Komfortní

S větším pohodlím více zážitků

Pohodlně městským provozem: tento skútr C 400 GT v elegantním provedení Style Triple Black ti poskytne vše, co potřebuješ. Praktický horní kufr (topcase) nabízí velkorysý úložný prostor. Se samostatně objednatelnou vnější skořepinou pro víko horního kufru v metalíze Blackstorm splyne úložný prostor a skútr v dokonalou jednotku. Vysoký čelní štít poskytuje spolehlivou ochranu před větrem a nepříznivým počasím a LED světlo pro denní svícení přináší vyšší bezpečnost. Celý paket završuje konektivita: Posloucháš hudbu, telefonuješ a necháš se navigovat z místa na místo.

+ Zobrazit více
Přejít na konfigurátor external-link-arrow-slim
LED světlo pro denní svícení

LED světlo pro denní svícení ve výrazné konstrukci zajišťuje více bezpečnosti v silničním provozu. Vedle komfortní automatiky je možné světlo pro denní svícení aktivovat i manuálně.

Konektivita BMW Motorrad

Konektivita BMW Motorrad nabízí na 6,5“ displeji TFT inovativní funkce pro navigaci, telefonování a poslech hudby na skútru. Ovládá se multifunkčním ovladačem, takže ruce mohou zůstat na řídítkách.

Nosič zavazadel

Ke stabilnímu nosiči zavazadel v atraktivním provedení lze spolehlivě připevnit horní kufr nebo jiná větší zavazadla.

Kufr na nádrž (topcase) malý, 30l

Vodotěsný plastový horní kufr s lakovaným víkem a objemem 30 litrů má kvalitní zpracování a poskytuje dostatečný prostor pro přilbu.

Kombinuje se s vnější skořepinou víka horního kufru a je k dostání v odpovídajících barvách.

Zádová opěrka pro malý horní kufr

S pohodlnou zádovou opěrkou si spolujezdec užije větší pohodlí při krátkém výletu i na dlouhých cestách.

Vysoký čelní štít

Vysoký čelní štít s povrchovou úpravou odolnou proti poškrábání je vyšší než sériově dodávaný model a poskytuje řidiči a spolujezdci maximální ochranu před větrem a nepříznivým počasím.

Sestav si svůj vlastní skútr C 400 GT

Od lakování až po výbavu: sestav si v konfigurátoru svůj vlastní skútr.

Přejít na konfigurátor
spinner