#NeverStopChallenging

Naše superbiky

Koláž ze záběrů motocyklů S 1000 RR a M 1000 RR za jízdy.

Vyvinuto v závodním sportu, zdokonaleno pro silnici. V hodnotách výkonu, technice a designu nezná motocykl S 1000 RR – zkráceně RR – žádné kompromisy. Cílem je dosáhnout maximálního výkonu, a to je možné díky motoru, aerodynamicky dokonalému opláštění, lehké konstrukci a asistenčním systémům. A několika málo pohyby se z RR stane závodní kolo pro honbu za nejlepšími časy na závodní dráze.

+ Zobrazit více

Naše superbiky

S 1000 RR

Model RR je zaměřen na čistý výkon. 154 KW (210 k) a mnoho technických optimalizací vás vynese zcela jasně do vedení.

Naše RS

Vzhled: sportovně dynamický. Pohon: ničím nezkalený požitek. Pro sportovní jízdu. Dvouválcový motor boxer dodává nezaměnitelný boxerový záběr a díky BMW ShiftCam zaručuje působivé hodnoty zrychlení z každého rozsahu otáček. Pro přesně takovou dynamiku, díky níž je každá zatáčka a jízda nezapomenutelná.

+ Zobrazit více

Náš sportovní tourer

R 1250 RS

Sportovní cesty v rychlém pruhu: Zde se snoubí sportovní charakter s vhodností pro cestování. Mnoho špičkových technických prvků se přitom stará o bezpečnost, komfort a koncentraci na ryzí požitek z jízdy.

Adrenalin jako životní postoj

Oslavující posádka boxu BMW Motorrad u průjezdu cílem.

S BMW Motorrad Motorsport jsme zastoupeni v seriálech závodů po celém světě a s modely M RR a RR slavíme vítězství po celé zeměkouli. Takto získané poznatky pak cíleně dále zapracováváme do našich silničních strojů. Díky novým standardům a inovativním projektům tak stále rozvíjíme své myšlenky na výkon.

+ Zobrazit více
Přejít na BMW Motorrad Motorsport external-link-arrow-slim

Zažij sport a adrenalin

spinner