BMW Motorrad ConnectedRide Cradle upevníš na motocykl úplně jednoduše na přípravu pro navigaci. Díky individuálně nastavitelným ramenům je kompatibilní s nejběžnějšími modely smartphonů. Po jednorázovém spárování s aplikaci BMW Motorrad Connected přes Bluetooth vložíš svůj smartphone do držáku a funkce aplikace můžeš pohodlně ovládat multiovladačem na řídítkách. A cestou se ti smartphone v BMW Motorrad ConnectedRide Cradle indukčně nabíjí – nebo alternativně pomocí kabelu USB-C.

+ Zobrazit více
Video s českými titulky external-link-arrow-slim

Aplikace BMW Motorrad Connected

Aplikace BMW Motorrad Connected

Aplikace BMW Motorrad Connected je klíčem k BMW Motorrad ConnectedRide Cradle. Protože po jednorázovém spárování aplikace přes rozbočovač konektivity ovládáš všechny její funkce multiovladačem. Navigace tě pomocí náhledu mapy a šipek dovede nejlepší trasou do příštího cíle a k projeté trase máš přístup i zpětně. Část Bike Info ti navíc poskytne všechny důležité údaje o motocyklu, jako je např. tlak vzduchu v pneumatikách, množství paliva v nádrži a dojezd.

+ Zobrazit více
Obsah dodávky
  • ConnectedRide Cradle
  • Stručný návod
  • QR kód k podrobnému návodu
Kompatibilní modely

Držák telefonu BMW Motorrad ConnectedRide Cradle je vhodný pro všechny motocykly se speciální výbavou 272 (příprava pro navigaci) nebo s možností dodatečné montáže přípravy pro navigaci. Se čtyřtlačítkovým Mount-Cradle pro Navigator není držák kompatibilní.

Kompatibilní smartphony

V zásadě jsou kompatibilní všechny smartphony s minimálními rozměry 130,1 x 65,5 x 6,9 mm a maximálními rozměry 162,5 x 78,1 x 8,8 mm.

Další informace
  • K ovládání aplikace multiovladačem na řídítkách potřebuješ připojení Bluetooth Low Energy. Párování, které je potřeba jen při prvním vytvoření spojení, proveď v rozbočovači konektivity v aplikaci BMW Motorrad Connected. Při příští jízdě se přístroje při zapnutí spojí automaticky.
  • Abyste zajistili bezpečné usazení smartphonu v BMW Motorrad ConnectedRide Cradle, může být v závislosti na provedení nutné vyjmout smartphone z pouzdra.
  • Smartphony musí disponovat minimálně Bluetooth Low Energy verze 4.2, aby vyhovovaly bezpečnostním požadavkům na spojení (LE Secure Connections). Smartphony se staršími verzemi Bluetooth proto nejsou podporovány.

Vždy připraven vyjet

Při prvním použití BMW Motorrad ConnectedRide Cradle ti aplikace BMW Motorrad Connected pomůže s počátečním nastavením. Jak funguje souhra mezi displejem TFT, multifunkčním ovladačem, držákem a aplikací, ukazujeme na našem dalším videu How-to na YouTube.

+ Zobrazit více
Přejít na playlist na YouTube external-link-arrow-slim

Máš další otázky týkající se BMW Motorrad ConnectedRide Cradle? Tak se podívej na náš portál otázek a odpovědí.

Propoj se se svým motocyklem

Vyzkoušej to

Probudili jsme tvou zvědavost? Pak si prohlédni BMW Motorrad ConnectedRide Cradle přímo u našeho partnera BMW Motorrad.

Vyhledat partnera

Více o propojené jízdě

spinner