsahuje každá sada komponenty jako například víko hlavy válců, šroub pro plnění oleje, přední kryt motoru, nastavitelnou ruční páku, víko vyrovnávací nádrže a v závislosti na modelu ještě další frézované díly volitelného vybavení Option 719. Sám rozhodneš o tom, zda bude motocykl vypadat spíše puristicky a elegantně, autenticky a robustně, nebo individuálně a sportovně. Kromě toho můžeš také objednat již z výroby kvalitní kovaná kola a elegantní sedla.

+ Zobrazit více

Precizně kovaná kola s působivým designem

Precizně kovaná kola s působivým designem

Jiskry létají vzduchem. Bruska se prořezává barvou řezá barvou s klinickou přesností a odhaluje pouze ty nejlepší hliníkové konstrukce. Třpytivá slitina přitahuje pozornost. Dokonalý kontrast. Kovaná kola Option 719 představují vyjádření standardu nejvyšší kvality. Každý pohyb a úkon je prováděn s maximální opatrností - vysoce sofistikovaná kovaná kola jsou vyrobena z masivního hliníkového bloku.

+ Zobrazit více

Dokonalé a elegantní sedlo

Dokonalé a elegantní sedlo

Můžeš vycítit kvalitu a pozornost ke každému detailu. A není divu, protože jen nejlepší profesionálové pracují s maximální péčí na výrobě sedla Option 719 – od prvního kroku až po poslední vlákno. To umožňuje dosažení nejvyšší kvality, skutečné mistrovské dílo. A to není vše: povrch sedla je absolutně odolný proti každému počasí. Prošívání ve tvaru diamantu a vyšívané označení modelu dodávají tomu všemu elegantní vzhled.

+ Zobrazit více

Balíčky s důrazem na detail

Balíčky s důrazem na detail

Není pochyb: vysoce kvalitní produkty vyžadují složité procesy. Hodnotu balíčků Billet můžeš vidět již na první pohled. Přesnost při výrobě a složitý design. A zvláště odolný hliník – ruční páčky a opěrky nohou jsou vyfrézovány z jednoho bloku hliníku, kryty hlavy válců a řemene jsou vyrobené z kovaného polotovaru. Vyvinuté v souladu s nejpřísnějšími směrnicemi kvality BMW. Vždy perfektně padnou. Znamená to, že dostaneš kola vyrobená na míru. V nejvyšší kvalitě – již při výrobě motocyklu.

+ Zobrazit více

BARVY OPTION 719

S novými barvami Option 719 propůjčíš svému motocyklu zvláštní auru. Díky technologii ultramoderních barev spolu s emocionálními detaily bude tvůj stroj králem silnice. Díky tradičním, ručně nanášeným linkám, nebo ručnímu nástřiku hliníkových nádrží se každý motocykl stává jedinečným. A to nejlepší – barvy Option 719 dokonale odpovídají veškeré speciální výbavě BMW Motorrad Spezial.

+ Zobrazit více

Koruna pro tvůj stroj

Koruna pro tvůj stroj

Pouze špičkoví designéři se speciálními schopnostmi dokáží provést perfektní povrchovou úpravu. Vysoce sofistikované řemeslné umění přináší skutečnou jedinečnost: platinové linky jsou korunou pro palivovou nádrž a boční kapotáž modelů R 1250 RT, K 1600 GT a K 1600 GTL. Vytvoř si jedinečný motocykl Pravá řemeslná výroba a ultramoderní motocykl. To jsou ručně malované čáry, založené na skutečném nadšení a dlouhodobých tradicích – již od roku 1923 pro BMW Motorrad.

+ Zobrazit více

Ručně broušené skutečnými odborníky

Ručně broušené skutečnými odborníky

Každý krok je při lakování s barvami Spezial prováděn s největší péčí kvalifikovanými odborníky a perfekcionisty - z nichž úkony jsou skutečně výsledkem opravdového řemeslného umění. Vezměte si například lakování metalízou Black Storm/Vintage, která dělá model R nineT opravdu jedinečný. Ručně broušené aplikace dodávají motocyklu retro vzhled a dělají každý motocykl unikátní. Protože neexistují dvě stejné palivové nádrže.

+ Zobrazit více

HP díly

Vysoký výkon – dvě slova pro ty, kteří hledají absolutní maximum. S HP díly dodáš svému motocyklu ještě sportovnější vzhled – dokonce i s objednáním při výrobě motocyklu.

Získáš vysoce kvalitní díly vyrobené z karbonu, titanu a hliníku. Díky ním bude tvůj stroj jedinečný. Balíček HP Billet dodá tvé mašině ještě nápadnější vzhled. Obsahuje následující součásti: přední kryt motoru, kryt hlavy válců a šroub zátky plnicího hrdla motorového oleje, nastavitelné páčka brzdy a spojky, víčko expanzní palivové nádrže. Model R 1250 GS je dodáván také se systémem opěrky jezdce a doprovodným zrcátkem. HP sportovní výfuk zajišťuje ještě lepší a mocnější zvuk. HP díly dodají tvému stroji individualitu a extravaganci.

+ Zobrazit více

Pořiď si jej

Pořiď si jej

Pořiď si jej

Pořiď si jej

spinner