#RideAndShare

Rodina tourerů

Naše cestovní stroje nadchnou svými legendárními pohony, které zaručují dynamiku a výdrž. Nejmodernější technologie a perfektně sladěné jízdní režimy zajišťují bezpečnost a potřebnou manipulaci. A působivý komfort pokaždé dokazuje, že díky promyšleným detailům, jako jsou asistent řazení nebo pohodlná stupátka, je každá cesta opravdu dokonalá.

+ Zobrazit více

Naše modely tourerů

R 1250 RT

Sbírá příběhy a kilometry: tento všestranný stroj s boxerovým záběrem a neodolatelným točivým momentem vám umožní užít si každý kilometr naplno.

K 1600 GT

Plný dynamiky, plný dojmů: díky neodolatelnému tahu definuje zcela novým způsobem výkon na cestách a je přitom naprosto zaměřen na řidiče.

K 1600 GTL

Společně na cestách: výkonný šestiválec, rozsáhlá výbava a komfort jsou zárukou dokonalého a luxusního cestování ve dvou.

K 1600 B

Ležérní luxus ve stylu baggeru: už samotná silueta ukazuje, jak pohodlná a uvolněná může být jízda, navíc se skvělým výkonem.

K 1600 Grand America

Společně zažijte více. Strhující design ve stylu baggeru se zde snoubí s výbavou, která naplní všechna očekávání: pro intenzivní zážitky z cestování.

Cestování bez kompromisů

Moderní design a vysoce kvalitní materiál, k tomu vynikající ochrana a absolutně praktické provedení: když vyvíjíme naše cestovní motocykly, nezapomínáme zároveň ani na vhodné oblečení pro motorkáře – promyšlené a vyzkoušené do posledního detailu. Vznikají tak oblíbené kousky, které na všech cestách poskytují komfort za každého počasí a navíc skvěle vypadají. Nezáleží na tom, kde zastavíte.

+ Zobrazit více
Ke kolekci external-link-arrow-slim

Vždy perfektně vybavení

Žádná cesta není stejná. Máme to správné příslušenství pro každý cíl a pro nezapomenutelné kilometry. Od designových chromovaných krytů zrcátek, přes komunikační řešení až po nová sedla.

+ Zobrazit více
Přejít na příslušenství external-link-arrow-slim

Vydej se na cestu

spinner