Všechny motocykly jsou vybaveny příslušenstvím dle norem EU 5 (např. odrazky). Motocykly, vyobrazené (na fotografiích či videích) na těchto webových stránkách nemusí obsahovat veškeré požadované vybavení.

BMW K 1600 B

Ležérní luxus ve stylu baggeru

S motocyklem K 1600 B platí: není nic lepšího, než být v pohodě na cestě. V dokonalém klidu pluješ širou krajinou. Ale užíváš si i to, když během sekundy probudíš v legendárním šestiválci nezkrocenou sílu. Pak začnou kilometry ubíhat velmi rychle. Pohodové plutí s luxusním komfortem se promění v agresivní jízdní výkon. Přesně tak, jak to slibuje dlouhá a dynamická silueta baggeru. S motocyklem K 1600 B cestuješ hrdě a rád i trochu déle, ale určitě ne dlouho sám. Zcela v duchu #RideAndShare.

Přednosti modelu K 1600 B

Audiosystém 2.0 s výrazným zvukem
Záběr na displej TFT a boxy motocyklu K 1600 B.
Suverénní šestiválec
Zaostřeno na šestiválcový motor.
Jedinečný vodní transferový tisk
Záběr na boční tašky s lakováním Option 719.
Integrovaná nabíjecí přihrádka pro smartphone
Integrovaná přihrádka pro nabíjení mobilního telefonu.
Komfortní stupačky
Záběr na stupačky motocyklu K 1600 B
Výkonný přední světlomet
Zaměřeno na LED světlomety.
Skvělý 10,25" barevný TFT displej
Záběr na barevný displej s úvodní obrazovkou BMW Motorrad.
Nastavitelná tlačítka oblíbených funkcí
Zaměření na čtyři očíslovaná tlačítka pro oblíbené položky.

Ovladatelnost, komfort, bezpečnost a výkon: u motocyklu K 1600 B si zaslouží pojmenování. Vše je zaměřeno na tebe a tvůj zážitek z jízdy. Nová technologie světel je absolutní špičkou: díky full LED světlometu s adaptivním světlometem do zatáčky uděláš z noci dosud nevídaným způsobem den a zatáčky budeš projíždět mnohem dynamičtěji. A nových měřítek dosahuje v pravém smyslu slova i navigace. V režimu full screen oslní displej s 1 920 x 720 pixely rozlišením Full HD. Svou cestu znáš tak jako tak – od teď tě ale bude bavit i hledání.

+ Zobrazit více

3 roky bez starostí

Ride on & on & on. Poskytneme ti rok navíc. 

Od nynějška získáš při nákupu motocyklu kromě zákonné záruky  také jeden bezstarostný rok navíc.

Více informací

Více než motocykl – tvůj motocykl

Záleží na tom, jak působíš

Klidně plout krajinou s veškerým luxusem, a přitom mít horizont neustále před očima: to je svět K 1600 B. Zde má cenu každý okamžik, každý dojem. A hlavně ten, který zanecháš.

Exclusive

Je stejně suverénní v úzkých uličkách velkoměst jako v nekonečně rozlehlých krajinách: K 1600 B Exclusive. Vaše lakování v matné metalíze Manhattan zdůrazňuje její cool vzhled. Díky akcentům, jaké jsou na blatníku předního kola v barvě Bodycolor a spoileru motoru v noční matně černé uni, působí velmi impozantně.

Metalíza Blackstorm

Tento motocykl K 1600 B se vyznačuje zejména čistým vedením linií. Od předního blatníku přes spojler motoru až po kufry, silueta vypadá jako odlitek z jednoho kusu v elegantní černé barvě.

Option 719 Midnight

Na slovo vzatý unikát. Vrcholem Option 719 Midnight je lakování v metalíze Meteoric Dust II. Náročný vodní transferový tisk zobrazuje celou galaxii. Z každého motocyklu K 1600 B se zde stává skutečný unikát.

Kompletní balíček

Kompletní balíček

S motocyklem K 1600 je možné vždy o něco víc. Nejen co se týče kilometrů. S širokou nabídkou zvláštní výbavy a originálního příslušenství BMW Motorrad si ze svého baggeru uděláš motocykl, který ti bude dokonale vyhovovat. Volitelně je k dostání balíček komfortní výbavy a balíček cestovní výbavy. První z nich nabízí mimo jiné systém Keyless Ride a asistenta řazení Pro – pro ještě pohodlnější jízdu. Balíček cestovního vybavení zaujme například audiosystémem 2.0 nebo komfortními stupačkami. Pro inspiraci jsme ti připravili dvě varianty vybavení.

+ Zobrazit více

Pohled do zákulisí

Pohled do zákulisí

Co jsme vlastně zamýšleli vodním transferovým tiskem? Kolik preciznosti a ruční práce se skrývá za Option 719 Midnight? A jak to, že na konci opravdu nejsou žádné dva motocykly stejné? Zde se to dozvíš.

+ Zobrazit více

Designový kodex – typický bagger

K 1600 B je důkazem: s aerodynamickými tvary lze perfektně plout proti proudu. Prodloužená typická silueta baggeru s nízkou zadní částí v sobě snoubí elegantní ležérnost a výrazný vzhled. Celý motocykl se plně soustředí na tebe a tvou dokonalou cestu: Od prvků, které upoutají na první pohled, například stupačky, až po výbavu, kterou oceníš, až když nasedneš, například kokpit. Ten má zcela nový design: jasný a funkční. Barevný 10,25“ displej TFT je pro lepší čitelnost nyní dokonce vybaven tvrzeným a antireflexním krycím sklem. Protože co se týče zážitku z jízdy, ponechává K 1600 B všechno na tobě, nic na náhodě.

+ Zobrazit více

Suverénní řadový šestiválcový motor

1.649
cm3 zdvihový objem
66
Objem zavazadlového prostoru
180
Nm max. točivý moment při 5 250 ot./min. Točivý moment
750
mm výška sedadla
Olejem/vodou chlazený šestiválcový čtyřdobý řadový motor

Lze pohodu měřit v číslech? U modelu K 1600 B ano: Díky přepracovanému řízení motoru dosáhneš jmenovitého výkonu 160 k již o celých 1 000 ot./min. dříve a maximální točivý moment zvýšený na 180 Nm je k dispozici již při 5 250 ot./min.: pro ještě větší intenzitu, suverénní tah a energičtější start. Pro každou rovinku, pro každý předjížděcí manévr, pro každou zatáčku – nebo prostě jen pro tebe. Proto jsou jízdní režimy nastaveny ještě emocionálněji, o potřebnou stabilitu a bezpečnost se postará regulace brzdného účinku motoru (MSR) a Dynamic ESA. A s tím vším pojedeš tak v pohodě, jak to zní.

+ Zobrazit více

#rideandshare – zde cesta pokračuje

spinner