Pendler městem

Svižný, obratný, s charakterem

Potřebuješ se rychle pohybovat po městě? Skútr C 400 X Style Sport je správnou volbou. Vše, co celý den potřebuješ, uložíš bezpečně do malé zadní brašny z naší řady Black Collection. Dobrý výhled a viditelnost v městském provozu zajišťuje LED světlo pro denní svícení a přídavné LED světlomety. Poslouchej cestou hudbu, telefonuj nebo jeď podle navigace rychle do cíle: konektivita tě propojí.

+ Zobrazit více
Přejít na konfigurátor external-link-arrow-slim
Keyless Ride

Díky funkci Keyless Ride zůstane klíč od motocyklu od této chvíle v kapse. Protože bezklíčový systém je mimořádně pohodlný a umožňuje jezdci, aby motorku nastartoval jednoduše stisknutím tlačítka. Dá se tak odemykat i zámek řízení a víčko palivové nádrže. Výhodou je, že prostě nasedneš a vyrazíš!

Konektivita BMW Motorrad

Konektivita BMW Motorrad nabízí na 6,5“ displeji TFT inovativní funkce pro navigaci, telefonování a poslech hudby na skútru. Ovládá se multifunkčním ovladačem, takže ruce mohou zůstat na řídítkách.

LED světlo pro denní svícení

LED světlo pro denní svícení ve výrazné konstrukci zajišťuje více bezpečnosti v silničním provozu. Vedle komfortní automatiky je možné světlo pro denní svícení aktivovat i manuálně.

Nosič zavazadel

Ke stabilnímu nosiči zavazadel v atraktivním provedení lze spolehlivě připevnit horní kufr (topcase) nebo jiná větší zavazadla.

Zadní brašna Black Collection, malá

Zadní brašna o objemu 35–42 litrů nabízí chytré detaily, jako je vodotěsný, odnímatelný vnitřní vak a variabilní nosné popruhy.

Přední ochranný rám kapotáže

Ochranný rám kapotáže z elektrolyticky leštěné oceli chrání před poškozením lakovaných dílů, aniž by byla omezena možnost náklonu v zatáčkách.

Přídavné LED světlomety

Lepší viditelnost za mlhy, sněžení nebo deště: přídavné LED světlomety nabízí zvýšenou bezpečnost při špatné viditelnosti.

Nízké sedlo

O 15 mm nižší sedlo usnadňuje nastupování a sestupování a zlepšuje dosažitelnost na zem.

Sestav si svůj vlastní skútr C 400 X

Od lakování až po výbavu: sestav si v konfigurátoru svůj vlastní skútr.

Přejít na konfigurátor
spinner