Zobrazení trasy na mapě s uvedením přestávek a celkové vzdálenosti.

Rychle, jednoduše a flexibilně

Od běžné zásuvky přes Wallbox až po veřejnou nabíjecí stanici: Pro napájení skútru BMW CE 04 potřebnou energií můžeš využívat všechny tři možnosti. Synergické efekty s BMW Group a z toho vyplývající standardy pro osobní automobily zde jedinečným způsobem platí i pro tvůj skútr BMW CE 04: od využití technických komponent až po vysokonapěťovou techniku a s tím spojené požadavky na bezpečnost kabelů, konektorů, elektroniky akumulátoru a bezpečnostní vypnutí. A samozřejmě to platí i pro servis BMW Wallboxu.

+ Zobrazit více

Nabíjení z běžné zásuvky

Nabíjení z běžné zásuvky

Se sériově dodávaným standardním nabíjecím kabelem Mode 2 s běžnou zástrčkou si můžeš skútr BMW CE 04 nabíjet jednoduše z domácí zásuvky. S pětimetrovým kabelem nabiješ skútr díky nabíjecímu výkonu 2,3 kW z 0 % na 80 % za téměř 3,5 hodiny.

+ Zobrazit více

Nabíjení s BMW Wallboxem

Nabíjení s BMW Wallboxem

Tvoje domácí nabíjecí stanice. Prostřednictvím napevno nainstalovaného BMW Wallboxu můžeš nabíjet jak BMW a MINI, tak skútr BMW CE 04. Zobrazení stavu tě kdykoli informuje o aktuálním stavu nabití. Při nabíjecím výkonu 2,3 kW pak skútr nabiješ z 0 % na 80 % za 3,5 hodiny. S rychlonabíječkou dodávanou na přání můžeš ještě dokonce spoustu času ušetřit. Při nabíjecím výkonu až 6,9 kW a maximálním nabíjecím proudu pak trvá stejné nabíjení jen 65 minut.

+ Zobrazit více

Nabíjení u veřejných nabíjecích stanic

Nabíjení u veřejných nabíjecích stanic

S nabíjecím kabelem Mode 3 dodávaným na přání můžeš skútr BMW CE 04 pohodlně nabíjet u veřejných nabíjecích stanic. Z 0 % na 80 % se při nabíjecím výkonu 2,3 kW nabije za 3,5 hodiny. S rychlonabíječkou dodávanou na přání se tato doba při nabíjecím výkonu až 6,9 kW zkrátí na 65 minut – v závislosti na příslušné nabíjecí stanici.

+ Zobrazit více

Nabíjení s rychlonabíječkou

Skútr BMW CE 04 je na přání možné vybavit rychlonabíječkou. Z domácího Wallboxu nebo s nabíjecím kabelem Mode 3 u veřejných nabíjecích stanic pak nabíjíš rychle a bezpečně. U rychlonabíječky se jedná o zvláštní výbavu dodávanou z výrobního závodu. Díky nabíjecímu výkonu 6,9 kW s ní můžeš nejlépe využít energii nabíjení a skútr BMW CE 04 nabiješ z 0 % na 80 % za 65 minut.

+ Zobrazit více

Nabíjecí stanice a stav nabití

Tvá cesta k nabíjecí stanici

Tvá cesta k nabíjecí stanici

Navigace ti prostřednictvím bodů zájmu ukáže nabíjecí stanice v požadovaném okolí a nejkratší cestou tě k nim zavede. Vybírat je můžeš buď v aplikaci BMW Motorrad Connected, nebo si trasu k nejbližší nabíjecí stanici vybereš přímo na velkém 10,25“ displeji TFT skútru.

+ Zobrazit více

Stálý přehled o stavu nabití

Stálý přehled o stavu nabití

Aplikace BMW Motorrad Connected tě při nabíjení informuje o předpokládaném ukončení nabíjení a samozřejmě také o tom, jak daleko můžeš s nabitou energií dojet. Během jízdy si tyto údaje můžeš kdykoli přečíst na 10,25“ displeji TFT. 

+ Zobrazit více

Nejdůležitější otázky a odpovědi na téma dojezd a nabíjení

Jak ovlivňuje dojezd skútru BMW CE 04 můj styl jízdy?

Tvůj styl jízdy má samozřejmě vliv na spotřebu a tím i dojezd. Pro maximalizaci dojezdu si můžeš u skútru BMW CE 04 zapnout jízdní režim Eco. Skútr je navíc vybaven systémem rekuperace energie, kterým se dobíjí vysokonapěťový akumulátor. K maximalizaci dojezdu přispívá dále předvídavý způsob jízdy, klidné zrychlování a vyhýbání se trvalé maximální rychlosti.

Opotřebuje se akumulátor BMW CE 04 časem?

Při používání postupně kapacita vysokonapěťového lithium-iontového akumulátoru klesá. V našem certifikátu k akumulátoru zaručujeme našim zákazníkům v tomto ohledu nejlepší možný servis. Platí na prvních 40 000 kilometrů a končí pět let po první expedici nebo registraci skútru. Pokud by se během této doby vyskytla závada vysokonapěťového akumulátoru, věcnou vadu zdarma odstraníme. To samé platí pro nadměrnou ztrátu kapacity. Bližší informace ti poskytne partner BMW Motorrad. 

Můžu se skútrem BMW CE 04 jezdit, i když nemám možnost rychlonabíjení?

Samozřejmě, v tomto případě je možné skútr nabíjet standardním nabíjecím kabelem z běžné domácí zásuvky a samozřejmě u veřejných nabíjecích stanic. Nabíjení pak jen trvá déle než s možností rychlonabíjení dodávanou na přání.

Na co musím dávat při nabíjení z běžné zásuvky pozor?

Standardní nabíjecí kabel s nabíjecím výkonem 2,3 kW patří do standardní výbavy* tvého skútru BMW CE 04. Díky pětimetrové délce je obvykle běžná zásuvka dosažitelná. Použití prodlužovacích kabelů a rozdvojek je zakázáno. 

*nabídka specifická pro jednotlivé trhy

Jak najdu na cestách vhodnou možnost, abych si nabil skútr BMW CE 04?

Možnosti nabíjení najdeš prostřednictvím aplikace BMW Charging (a všech jiných aplikací pro nabíjení) a prostřednictvím aplikace BMW Motorrad Connected. Nabíjecí stanice lze nalézt i jako body zájmu v palubní navigaci.

Jaké nabíjecí kabely nabízí BMW Motorrad pro nabíjení u veřejných nabíjecích stanic?

BMW CE 04 lze nabíjet pomocí volitelné rychlonabíječky výkonem až 6,9 kW, přičemž standardně se nabíjí výkonem až 2,3 kW. Rozdíly v instalacích nabíjecích stanic, specifických pro jednotlivé země, vyžadují 1- nebo 3fázový nabíjecí kabel.

Aby bylo možné těmto podmínkám vyhovět a nabídnout každému optimální výsledek nabíjení, má BMW Motorrad aktuálně v programu tři kabely Mode 3. Liší se nabíjecím výkonem, velikostí a hmotností:

  • Kabel s nabíjecím výkonem až 7,4 kW: 1fázový, 32 A, hmotnost 2,35 kg. Doporučuje se v zemích s převážně 1fázovými nabíjecími stanicemi. 
  • Kabel s nabíjecím výkonem až 22 kW: 3fázový, 32 A, hmotnost 3,3 kg. S tímto kabelem lze v každé situaci využít maximální nabíjecí výkon CE 04. Je proto o něco větší a těžší než oba zbývající kabely.
  • Kabel s nabíjecím výkonem až 11 kW: 3fázový, 20 A, hmotnost 2,15 kg. Jedná se o náš nejmenší a nejlehčí nabíjecí kabel. U 1fázových nabíjecích stanic s ním ovšem nevyužijete plný potenciál rychlosti nabíjení CE 04. V zemích s převážně 3fázovými nabíjecími stanicemi je to ale dobré a praktické řešení.

Upozorňujeme, že nabídka kabelů Mode 3 se může lišit v závislosti na zemi.

Jak můžu zjistit stav nabití skútru BMW CE 04?

Dotaz na stav nabití se u BMW CE 04 provádí přes displej TFT. Současně se můžeš prostřednictvím aplikace BMW Motorrad Connected informovat o předpokládaném stavu nabití připojeného skútru.

Jak získám BMW Wallbox?

Wallbox je možné flexibilně a snadno připojit k domácí elektrické síti. Díky vysokému nabíjecímu výkonu a trojfázovému nabíjení (jen s rychlonabíječkou nainstalovanou ve skútru BMW CE 04, kterou dodáváme na přání) se efektivně zkracuje doba nabíjení. Délka kabelu Wallboxu je pět metrů. BMW Wallbox je možné zakoupit u každého prodejce automobilů a motocyklů.

I digitální je naživo nejlepší

Co nejpropojenější: Projeď se se skútrem BMW CE 04 při zkušební jízdě. Vezmi smartphone a vyzkoušej, jak dokonale se BMW CE 04 integruje do tvého světa.

Domluv si zkušební jízdu
spinner