#NeverStopChallenging

Naše superbiky

Koláž ze záběrů motocyklů S 1000 RR a M 1000 RR za jízdy.

Vyvinuto v závodním sportu, zdokonaleno pro silnici. Ve výkonnostních hodnotách, technologiích a designu neznají motocykly žádné kompromisy. Cílem je dosáhnout maximálního výkonu, a to je možné díky motoru, aerodynamicky dokonalému opláštění, lehké konstrukci a asistenčním systémům. A pomocí pár úkonů se z těchto strojů stanou závodní motocykly, které se ženou za nejlepším časem na závodní dráze.

+ Zobrazit více

Naše superbiky

M 1000 RR

Racing like no other. Jako první model M od BMW Motorrad nabízí M RR čistokrevnou závodní techniku pro maximální výkon a exkluzivitu do nejmenšího detailu.

M 1000 RR 50 Years M

To nejlepší z téměř 100leté závodní historie motocyklů a 50 let motoristického sportu: tato pocta se standardně bez kompromisů zaměřuje na vysoký výkon a samozřejmě nese emblém 50 Years M.

S 1000 RR

Superbike superlativů nabízí explozivní vývoj síly. A k tomu technologie, díky níž je tento maximální výkon dostupný v každé jízdní situaci.

Naše RS

Vzhled: sportovně dynamický. Pohon: ničím nezkalený požitek. Pro sportovní jízdu. Dvouválcový motor boxer dodává nezaměnitelný boxerový záběr a díky BMW ShiftCam zaručuje působivé hodnoty zrychlení z každého rozsahu otáček. Pro přesně takovou dynamiku, díky níž je každá zatáčka a jízda nezapomenutelná.

+ Zobrazit více

Náš sportovní tourer

R 1250 RS

Sportovní cesty v rychlém pruhu: Zde se snoubí sportovní charakter s vhodností pro cestování. Mnoho špičkových technických prvků se přitom stará o bezpečnost, komfort a koncentraci na ryzí požitek z jízdy.

Adrenalin jako životní postoj

Oslavující posádka boxu BMW Motorrad u průjezdu cílem.

S BMW Motorrad Motorsport jsme zastoupeni v seriálech závodů po celém světě a s modely M RR a RR slavíme vítězství po celé zeměkouli. Takto získané poznatky pak cíleně dále zapracováváme do našich silničních strojů. Díky novým standardům a inovativním projektům tak stále rozvíjíme své myšlenky na výkon.

+ Zobrazit více
Přejít na BMW Motorrad Motorsport external-link-arrow-slim

Výkon pro obývací pokoj

Stejně jako v případě originálu i u celkem 1920 dílků LEGO® Technic našeho motocyklu LEGO® Technic M RR hrají důležitou roli maximální přesnost a každý detail. Tak byly vyvinuty díly a vytvořena inovativní řešení: přesně podle originálu vznikl v měřítku 1 : 5 vůbec největší model motocyklu LEGO® Technic.

+ Zobrazit více
Přejít na LEGO® Technic M RR external-link-arrow-slim

Zažij sport a adrenalin

spinner