Všechny motocykly jsou vybaveny příslušenstvím dle norem EU 5 (např. odrazky). Motocykly, vyobrazené (na fotografiích či videích) na těchto webových stránkách nemusí obsahovat veškeré požadované vybavení.

Všechny motocykly jsou vybaveny příslušenstvím dle norem EU 5 (např. odrazky). Motocykly, vyobrazené (na fotografiích či videích) na těchto webových stránkách nemusí obsahovat veškeré požadované vybavení.

*Tato příkladová kalkulace byla vytvořena pro model BMW K 1600 B s pořizovacícenou 672 550 Kč vč. DPH. Uvedená splátka úvěru je určena pro podnikatele, plátce DPH a je kalkulována pro délku 60 měsíců s akontací 201 765 Kč. Splátka obsahuje povinné ručení a havarijní pojištění. Detaily konfigurace, cenu motorky a kalkulaci financování Vám poskytne autorizovaný partner BMW Motorrad v České republice. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Podmínky úvěru jsou dostupné na www.bmwfs.cz. Tato akce platí do odvolání, nejpozději do 30. 09. 2024.

Více informací u autorizovaného prodejce BMW Motorrad.

BMW K 1600 B

Ležérní luxus ve stylu baggeru

S motocyklem K 1600 B platí: není nic lepšího, než být v pohodě na cestě. V dokonalém klidu pluješ širou krajinou. Ale užíváš si i to, když během sekundy probudíš v legendárním šestiválci nezkrocenou sílu. Pak začnou kilometry ubíhat velmi rychle. Pohodové plutí s luxusním komfortem se promění v agresivní jízdní výkon. Přesně tak, jak to slibuje dlouhá a dynamická silueta baggeru. S motocyklem K 1600 B cestuješ hrdě a rád i trochu déle, ale určitě ne dlouho sám. Zcela v duchu #RideAndShare.

Objednej si předplacený servisní balíček service inclusive za 22 391 Kč vč. DPH na 3 roky / 30 000 km

Objednej si předplacený servisní balíček service inclusive za 22 391 Kč vč. DPH na 3 roky / 30 000 km

  

+ Zobrazit více

Přednosti modelu K 1600 B

Audiosystém 2.0 s výrazným zvukem
Záběr na displej TFT a boxy motocyklu K 1600 B.
Suverénní šestiválec
Zaostřeno na šestiválcový motor.
Jedinečné lakování
Lakování Ionic Silver metallic
Integrovaná nabíjecí přihrádka pro smartphone
Integrovaná přihrádka pro nabíjení mobilního telefonu.
Komfortní stupačky
Záběr na stupačky motocyklu K 1600 B
Výkonný přední světlomet
Zaměřeno na LED světlomety.
Skvělý 10,25" barevný TFT displej
Záběr na barevný displej s úvodní obrazovkou BMW Motorrad.
Nastavitelná tlačítka oblíbených funkcí
Zaměření na čtyři očíslovaná tlačítka pro oblíbené položky.

Ovladatelnost, komfort, bezpečnost a výkon: u motocyklu K 1600 B si zaslouží pojmenování. Vše je zaměřeno na tebe a tvůj zážitek z jízdy. Nová technologie světel je absolutní špičkou: díky full LED světlometu s adaptivním světlometem do zatáčky uděláš z noci dosud nevídaným způsobem den a zatáčky budeš projíždět mnohem dynamičtěji. A nových měřítek dosahuje v pravém smyslu slova i navigace. V režimu full screen oslní displej s 1 920 x 720 pixely rozlišením Full HD. Svou cestu znáš tak jako tak – od teď tě ale bude bavit i hledání.

+ Zobrazit více

3 roky bez starostí

Ride on & on & on. Poskytneme ti rok navíc. 

Od nynějška získáš při nákupu motocyklu kromě zákonné záruky  také jeden bezstarostný rok navíc.

Více informací

Více než motocykl – tvůj motocykl

Záleží na tom, jak působíš

Klidně plout krajinou s veškerým luxusem, a přitom mít horizont neustále před očima: to je svět K 1600 B. Zde má cenu každý okamžik, každý dojem. A hlavně ten, který zanecháš.

Exclusive

Je stejně suverénní v úzkých uličkách velkoměst jako v nekonečně rozlehlých krajinách: K 1600 B Exclusive. Matná metalíza Mineralgrau zdůrazňuje, jak je skvělá, a všude na sebe strhává pozornost.

Metalíza Blackstorm

Tento motocykl K 1600 B se vyznačuje zejména čistým vedením linií. Od předního blatníku přes spojler motoru až po kufry, silueta vypadá jako odlitek z jednoho kusu v elegantní černé barvě.

Option 719 Casablanca

Brilantnost lakování Ionic Silver metallic je obzvlášť vyzdvižena černým ručním linkováním. Se sedačkou motocyklu Option 719 a kovanými koly Option 719 Classic je model K 1600 B skutečným mistrným kouskem.

Kompletní balíček

Kompletní balíček

S motocyklem K 1600 je možné vždy o něco víc. Nejen co se týče kilometrů. S širokou nabídkou zvláštní výbavy a originálního příslušenství BMW Motorrad si ze svého baggeru uděláš motocykl, který ti bude dokonale vyhovovat. Volitelně je k dostání balíček komfortní výbavy a balíček cestovní výbavy. První z nich nabízí mimo jiné systém Keyless Ride a asistenta řazení Pro – pro ještě pohodlnější jízdu. Balíček cestovního vybavení zaujme například audiosystémem 2.0 nebo komfortními stupačkami. Pro inspiraci jsme ti připravili dvě varianty vybavení.

+ Zobrazit více

Designový kodex – typický bagger

K 1600 B je důkazem: s aerodynamickými tvary lze perfektně plout proti proudu. Prodloužená typická silueta baggeru s nízkou zadní částí v sobě snoubí elegantní ležérnost a výrazný vzhled. Celý motocykl se plně soustředí na tebe a tvou dokonalou cestu: Od prvků, které upoutají na první pohled, například stupačky, až po výbavu, kterou oceníš, až když nasedneš, například kokpit. Ten má zcela nový design: jasný a funkční. Barevný 10,25“ displej TFT je pro lepší čitelnost nyní dokonce vybaven tvrzeným a antireflexním krycím sklem. Protože co se týče zážitku z jízdy, ponechává K 1600 B všechno na tobě, nic na náhodě.

+ Zobrazit více

Suverénní řadový šestiválcový motor

1.649
cm3 zdvihový objem
66
Objem zavazadlového prostoru
180
Nm max. točivý moment při 5 250 ot./min. Točivý moment
750
mm výška sedadla
Olejem/vodou chlazený šestiválcový čtyřdobý řadový motor

Lze pohodu měřit v číslech? U modelu K 1600 B ano: Díky přepracovanému řízení motoru dosáhneš jmenovitého výkonu 160 k již o celých 1 000 ot./min. dříve a maximální točivý moment zvýšený na 180 Nm je k dispozici již při 5 250 ot./min.: pro ještě větší intenzitu, suverénní tah a energičtější start. Pro každou rovinku, pro každý předjížděcí manévr, pro každou zatáčku – nebo prostě jen pro tebe. Proto jsou jízdní režimy nastaveny ještě emocionálněji, o potřebnou stabilitu a bezpečnost se postará regulace brzdného účinku motoru (MSR) a Dynamic ESA. A s tím vším pojedeš tak v pohodě, jak to zní.

+ Zobrazit více

#rideandshare – zde cesta pokračuje

spinner