#NeverStopChallenging

Naše superbiky

Vyvinuto v závodním sportu, zdokonaleno pro silnici. V hodnotách výkonu, technice a designu nezná motocykl S 1000 RR – zkráceně RR – žádné kompromisy. Cílem je dosáhnout maximálního výkonu, a to je možné díky motoru, aerodynamicky dokonalému opláštění, lehké konstrukci a asistenčním systémům. A několika málo pohyby se z RR stane závodní kolo pro honbu za nejlepšími časy na závodní dráze.

+ Zobrazit více

Naše superbiky

S 1000 RR

Model RR je zaměřen na čistý výkon. 154 KW (210 k) a mnoho technických optimalizací vás vynese zcela jasně do vedení.

Naše RS

Vzhled: sportovně dynamický. Pohon: ničím nezkalený požitek. Pro sportovní jízdu. Dvouválcový motor boxer dodává nezaměnitelný boxerový záběr a díky BMW ShiftCam zaručuje působivé hodnoty zrychlení z každého rozsahu otáček. Pro přesně takovou dynamiku, díky níž je každá zatáčka a jízda nezapomenutelná.

+ Zobrazit více

Náš sportovní tourer

R 1250 RS

Sportovní cesty v rychlém pruhu: Zde se snoubí sportovní charakter s vhodností pro cestování. Mnoho špičkových technických prvků se přitom stará o bezpečnost, komfort a koncentraci na ryzí požitek z jízdy.

Řada XR

XR znamená sportovní výkon a výdrž na dlouhé vzdálenosti: Agresivní design a výkonné motory se snoubí s ergonomickým komfortem a nejmodernějšími asistenčními systémy. Pro všechny, kteří jdou po každé zatáčce a každém kilometru – a to i celé dny.

+ Zobrazit více

Naše modely XR

S 1000 XR

The challenge of cornering and clocking up the miles. The aggressiveness of an athlete meets the ergonomics and relaxed seating position of a touring enduro.

F 900 XR

Výše, rychleji a ještě dále: Čistý adrenalin, zatáčka za zatáčkou a to po celé dny. Pohon a design: ryzí výkon. Ergonomie: čistá relaxace.

Adrenalin jako životní postoj

S BMW Motorrad Motorsport jsme zastoupeni v seriálech závodů po celém světě a s modely M RR a RR slavíme vítězství po celé zeměkouli. Takto získané poznatky pak cíleně dále zapracováváme do našich silničních strojů. Díky novým standardům a inovativním projektům tak stále rozvíjíme své myšlenky na výkon.

+ Zobrazit více
Přejít na BMW Motorrad Motorsport external-link-arrow-slim

Zažij sport a adrenalin

spinner