Mezinárodní GS Trophy 2022

Nepoznané krásy Albánie

Strmá pohoří, rozlehlá údolí, divoké řeky, hluboké lesy a okouzlující pobřeží: BMW Motorrad míří s mezinárodní GS Trophy na konci léta 2022 do Albánie. Tato země, která je považována za tajný tip pro offroadové jízdy, má neuvěřitelně bohatou flóru, faunu a kulturu. Nejlepší enduro jezdci z celého světa se mohou těšit na to, že mezi mnoha speciálními zkouškami poznají na svých strojích GS tyto dosud nepoznané krásy a #SpiritofGS na vlastní kůži.

Jedinečná životní příležitost

Sedm dní jedinečného dobrodružství. Sedm dní, za kterými se skrývají dva roky příprav. Sedm dní, které změní život. Každý jezdec má možnost zúčastnit se mezinárodní GS Trophy pouze jednou. Nejedná se však o klasický závod, protože v náročných soutěžích, v nichž musí účastníci prokázat své znalosti a jezdecké umění, jde především o týmového ducha a šikovnost. A cesta tam je spojena s nocováním ve stanu pod hvězdným nebem, jedinečnou krajinou a kulturou a novými přáteli z celého světa – více #SpiritofGS už to nejde.

+ Zobrazit více

Ohlédnutí za rokem 2020

Po stopách hobitů

Zde vidíme video k minulému mezinárodnímu GS Trophy  2020 na Novém Zélandu.

Po stopách hobitů

Nový Zéland nabízí nejen strhující filmovou kulisu pro plátna kin, ale stal se také ideálním terénem pro mezinárodní GS Trophy 2020. Tam, kde se deštné pralesy stýkají s ledovci a fjordy sahají k úpatím středohoří, si účastníci na endurech užívali jedinečnou zábavu na každém metru.

+ Zobrazit více

Díky neuvěřitelným jízdám a jedinečné pospolitosti se z tohoto zážitku stala zkušenost, která mi změní život.

 “

BJ Vosloo

Tým Jihoafrické republiky

Dokument

V zákulisí na Novém Zélandu

Osm dnů, 22 týmů, 2 500 kilometrů: To jsou tvrdá fakta mezinárodního GS Trophy 2020 na Novém Zélandu. Jak velký organizační a podpůrný tým za tím stál, kolik náhradních dílů s sebou na druhý konec světa přivezl a jak byla navigační zařízení na cestě napájena proudem, se dozvíš v třídílném dokumentu na Amazon Prime (k dispozici v Německu, ve Velké Británii a v USA).

Prozkoumat nyní external-link-arrow-slim
spinner