LEGO® Technic™ M 1000 RR

Building like no other

Žene tě fascinace originálem. Vášeň, která tě ovládne. Oceníš každý detail, každý milimetr, každou technickou vychytávku. Ten pocit miluješ a prožíváš na silnici, na závodní dráze a nyní konečně také doma: v úzké spolupráci s designéry společnosti LEGO® Technic tak vznikl dosud největší model motocyklu LEGO® Technic a první model M LEGO® vůbec: LEGO® Technic M RR v měřítku 1 : 5. Zadání bylo jasné – maximální přesnost, aby se dříve nemožné stalo možným. Pokud díly neodpovídaly přísným požadavkům, byly navrženy znovu. Stejně jako u originálu. Protože právě o to jde: Born on the racetrack. Build at home.

Každý detail se počítá – 1920krát

Je skvělé pohrávat si s každým dílem.

 “

Samuel Tacchi

Designéři, LEGO® Technic

Měřítko 1 : 5 bylo pro designéry skutečnou výzvou. Ale také jim umožnilo vymodelovat vedení linií, úhlové míry a specifické konstrukční prvky M RR tak precizně, jako nikdy dříve: každý prvek má svou obdobu v originálu – až po karbonové a frézované díly exkluzivního balíčku M Competition. Samotné zavěšení předního a zadního kola má nosnost 1,4 kg. Skutečný technický um, pro který byly vyrobeny nové prvky LEGO® Technic. Také ráfky, brzdové kotouče a větrný štít jsou speciálně vyrobené díly, které byly před zahájením sériové výroby důkladně testovány. Stejně jako u skutečného M RR.

+ Zobrazit více

Technika bez kompromisů

Pohled do boxů ukazuje: detaily jsou zásadní, rozhodují o úspěchu. Stejně jako u modelu LEGO® Technic M RR. Jeho fungující zavěšení předního a zadního kola bylo přesně vyladěno pro tento model. Blok motoru je vybaven pohyblivým válcem a je možné řadit 3rychlostní převodovkou s volnoběhem. Vlastně je naprosto logické, že LEGO® Technic M RR má dokonce vlastní montážní stojan: jako další znak nekompromisní vášně do posledního detailu.

+ Zobrazit více
1920
Díly LEGO® Technic plné zábavy
45,5
cm celková délka
27
cm výška přes větrný štít
240
dílů LEGO® Technic se složí za hodinu

Od fanoušků pro fanoušky

Nadšený motorkář a designér LEGO® Technic Samuel Tacchi dříve sám navrhoval motocykly. S nekompromisním nadšením pro výkon a techniku vyvinul se svým týmem zcela nové díly a konstrukce. Výsledek: při skládání budeš s každým dílkem i každým krokem fascinován modelem M RR. Nech se inspirovat autentickými detaily, jako jsou winglety, řetěz Endurance a různé díly M. LEGO® Technic M RR: perfektní pocta pro všechny fanoušky, řidiče a stavitele.

+ Zobrazit více

Teď je to na tobě

LEGO® Technic M RR

To přece víš také: u motocyklu, jako je M RR, je důležitá každá sekunda. Nenech svou vášeň dál čekat. Od března 2022 bude model k dispozici u vybraných prodejců BMW Motorrad.

K prodejci
spinner