#SpiritOfGS

Rodina GS

Modely GS jsou ikony, které již více než čtyři desetiletí inspirují fanoušky po celém světě k tomu, aby překonávali své osobní limity. Jejich výkonné pohony poskytují přesně takovou suverenitu, na kterou se chceme v neznámém terénu spolehnout. Nejmodernější technologie a jízdní režimy zajišťují bezpečnost, maximální stabilitu a optimální ovladatelnost do každého terénu a každého počasí. A nezaměnitelná přední část s výrazným prvkem flyline ukazuje i v nejvzdálenějším koutu světa: zde přichází GS.

+ Zobrazit více

Naše modely GS

R 1300 GS

Nečekaně lehký a maximálně variabilní: špičkový model velkých motocyklů Adventure. Let’s set the pace together.

R 1250 GS

Nekonečná touha po dobrodružství a suverénní boxerský úder: celkem sedm jízdních režimu navíc přesvědčí skoro v každém terénu.

R 1250 GS Adventure

Žádný cíl není příliš vzdálený a ty jsi ideálně připraven: Objem nádrže 30 litrů, vyvýšená řídítka a spolehlivý boxer představují suverenitu a dynamiku při objevování.

F 900 GS

Motor: silný. Karoserie: štíhlá. Tento motocykl je nekompromisně vyladěn pro offroadové trasy, a tedy perfektní pro tvé další dobrodružství.

F 900 GS Adventure

Ať už vyrážíš na víkendový výlet, nebo roadtrip, sám, nebo ve dvou. S tímto cestovním endurem si užiješ pohodovou objevitelskou výpravu.

F 850 GS - 2019

Dobrodružství v krvi: dokonale připraveno na terénní jízdu s vysokým točivým momentem. Mnoho technických funkcí přeměňuje překážky na možnosti.

F 850 GS Adventure - 2019

Svět se stává dobrodružstvím. Silný pohon a obsáhlá sériová výbava představují optimální výstroj na dlouhé trasy a do náročného terénu.

F 800 GS

Dokonalý parťák pro spontánní výlety a dobrodružství. Ať už tě na cestě potká cokoli, na tuhle mašinu se můžeš spolehnout.

F 750 GS - 2019

Tvoje vstupenka do dobrodružství: Spontánní vyjížďka, všechno necháš za sebou a budeš si rozšiřovat obzory. Tento Adventure Bike zvládne každý terén.

G 310 GS

Každodenní touha po dobrodružství: Ikonická ergonomie GS a kvalitní výbava zaručují jednoznačný požitek z jízdy ve městě i v přírodě.

Pokaždé jedinečné dobrodružství

Na mezinárodní GS Trophy se každé dva roky poměřují ti nejlepší řidiči GS na světě. Nejprve se musejí ti nejtalentovanější prosadit v národních kvalifikacích, aby mohli reprezentovat svoji zemi. Cílem jsou pak ty nejúžasnější motorkářské destinace na světě, jako např. Nový Zéland, Kanada, Mongolsko nebo Albánie. V intenzivních denních etapách s náročnými speciálními zkouškami se počítá především týmový duch, šikovnost a jízdní umění. A samozřejmě vznikají na každé mezinárodní GS Trophy přátelství na celý život.

+ Zobrazit více

Oblečení na motorku pro tvé další dobrodružství

Naše vybavení vyvíjíme paralelně s našimi motocykly. Tak poznáme, co skutečně potřebujete, když jste na cestách: Naše vybavení pro motorkáře je vyzkoušeno a promyšleno do posledního detailu. Nabízí vynikající ochranu, volnost pohybu a komfort za každého počasí.

+ Zobrazit více
Ke kolekci external-link-arrow-slim

Vydej se za svým dobrodružstvím

spinner