Připraven na jakoukoli výzvu: už od roku 1980 je motocykl GS představitelem nekonečného dobrodružství a touhy po neznámu, a to jak v terénu, tak i na silnici. Před 40 lety jsme motocykl R 80 G/S poprvé představili jako koncepčního předchůdce cestovních endur, a položili tím základ pro desítky let trvající úspěšnou historii. Toto výročí oslavujeme speciálními edicemi našich univerzálních modelů GS. Všechny edice „Editions 40 Years GS“ vzdávají hold #SpiritofGS. Přesvědčivě zaujmou nejmodernější technologií, ale jejich design je inspirován legendárním motocyklem R 100 GS a připomíná samotné začátky GS.

+ Zobrazit více

Unikátní design speciální edice

Nejmodernější technologie inspirovaná ikonami: „Edice 40 let GS“ jsou vizuální poctou legendě GS: Černožlutý design vychází z modelu R 100 GS, který se stal známým jako „čmelák“.

F 750 GS

Černé ráfky, výrazná žlutá ochrana rukou a nepřehlédnutelné nápisy „40 let GS“: F 750 GS ve Speciální edici 40 let GS.

F 850 GS

F 850 ​​GS Speciální edice 40 let GS přitahuje pozornost černou metalickou barvou, žlutými světly a zlatými eloxovanými ráfky.

F 850 GS Adventure

F 850 GS Adventure ve speciální edici 40 let GS s černožlutým sedlem, s eloxovanými zlatými ráfky a vysoce kvalitními detaily se odkazuje na R 100 GS.

R 1250 GS – Edition 40 Years GS

Model R 1250 GS v edici „Edition 40 Years GS“ jasně ukazuje díky řídítkům a ráfkům ve zlaté a poutavé „nízké“ černo-žluté sedačce Rallye, odkud pochází.

R 1250 GS Adventure – Edition 40 Years GS

Ikona s legendárním vzhledem: R 1250 GS Adventure ve verzi „Edition 40 Years GS“ s kontrastními žlutými páskami a chrániči rukou, stejně jako ráfky, řídítka a brzdové třmeny ve zlaté.

G 310 GS – Edition 40 Years GS

Spontánně městskou džunglí s modelem G 310 GS ve verzi „Edition 40 Years GS“ v barvě Cosmicblack uni s teleskopickou vidlicí ve zlaté a nápadnými žlutými páskami.

40 let pokroku

Přišla, jela, zvítězila

Přišla, jela, zvítězila

Když GS 80 vyhrála dvě zlaté medaile na Šestidenním mistrovství světa v roce 1978, téměř nikdo neměl představu, že modelová řada bude na trhu pokračovat o dva roky později. R 80 G / S vytvořila segment velkoobjemových cestovních endur, které stále dominuje. GS je považován za nejúspěšnější německý motocykl - a my víme proč. Každý, kdo vysedl na GS, si rychle uvědomí: Jízda GS je styl života.

+ Zobrazit více

Jízdní vlastnosti, které posouvají milníky

Jízdní vlastnosti, které posouvají milníky

Dynamika jízdy, kompetence v terénu, pohodlí a robustnost jsou čtyři vynikající schopnosti, které jsme kultivovali a neustále zlepšovali po dobu 40 let. GS je proto stálým hnacím motorem inovací: je postaven tak, aby překonal hranice a dobyl nové území. Poháněn technologií motoru budoucnosti, počínaje jedním válcem až po dnešní dvouválcový boxer.

+ Zobrazit více

Limitovaná kolekce BMW 40 let GS

U příležitosti výročí 40 let GS představujeme i limitovanou kolekci oblečení v barvách 40 let GS. Kolekce je inspirovaná černožlutým vzhledem prvních ikonických GS. V prodeji u autorizovaných prodejců BMW Motorrad.

+ Zobrazit více

Rozšíření bočních kufrů 40 let GS

Sada pro zvětšení objemu hliníkového kufru pro Limited Edition 40 Years GS zvětší úložnou kapacitu kufrů na každé straně o 13,5 litru, získá se tedy dodatečný objem celkem 27 litrů. Je umístěná mezi tělem a víkem kufru a je pevně a spolehlivě spojená s kufrem pomocí uzavíracího systému BMW, přičemž zůstává zachována také těsnost. Zvětšení objemu s hmotností pouhých 1,6 kg lze bez námahy namontovat a demontovat a kufry tak lze jednoduše otevírat obvyklým způsobem.

Sada Limited Edition je tvořena dvěma kusy rozšíření objemu s příležitostní ražbou „40 Years GS“ a sedacím vakem. Tento Air Lounger v designu „40 Years GS“ lze nekomplikovaně a bez dodatečného zařízení naplnit vzduchem – pohodlí a uvolnění po jízdě.

+ Zobrazit více

Najít prodejce

Jste zvědaví a potřebujete více informací? Vyhledejte svého prodejce BMW Motorrad ve vašem okolí a získejte radu ohledně „Speciální edice 40 let GS“

Můj prodejce

#spiritofgs

#SpiritofGS sdružuje motorkáře již 40 let – šíří se komunitou po celém světě. Prostě jen vyjeď, zažívej nová dobrodružství a objevuj neznámé – společně vždy píšeme nové příběhy. Nech se komunitou GS inspirovat k novým zážitkům. Zažij #SpiritofGS.

+ Zobrazit více

Více o #SpiritofGS

spinner