Všechny motocykly jsou vybaveny příslušenstvím dle norem EU 5 (např. odrazky). Motocykly, vyobrazené (na fotografiích či videích) na těchto webových stránkách nemusí obsahovat veškeré požadované vybavení.

Všechny motocykly jsou vybaveny příslušenstvím dle norem EU 5 (např. odrazky). Motocykly, vyobrazené (na fotografiích či videích) na těchto webových stránkách nemusí obsahovat veškeré požadované vybavení.

* Tato příkladová kalkulace byla vytvořena pro model BMW C 400 GT s pořizovacícenou 209 500 Kč vč. DPH. Uvedená splátka úvěru je určena pro podnikatele, plátce DPH a je kalkulována pro délku 60 měsíců s akontací 62 850 Kč a s DPHčiní 4 223 Kč. Splátka obsahuje povinné ručení a havarijní pojištění. Detaily konfigurace, cenu motorky a kalkulaci financování Vám poskytne autorizovaný partner BMW Motorrad v České republice. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Podmínky úvěru jsou dostupné na www.bmwfs.cz. Tato akce platí do odvolání, nejpozději do 30. 06. 2024.

Více informací u autorizovaného prodejce BMW Motorrad.

BMW C 400 GT

Městem a stále dál

Metropole pulzuje. Za každým rohem čeká něco nového. Se skútrem C 400 GT máš neomezené možnosti: nasedni, rozjeď se, užívej si, prostě jeď dál – až za město. Díky novému Ride by Wire a na přání dodávané konektivitě BMW Motorrad s navigací pohodlně míříš do cíle. Tvůj akční rádius se rozšiřuje, objevuješ svět v nové dimenzi. #PluggedToLife

Objednej si předplacený servisní balíček service inclusive za 14 595 Kč vč. DPH na 3 roky / 30 000 km

Objednej si předplacený servisní balíček service inclusive za 14 595 Kč vč. DPH na 3 roky / 30 000 km

  

+ Zobrazit více

Design pro tvé město

Vdechni jí svůj styl

Tvé město, tvůj styl: Skútr C 400 GT se ti přizpůsobí – od klasického po elegantní. Který se k tobě nejvíc hodí?

Exclusive

Metalíza Imperialblau dodává skútru technologicky elegantní nádech.

Style Triple Black

Elegantní v lesklé a matné černé: lakování v exkluzivní metalíze Blackstorm 2 se zlatými brzdovými třmeny.

Alpská bílá 3 uni

Klasický vzhled: Skútr v barevném provedení alpské bílé 3 vyzařuje lehkost a živost.

Forma, funkce, svoboda

Forma, funkce, svoboda

Díly kapoty ve tvaru písmene V spolehlivě chrání před větrem a nepříznivým počasím – a současně dodávají skútru C 400 GT elegantní vzhled. Nelze přehlédnout: nápadný přední full LED světlomet s volitelným výrazným LED světlem pro denní svícení – za tmy zajišťuje dobrý výhled a ve dne dobrou viditelnost. Promyšlený design završuje ergonomické sedlo. Sedíš pohodlně a suverénně.

+ Zobrazit více

To nejlepší

Optimalizovaná ASC
Pohled na výfukový a brzdový systém modelu C 400 GT.
Čelní štít chrání před větrem a nepřízní počasí
Pohled na čelní štít skútru C 400 GT.
Svižný jednoválcový spalovací motor
Pohled na hnací ústrojí a zadní tlumič výfuku modelu C 400 GT.
Full LED světlomet se světlem pro denní svícení
Pohled na přední část modelu C 400 GT s full LED světlomety.
Nabíjecí USB zásuvka v odkládací přihrádce
Pohled na nabíjecí USB zásuvku v odkládací přihrádce skútru C 400 GT.
Na přání dodávaná konektivita BMW Motorrad s displejem TFT
Pohled na displej TFT s konektivitou BMW Motorrad.
Ride by Wire a Keyless Ride
Pohled na systém Keyless Ride skútru C 400 GT.
Odkládací přihrádka Flexcase s vylepšeným osvětlením
Pohled na otevřenou přihrádku Flexcase skútru C 400 GT.

Komfortně a suverénně

Obratně úzkými uličkami. Dynamicky hustým provozem. C 400 GT přesvědčí klidnou a suverénní jízdou na všech silnicích. Optimalizovaná automatická kontrola stability (ASC) přenáší bezpečně sílu a díky tomu jedeš stabilně a bezpečně. I vyrazit na cestu můžeš pohodlně: se sériově dodávaným systémem Keyless Ride zůstane klíč v kapse. A když někdy sesedneš, výklopná přihrádka Flexcase ti nabízí prostor pro přilbu, rukavice a další předměty.

+ Zobrazit více

Dokonalé spojení

Stále na cestách, stále ve spojení: na přání dodávaná konektivita BMW Motorrad propojuje tvůj skútr, smartphone i tebe. Vybereš si příští cíl a skútr C 400 GT tě k němu povede pomocí navigační aplikace typu turn-by-turn šipkami na TFT displeji tou nejrychlejší trasou. Nabíjecí USB zásuvka integrovaná do odkládací přihrádky dodává dostatek energie, zatímco projíždíš městem za zvuku hudby z oblíbeného playlistu. Pomocí multifunkčního ovladače na řídítkách intuitivně ovládáš funkce: přepínáš skladby, vyhledáváš kontakty nebo telefonuješ přátelům.

+ Zobrazit více

3 ROKY ZÁRUKA

Jezdi dál & dál & dál. Dáváme ti rok navíc. 

Nyní platí záruka 3 roky na všechny motocykly BMW. 

Více informací

Parťák pro každodenní jízdu

25
kW (34 PS) při 7 500 ot./min.
214
kg pohotovostní hmotnost, plná nádrž
775
mm výška sedadla při pohotovostní hmotnosti
3.5
litru na 100 km spotřeba podle WMTC
Vodou chlazený jednoválcový spalovací motor

Efektivita, která baví

Jednoválcový motor skútru C 400 GT nyní přichází s elektronickým ovládáním plynu: Ride by Wire. Znatelně se to odráží v harmonické odezvě na stisk plynového pedálu a jemných reakcích i při nízké rychlosti. Díky efektivnímu spalování pracuje motor úsporně, splňuje nové standardy normy Euro 5, a přesto okamžitě reaguje na přidání plynu.

+ Zobrazit více

Nekončící radost z jízdy – i s řidičským průkazem skupiny A2

S tímto modelem můžeš jezdit, pokud jsi držitelem řidičského průkazu skupiny A2. Všechny informace ti k tomu poskytne partner BMW Motorrad.

K vyhledání prodejce

Tvůj styl

Uprav si ji podle svého

Uprav si ji podle svého

Je to na tobě: přizpůsob skútr C 400 GT pomocí obsáhlého programu speciální výbavy a originálního příslušenství BMW Motorrad svým individuálním potřebám. Nech se inspirovat naším návrhem.

+ Zobrazit více

Místo pro vše, co potřebuješ

Místo pro vše, co potřebuješ

Po práci ještě za sportem? O víkendu pryč z města? S novými brašnami z naší Black Collection nabídne tvůj skútr C 400 GT doslova zázračný prostor. Jsou rozložitelné, nepromokavé a dají se složit a úsporně uložit. Další výhoda: nové brašny je možné namontovat na různé modely BMW Motorrad.

+ Zobrazit více

Ještě více #PluggedToLife

spinner