Tento komunikační systém tvoří M-ASK-H, mikrofon a dva reproduktory na přilbu a dále pak baterie NiMH s možností nepřetržitého provozu 10 až 12 hodin Tento systém se ovládá třítlačítkovým modulem, který přesně zapadne do zadní části přilby.
Komunikační systém BMW Motorrad je určen pro komunikaci mezi řidičem a tandemovým spolujezdcem, ale také umožňuje komunikaci s jinými zařízeními podporujícími technologii Bluetooth. Například kromě toho, že může řidič mluvit se spolujezdcem může navíc poslouchat pokyny z navigátoru BMW Motorrad, telefonovat nebo poslouchat hudbu za předpokladu, že tyto ostatní přístroje jsou rovněž kompatibilní s technologií Bluetooth.
Komunikační systém BMW Motorrad rovněž umožňuje komunikaci mezi jednotlivými motocykly. V závislosti na podmínkách je tento systém schopný komunikace na dálku až 100 metrů s jen mírným omezením kvality zvuku. Pokud dojde v důsledku překročení této vzdálenosti nebo nepříznivým podmínkám k přerušení spojení, toto se automaticky obnoví, jakmile se k sobě komunikující strany opět dostatečně přiblíží.
+ Zobrazit více

Ještě více technologie zblízka

spinner