S paketem M Competition

Zrozena na závodní dráze

Pure Performance a neutuchající vůle vytáhnout ještě jednu milisekundu: sportovní geny motoru modelu M RR pocítíš v každém kole. Motocykl M RR je totiž vyvinut a zkonstruován jako základ pro závodní sport. Tato závodní technologie a spřízněnost s motocyklem WorldSBK je patrná v každém detailu. Motocykl M RR – na silnici nebo na závodním okruhu – nabízí už ve své základní výbavě dokonalý kompletní balíček.  

S paketem M Competition

Cit pro něco mimořádné

Motocyklem M RR podpoříš svou touhu po co nejlepším výkonu a svou lásku k závodní technologii. Vybrané frézované a karbonové M díly podtrhují neodolatelný sportovní vzhled. Díky zvláštní textuře a zpracování dílů si na nekompromisní výkon můžeš skoro sáhnout. A dokládají: to nejkrásnější na nejlepším čase je honba za ním.  


Frézované díly M

Balíček frézovaných dílů M zdůrazňuje vysoce kvalitními komponenty a exkluzivním brandingem M sportovní charakter stroje. Frézované díly M z eloxovaného hliníku, k nimž patří sklopná spojková a brzdová páka, M Brake-Leverguard, M stupačky pro řidiče a M chrániče motoru, vytvářejí exkluzivní vzhled.


M karbonové díly

M karbonové díly podtrhují sportovní nároky a přispívají k dojmu kvalitního provedení.

Kyvná vidlice z eloxovaného hliníku, stříbrná

Kyvná vidlice z eloxovaného hliníku stříbrné barvy je o 220 g lehčí než vidlice vyráběná sériově a motocyklu propůjčuje ušlechtilý vzhled.

Řetěz M Endurance

Větší výkon na zadním kole: řetěz M Endurance s kotouči s povlakem DLC se vyznačuje nízkým třením a sníženými nároky na údržbu.

Paket Sozius a kryt Sozius

Dvojnásobný požitek z jízdy pro všechny, kdo si vítr ve vlasech rádi užívají společně. Paket Sozius od společnosti BMW Motorrad, jehož součástí je sedadlo spolujezdce a vhodné stupačky pro spolujezdce, nabízí závodní vzrušení pro dva. 

Krásně tvarovaný kryt Sozius z nerozbitného plastu odolného vůči UV záření, který je rovněž dostupný, se postará o sportovní vzhled i na silnici.

Aktivační kód M Laptrigger

M Laptrigger pro závodní dráhu umožňuje automatické měření času jednotlivých kol na displeji.

Pro ambiciózní jezdce závodních okruhů


Osobitý, stejně jako tvůj čas jednotlivých kol

Kousek po kousku tě přibližuje k závodnímu okruhu. Vůle po vítězství se promítá i v detailech. sestav si svůj motocykl M RR pomocí dílů M Performance a dalších dílů příslušenství zcela individuálně a podle svých přání, jízdního stylu a požadavků. Jen ty totiž nejlíp víš, co potřebuješ a kde jsou tvoje výzvy. 


M sedlo vysoké a nízké

M sedlo vysoké či nízké koncipované pro závodní okruh poskytuje lepší grip a podporu pro sportovní styl jízdy. 

M plnicí hrdlo motorového oleje

M plnicí hrdlo motorového oleje je vyrobeno z černě eloxovaného hliníku s logem M, které je bíle vylaserováno. Svým designem podtrhuje sportovní ladění stroje. Víčko je opatřeno třemi otvory, které jsou na závodním okruhu zárukou bezpečného uzavření.


Tónovaný čelní štít

Tónovaný čelní štít podtrhuje sportovní vzhled motorky. Povrchová úprava proti poškrábání zajišťuje jeho trvalou průhlednost.

M dálkové nastavení brzdy

M dálkové nastavení brzdy bylo vyvinuto pro závodní dráhu a umožňuje jednoduché dálkové nastavení bodu brzdného tlaku během jízdy.

Kolenní chrániče na nádrž

Samolepicí kolenní chrániče na nádrž zlepšují držení jezdce na motocyklu a chrání boční plochy nádrže před odřením.

Pro závodní okruh

Kolo za kolem

Pro tebe platí jen jeden čas: ten nejlepší. Tady neznáš kompromisy. Od sebe a svého stroje vyžaduješ maximum. A právě k tomu byl motocykl M RR vyvinut. Stačí jen několik málo úkonů a je připravený pro nasazení na závodním okruhu. 

Upozorňujeme, že řada dílů není povolena pro použití ve veřejném provozu na silnicích a smí se používat pouze na závodních okruzích. 

M Datalogger včetně GPS Laptrigger*

M Datalogger umožňuje automatickou evidenci časů kol díky předem definované startovní/cílové čáře na více než 300 okruzích po celém světě. Kromě toho se zobrazuje 80 jízdních parametrů, které se ukládají na paměťovou jednotku USB. Díky tomu lze analyzovat a optimalizovat nejlepší osobní čas pro každou zatáčku.

 

*Race Only. Pouze pro nasazení na závodním okruhu. Neschváleno pro veřejný provoz na silnicích.

M cover kit*

Ten, kdo svou motorku chystá na závodní okruh, nepotřebuje zrcátka ani držák poznávací značky. Díky velmi kvalitním krytům ze sady M Cover Kit od společnosti BMW Motorrad lze otvory v karosérii vzniklé jejich demontáží naprosto přesně zakrýt. A přední zakrytí je opět optimálně upevněno.

*Race Only. Pouze pro nasazení na závodním okruhu. Neschváleno pro veřejný provoz na silnicích.

Ochranná mřížka chladiče

Ochranná mřížka chladiče od BMW Motorrad chrání chladič na závodním okruhu před opotřebením pneumatik a poškozeními způsobenými odlétávajícími kamínky. 

M ohřívač pneumatik

M ohřívače pneumatik dostanou sportovní pneumatiky schválené pro silniční provoz i speciální pneumatiky na dokonalou provozní teplotu. Díky tomu se nejen zvyšuje životnost pneumatik, ale i jejich grip a výkon. Pro maximální zábavu už od prvního metru.

Provoz M ohřívačů pneumatik se neobejde bez pracovního stojanu a uchycení pracovního stojanu.

Pro profesionální závodníky

Dráha tvého života

Ryzí závodní sport: Pokud ti závodní dráha udává životní rytmus, pak jsi s díly M Performance Race na té nejlepší cestě. Přestavby zvyšující výkon získáš prostřednictvím Motorsport Race Support společnosti BMW Motorrad. Zde se z tvého motocyklu M RR stane závodní stroj, který nemá schválení pro jízdu na silnicích.

KIT Motorrad

Kitové motory vyrábějí v berlínském závodě s identickými díly stejní odborníci stejně přesně jako všechny tovární motory pro WorldSBK a FIM EWC. Dodávají maximální výkon zaručující úspěch. A jsou dostupné v různých konstrukčních stupních pro příslušné požadavky v platných předpisech . 

 

*Race Only. Pouze pro nasazení na závodním okruhu. Neschváleno pro veřejný provoz na silnicích.

*Race Only. Pouze pro nasazení na závodním okruhu. Neschváleno pro veřejný provoz na silnicích.

KIT elektronika*

Díky výkonnostním paketům elektroniky se dají zvládnout všechny výzvy na závodním okruhu. Systém sad  Plug-and-Play v plném rozsahu nabízí individuální možnosti nastavení kontroly trakce, Wheelie Control, motorové brzdy a spoustu dalších funkcí. A navíc bezpečnost díky výstražným varováním a možnostem diagnostiky. Další přednost: jakmile bude v prémiových oblastech použití dosaženo pokroku, najdou si díky silně propojené podpořey už brzy cestu do zákaznické verze.

 

*Race Only. Pouze pro nasazení na závodním okruhu. Neschváleno pro veřejný provoz na silnicích.

O tom, kde začíná boxová ulička, rozhoduješ ty

Koberec pro motocykly

Koberec pro motocykly

Exkluzivní místo pro vlastní stroj: koberec pro motorku přesvědčí nejen atraktivním designem, ale i spolehlivou ochranou podlahy před nečistotami a skvrnami od oleje a benzínu. Dalším kladem je složení materiálu, díky němuž je koberec protiskluzový a nehořlavý. Tato praktická podložka má navíc díky rozměrům 250 x 105 cm velkorysý tvar.

+ Zobrazit více

Servisní stojan Sport s M uchycením

Servisní stojan Sport s M uchycením

Pomocí servisního stojanu Sport je možné motorku rychle a bezpečně zvednout na předním a zadním kole.

Frézovaný a dvakrát eloxovaný M napínák řetězu s uchycením servisního stojanu z hliníku dodává motocyklu mimořádně sportovní vzhled.

+ Zobrazit více

Navrhni si svůj individuální motocykl M RR

Na závodní dráhu nebo na silnici. Proměň motocykl M RR ve svou individuální mašinu M RR.

Konfigurovat
spinner