Stvořená pro město

Definition CE 04 se bez problému začlení do městského života

Plynule z jednoho místa do druhého. Flexibilní, spontánní, neustále propojená: BMW Definition CE 04 je pokračováním naší vize o mobilitě ve městě. Je elektrická, bez emisí a permanentně #PluggedToLife.

Mobilita v novém městském provedení

Mobilita v novém městském provedení

Rychle z bodu A do bodu B, a to zcela elektricky: Definition CE 04 projíždí cílevědomě městem. Navržena pro plynulé dojíždění. Z domu do práce a pak do baru. Dynamicky a efektivně – a 100% bez emisí. Díky nízkému těžišti je její řízení pohodové, bez problému dorazí  ke každémuo cíli ve městě. A pak k dalšímu a zase dalšímu.

+ Zobrazit více

Všechny novinky o Definition CE 04 přímo do tvé e-mailové schránky

Design pro dnešek i do budoucna

Vize se stává skutečností

Tiše a suverénně přes metropole: Právě k tomuto byla Definition CE 04 navržena. Naši designéři a vývojáři začínali s nepopsaným listem papíru. Centrem  jejich vize je: člověk a způsob, jak se bude v budoucnu pohybovat velkoměstem. Od tohoto se odvíjel zcela nový design a funkčnost. Kompaktní baterie jim u toho poskytovala velkou svobodu. Tvoří základ jasné, dynamické siluety: tvaru motorky Definition CE 04 dominují velké, klidné plochy, přerušované ostrými hranami. 

+ Zobrazit více

Design, který propojuje potřeby funkčnosti a jednoduché estetiky s digitální realitou.

 “

Alexander Buckan

Head of Vehicle Design BMW Motorrad

Funkčnost se snoubí s designem

Funkce motorky Definition CE 04: takové, aby vyhovovaly budoucím řidičům. Takové, aby se každá jízda stala potěšením. Sedačka se bude vznášet a bude individuálně nastavitelná posunutím dopředu a dozadu – i vysocí řidiči tak budou sedět pohodlně. V prostorném spodním úložném prostoru s bočním otevíráním je dostatek místa pro tašku nebo přilbu. A samozřejmě vás zaujmou i  vnější stránky této motorky. Díky laku v barvě bílá metalíza Mineral, prvkům v matné černé, páskám s oranžovo-červeným barevným přechodem a hliníkovými koly v optice diskových kol jsou dokonale sladěny. Nápadné je také vybavení řidiče: Světlovody na bundě zajišťují větší viditelnost. 

+ Zobrazit více

Bezproblémové propojení digitálního a analogového světa

Bezproblémové propojení digitálního a analogového světa

Ve městě jsi mobilní a propojený se sítí – a tak by to mělo být i při jízdě z jednoho místa do druhého. Jezdec a jeho smartphone jsou spojeni skrze Definition CE 04 se svým okolím. Přehledný displej se stává rozhraním mezi digitálním a analogovým světem – zobrazuje všechny důležité informace. Model Definition tak zná příští cíl, cílevědomě naviguje po dokonalé trase, zatímco v pozadí běží playlist s tvou oblíbenou hudbou. Život na cestách tak pokračuje za neustálého připojení: v inteligentním, integrovaném a kompletně intuitivním stylu. 

+ Zobrazit více

Vysoce funkční a stylová

Vysoce funkční a stylová

Funkční, bezpečná a přitom dobře vypadající: ležérně střižená parka vypadá během jízdy stejně dobře jako při pohodovém setkání s přáteli. Neviditelné protektory chrání, aniž by poutaly pozornost, zatímco robustní a prodyšný high tech materiál tě při větru a nepříznivém počasí udrží v teple a suchu. Světlovody na rukávech a kapuci zřetelně zvyšují viditelnost v silničním provozu. Dají se  zapnout pomocí senzorů na rukávu, kde také můžeš měnit barvu. A díky indukčnímu nabíjení v kapse má dostatek energie i tvůj smartphone. Vzhled doplňují černé jezdecké džíny, tenisky a bílá open face přilba.

+ Zobrazit více

Chtěli jsme stvořit funkční oblečení, do kterého by to člověk neřekl – a které vypadá jednoduše dobře.

 “

Julia Lein

Head of Design Rider’s Gear & Style BMW Motorrad

Více o Urban Mobility u BMW Motorrad

spinner