Rodina GS

Koláž modelů BMW Motorrad GS.

Modely GS jsou již více než čtyři desetiletí synonymem touhy po dobrodružstvích a neutuchající zvědavosti zažívat stále nové věci – na konci světa nebo před vlastním domem. Jejich výkonné pohony poskytují přesně takovou suverenitu, na kterou se chceme v neznámém terénu spolehnout. Nejmodernější technologie a jízdní režimy zajišťují bezpečnost, maximální stabilitu a optimální ovladatelnost do každého terénu a každého počasí. A nezaměnitelná přední část s výrazným prvkem flyline ukazuje i v nejvzdálenějším koutě světa: zde přichází GS.

+ Zobrazit více

Naše modely GS

R 1250 GS

Nekonečná touha po dobrodružství a suverénní boxerský úder: celkem sedm jízdních režimu navíc přesvědčí skoro v každém terénu.

R 1250 GS Adventure

Žádný cíl není příliš vzdálený a ty jsi ideálně připraven: Objem nádrže 30 litrů, vyvýšená řídítka a spolehlivý boxer představují suverenitu a dynamiku při objevování.

F 850 GS

Dobrodružství v krvi: dokonale připraveno na terénní jízdu s vysokým točivým momentem. Mnoho technických funkcí přeměňuje překážky na možnosti.

F 850 GS Adventure

Svět se stává dobrodružstvím. Silný pohon a obsáhlá sériová výbava představují optimální výstroj na dlouhé trasy a do náročného terénu.

F 750 GS

Tvoje vstupenka do dobrodružství: Spontánní vyjížďka, všechno necháš za sebou a budeš si rozšiřovat obzory. Tento Adventure Bike zvládne každý terén.

G 310 GS

Každodenní touha po dobrodružství: Ikonická ergonomie GS a kvalitní výbava zaručují jednoznačný požitek z jízdy ve městě i v přírodě.

Rodina XR

Koláž modelů BMW Motorrad XR.

XR znamená sportovní výkon a výdrž na dlouhé vzdálenosti: Agresivní design a výkonné motory se snoubí s ergonomickým komfortem a nejmodernějšími asistenčními systémy. Pro všechny, kteří jdou po každé zatáčce a každém kilometru – a to i celé dny.

+ Zobrazit více

Naše modely XR

S 1000 XR

Vyhlas válku zatáčkám a kilometrům: Dobyvačná touha sportovce se snoubí s ergonomií a uvolněnou polohou při sezení cestovního Endura.

F 900 XR

Výše, rychleji a ještě dále: Čistý adrenalin, zatáčka za zatáčkou a to po celé dny. Pohon a design: ryzí výkon. Ergonomie: čistá relaxace.

Pokaždé jedinečné dobrodružství

R 1250 GS Adventure v terénu.

Na mezinárodní GS Trophy se každé dva roky poměřují ti nejlepší řidiči GS na světě. Nejprve se musejí ti nejtalentovanější prosadit v národních kvalifikacích, aby mohli reprezentovat svoji zemi. Cílem jsou pak ty nejúžasnější motorkářské destinace na světě, jako např. Nový Zéland, Kanada, Mongolsko nebo Albánie. V intenzivních denních etapách s náročnými speciálními zkouškami se počítá především týmový duch, šikovnost a jízdní umění. A samozřejmě vznikají na každé mezinárodní GS Trophy přátelství na celý život.

+ Zobrazit více

Oblečení na motorku pro tvé další dobrodružství

Naše vybavení vyvíjíme paralelně s našimi motocykly. Tak poznáme, co skutečně potřebujete, když jste na cestách: Naše vybavení pro motorkáře je vyzkoušeno a promyšleno do posledního detailu. Nabízí vynikající ochranu, volnost pohybu a komfort za každého počasí.

+ Zobrazit více
Ke kolekci external-link-arrow-slim

Vydej se za svým dobrodružstvím

spinner