Všechny motocykly jsou vybaveny příslušenstvím dle norem EU 4 (např. odrazky). Motocykly, vyobrazené (na fotografiích či videích) na těchto webových stránkách nemusí obsahovat veškeré požadované vybavení.

BMW K 1600 GRAND AMERICA

Za horizontem

Nespoutaná silnice. Ani ta ti nestačí. Chceš se posunout ještě dál, protože jsi jí nikdy nebyl tak nablízku. S modelem Grand America se můžeš uvolnit a vychutnávat si svou jízdu kilometr po kilometru. Jako luxusní cestovní motocykl s plnou výbavou nabízí tento plně kapotovaný cesťák maximální radost z jízdy i pohodlí bezstarostného cestování. Tento legendární řadový 6válcový motor triumfuje výjimečně plynulou jízdou s působivým vývojem výkonu. Vždy připraven urazit o kilometr víc. I jeho silueta je vyšší liga: od vysokého čelního štítu po výraznou zadní část, s horním kufrem a opěrkou. To je doplněno o inovativní technologii a spoustu místa – zejména pro dvě osoby. Je na dosah ruky: díky motocyklu Grand America máš pocit, že je horizont v nedohlednu – ale přesto tak blízko.

Design motocyklu K 1600 Grand America

Zvol si svůj styl

Pro jedinečný vzhled jsou k dispozici tři barevné možnosti. Každý dodává K 1600 Grand America jiný charakter. Můžeš si vybrat, který se nejlépe hodí k tvému jízdnímu stylu.

Červená metalíza Mars

Díky výrazně lesklému lakování v červené metalíze Mars je tvoje K 1600 Grand America nepřehlédnutelná.

Stříbrná metalíza Hockenheim

Nová stříbrná metalíza Hockenheim zdůrazňuje sílu a eleganci tvého K 1600 Grand America.

Černá metalíza Black storm

Pro elegantnější vzhled.

3letá záruka

Nasedni a jezdi, jezdi a jezdi. Dáme ti rok záruky navíc.

Nyní se na všechny motocykly vztahuje 3letá záruka.

Více informací

Vytvarován volností

Nelze to popřít: s ikonickou šikmou linií a ocelovým tlumičem umístěným souběžně se silnicí máš pocit, že tento luxusní cestovní motocykl typu Bagger splývá se silnicí. Svým neodolatelným předkem a působivou zadní částí s ukazateli LED a brzdovými světly, které jsou integrovány do kufrů, vyniká v davu. Spolu s černou metalízou Blackstorm představuje exkluzivní žlutá metalíza Austin širou krajinu od východu k západu. Silná černá 6válcová konstrukce nenechává prostor k pochybnostem: užíváš si svobodu na maximum. Ta proudí dolů standardními černými trubkovými rukojeťmi, které jsou vždy v dosahu. Vysoce kvalitní pláty na nádrži stroje prokazují svoji účelnost - stejně jako tobě: to je K 1600 Grand America. 

 

+ Zobrazit více

Šestiválcový řadový motor

1649
cm³
zdvihový objem
175
Nm
maximální točivý moment
při 5 250 ot./min
750
mm výška sedla
125
Nm
od 1 500 ot./min, což představuje 70 % maximálního točivého momentu
Olejem/vodou chlazený čtyřdobý řadový šestiválcový motor

Velké sny? Žádný problém

Je to tvoje cesta, tvůj sen. Připrav si vlastní cestu s 6válcovým řadovým motorem a jeho kapacitou 1649 cm³. Pro dynamické zážitky a vynikající plynulost chodu. Maximální točivý moment 175 Nm a 118 kW (160 koní) vyvine nesrovnatelnou a nenucenou tlačnou sílu. Celkem 70 % točivého momentu je k dispozici už při 1 500 ot./min. Jeho sílu pocítíš při sebemenším otočení zápěstím – po kterém následuje silná, uvolněná a plynulá jízda. Funkce asistenta zpátečky zajišťuje snadné manévrování, když se rozhodneš odpočinout si od řízení. A relaxovat můžeš i nadále po zbytek jízdy. Protože díky startování bez klíčku můžeš znovu vyrazit na cestu rychle a bez zdržování. 

+ Zobrazit více

VYCHUTNEJ SI ZVUK K 1600 Grand America

Přednosti modelu K 1600 Grand America

Ochranný rám motoru
K 1600 Grand America
Prémiový chromovaný znak
K 1600 Grand America
Horní kufr s opěrkou
K 1600 Grand America
Audiosystém
K 1600 Grand America
Asistent zpátečky
K 1600 Grand America
Audiosystém, včetně nastavení navigace
K 1600 Grand America
Plochy stupaček
K 1600 Grand America
Čelní štít
K 1600 Grand America

Dál a dál

Dál a dál

Pohodlné cestování s dostatkem místa: s Grand America si budeš přát, aby cesta nikdy neskončila. Standardní dynamický systém ESA ztělesňuje nejlepší možné ovládání a jízdní dynamiku - režim „CRUISE“ umožní jet ještě plynuleji. Polož si nohy na standardní stupačky –a opři se dozadu při typicky „americkém způsobu jízdy“. Sedlo spolujezdce bylo sníženo o 7 cm kvůli ještě větší přístupnosti, zejména při nasedání a sesedání ze stroje –a stupačky byly rovněž posunuty směrem dolů. Další zárukou toho, že budeš ohromen, je standardní ochranný rám motoru a audiosystém s přípravou pro navigaci. Cesta pokračuje. Udělej si ještě větší pohodlí s doplňkovými opěrkami, které jsou k dispozici na vyžádání. 

+ Zobrazit více
„Inteligentní tísňové volání“: rychlá reakce v případě nehody a v nouzových situacích díky systému ECALL BMW Motorrad

Dobrý pocit je vždy součástí jízdy.

BMW Motorrad je první výrobce, který integruje systém pro „inteligentní nouzový hovor“ již z výroby: systém nainstalovaný pevně na řidítkách, který v případě nouze může nezávisle a automaticky spustit řetězec záchranných akcí, a přitom usnadní a urychlí poskytnutí první pomoci záchrannými složkami. „Inteligentní nouzový hovor“ se automaticky aktivuje po mírné i těžké nehodě. Ale jezdec může nouzový hovor také spustit manuálně stisknutím tlačítka, pokud je například svědkem dopravní nehody. Po aktivaci systému, automaticky nebo manuálně, jsou údaje GPS polohy a směru jízdy motocyklu odeslány přes mobilní telefon do call centra BMW. Odtud se aktivuje řetězec záchranných akcí. Pro rychlou a přesnou pomoc. A skvělý pocit při každé projížďce.

Dynamická ESA: do plocha vyhlazené nerovnosti

Pro ten nejlepší kontakt se silnicí

Standardní dynamický systém ESA znovu významně zvyšuje prvotřídní komfort jízdy modelu K 1600 Grand America. Zajišťuje tu nejlepší přilnavost, bezpečnost a nejvyšší úroveň pohodlí: dynamická ESA ovládá zavěšení na základě jízdních podmínek a manévrů při jízdě automatickým přizpůsobením zjištěným podmínkám. Tím zajišťuje výrazně vylepšený kontakt mezi silnicí a pneumatikou, a to dokonce i při náklonu. Umožňuje vždy stabilní jízdní vlastnosti a přidané posílení pohodlí a bezpečnosti – zejména na dlouhých projížďkách.

Asistent zpátečky: snadné manévrování a vyjíždění z parkovacích míst

Jednoduše zařaď zpátečku

Podmínky na strmých cestách a v úzkých prostorech oblíbených vyhlídek nebo parkovišť nejsou problém díky pohodlnému asistentu ovládání točivého momentu (TCA). Při parkování a manévrování se tak už zbývá jen usmívat. Aktivuj asistenta zpátečky přeřazením motocyklu na neutrál a stiskni tlačítko asistenta na levém řidítku. Jakmile se na displeji zobrazí R a ty asistenta spustíš, můžeš snadno vyjet z parkovacího místa a vyrazit za dalším cílem.

Více individuality

Speciální výbava a příslušenství

Díky široké řadě speciální výbavy a originálního příslušenství BMW Motorrad si můžeš model K 1600 Grand America dokonale přizpůsobit podle svých preferencí.

Objev více

Tourer Concept 101

Elegantní silák

BMW Motorrad představuje koncepci 101 cestovního motocyklu

Inspirován nekončící silnicí, pocitem svobody a naprosté nezávislosti přišel návrhářský tým BMW Motorrad se zcela novým přístupem k motocyklům s koncepcí 101: elegantní, exkluzivní, extrovertní a čistá cestovní síla.

Více informací

Oděv vhodný na projížďky

Více modelů cestovních motocyklů

spinner