#NeverStopChallenging

Rodina roadsterů

Od krátké, agresivní přední části až po definovanou zadní část: už samotná silueta našich roadsterů slibuje ryzí potěšení z jízdy. Motocykly stavěné na silnici nechávají rozehrát své svaly a své nejniternější prvky rády vystavují na odiv. Moderní technologie a jízdní režimy přitom zaručují maximální kontrolu a přesnost na každé rovince i v každé zatáčce.

+ Zobrazit více

Naše rodina roadsterů

S 1000 R

Neznají klidový pulz: podvozek a motor v sobě totiž mají geny RR. A volitelný M paket završí požadavek na výkon.

F 900 R

Dynamické, progresivní, intuitivní. Puristický atletický design sděluje: tento roadster čeká už jen na to, až každou myšlenku promění v ryzí potěšení z jízdy.

G 310 R

Zvládnout všechny výzvy města a každý den využít na maximum: tento roadster má v sobě geny motocyklu S 1000 R – a dokonalý den k tomu.

R 1250 R

Je tak všestranný a působivý jako nikdy předtím. Klasický stroj se stylem, který díky typickému boxerovému záběru vyniká suverenitou a přináší požitek z jízdy.

Ještě větší potěšení z roadsteru

Vše z jednoho zdroje. Naše oblečení vyvíjíme společně s našimi motocykly: pro maximální ochranu a pohodlí. A pro určité detaily, díky nimž je roadsterový vzhled dokonalý i mimo motorku.

+ Zobrazit více
Ke kolekci external-link-arrow-slim

Příslušenství pro tvůj roadster

Zde najdeš vše potřebné k individuálnímu přizpůsobení svého roadsteru. Ať už se jedná o vzhled nebo výkon – všechny díly jsme sami vyvinuli a otestovali.  

+ Zobrazit více
Přejít na příslušenství external-link-arrow-slim

Představy v hlavě s happyendem

spinner