Elegantní silák

BMW Motorrad představuje koncepci 101 cestovního motocyklu

Inspirován nekončící silnicí, pocitem svobody a naprosté nezávislosti přišel návrhářský tým BMW Motorrad se zcela novým přístupem k motocyklům s koncepcí 101: elegantní, exkluzivní, extrovertní a čistá cestovní síla.

Nosné linie

Nosné linie

Společnost BMW Motorrad, ve své snaze zachytit nespoutanou energii dálek, vytvořila silný, emocionální a vysoce exklusivní šestiválcový motor, který promění každou jízdu v jedinečný zážitek. Světová premiéra tohoto fascinujícího koncepčního motocyklu se uskuteční v exkluzivním hotelu Concorso d'Eleganza Villa d'Este; bude to jedna z nejvýznamnějších světových událostí oslavujících historické automobily a motocykly na italském jezeře Como.

+ Zobrazit více

Použití kartáčovaného hliníku, karbonu a tmavého dřeva

Použití kartáčovaného hliníku, karbonu a tmavého dřeva

Koncepce 101 BMW je interpretací baggera, exkluzivního zakázkového motocyklu, oblíbeného obzvláště v USA. Jeho podlouhlé tělo ve tvaru kapky je okouzlující. Jasné linie a pečlivě modelované povrchy propůjčují stroji sportovní charakter - už jen pohled na něj slibuje jedinečný zážitek z jízdy. Tmavé dřevo mezi stříbrně lakovanými povrchy z kartáčovaného hliníku a karbonu dodávají exkluzivní a hřejivý akcent. Za návrhem stojí hlavní návrhář Edgar Heinrich a Američané Don Cammorata a Roland Sands.

+ Zobrazit více

Ryzí síla

Ryzí síla

BMW koncepce 101 je ztělesněním síly. Výkonných šest válců o objemu 1 649 ccm vytváří obří točivý moment a žene motocykl po asfaltu nadstandardním výkonem. Není to jen výkon, který osloví, ale i síla tvarů. Nastavuje nová kritéria pro kvalitu materiálů a designu. Mění hranice vysoké kvality a exkluzivity, které dosud u motocyklů platily.

+ Zobrazit více

Další příběhy, které by tě mohly zajímat

Vybrané motocykly

spinner