Novinky pro rok 2019

MAKE LIFE A RIDE

BMW Motorrad ti nabízí pro každou příležitost, každou jízdu a každý terén vhodný zážitek – a také vhodný motocykl. Od novinek přes inovace až k četným akcím: objev, co BMW Motorrad chystá na rok 2019. 

SUPERBIKE SUPERLATIVŮ

BMW S 1000 RR

BMW S 1000 RR

Tento superbike stanoví nová měřítka

Každá součást nového motocyklu RR je potvrzením čelního místa. Pro sebe si nárokuje maximální výkonnost. Superbike je nyní se 152 kW (207 HP) ještě výkonnější – s maximálním točivým momentem 113 Nm při 11 000 ot/min. Díky nové technologii BMW ShiftCam dosahuje nyní v dolním a středním rozsahu otáček podstatně většího výkonu.

Jako jediný sériový superbike se schválením pro silniční provoz má RR hliníkovou kyvnou vidlici, kterou dosud známe jen ze soutěžního sportu. S pouhými 197 kilogramy pohotovostní hmotnosti, novým designem, novou ergonomií, novým motorem a spoustou nových vymožeností stanoví RR zcela nová měřítka.

+ Zobrazit více

Závodní kombinéza ProRace

Závodní kombinéza ProRace

Dokonalý tvar pro dokonalý výkon

Nabídne ti vše, co potřebuješ: Závodní kombinéza ProRace splní tvé vysoké sportovní nároky. Sportovní kombinéza z kůže zaujme maximální volností pohybu a bezpečnostními prvky, které jsou pro závodní sport nezbytné. ProRace existuje jako standardní a jako kombinéza na míru. Máš možnost ji přizpůsobit svým potřebám a preferencím: Můžeš se rozhodnout, jakou barvu by měla mít tvoje ProRace, přidat další chrániče, své jméno a své osobní logo a vybrat si mezi hovězí kůží nappa nebo klokaní kůží. Se závodní kombinézou můžeš mít ve stejném dekoru a barvách závodní přilbu, rukavice a vysoké boty Pro Race a spodní prádlo DoubleR Skin.

+ Zobrazit více

NOVÉ MODELY BOXER

Od GS po RS

Všechny nové, všechny ještě lepší: modely 1250. Pocit se dá slovy vyjádřit jen těžko. U pocitu z jízdy s motocyklem Boxer tomu není jinak. Ani u aktuálních modelů Boxer: R 1250 GS, R 1250 GS Adventure, R 1250 RT, R 1250 R a R 1250 RS. Mají mnoho společného – pro všechny je typický enormní záběr nového pohonu, který tě kdykoli suverénně a silou zrychlí ze zatáčky. A každý model je optimální pro své specifické použití: Adventure, Tour, Roadster a Sport. Teď můžeš začít.

R 1250 GS

Díky maximální kontrole právě ve spodním rozsahu otáček hravě překonáš každou překážku na své cestě za dobrodružstvím.

R 1250 GS Adventure

Klidnější chod a vysoký točivý moment v každém rozsahu otáček zajistí vyvážený chod na každé daleké cestě.

R 1250 RT

Suverénní rezervy síly nového motoru Boxer ti na tvé příští jízdě dodají klid.

R 1250 R

S novým motorem Boxer máš v každé situaci ještě větší výkon.

R 1250 RS

Silné zrychlení ti umožní ještě rychlejší jízdu a větší radost z jízdy.

Nová R 1250 GS

Nová R 1250 GS

Tvé další dobrodružství čeká

Nová R 1250 GS splňuje všechny požadavky, je naprostý univerzál a díky technologii BMW ShiftCam v novém motoru Boxer ještě více rozšiřuje svůj horizont. Dokonalá kontrola v každé situaci, jak ve městě, tak na venkovské silnici a samozřejmě i v terénu. Působivá účinnost a suverénní nasazení síly dělají z nové R 1250 GS naprostého všeuměla. Pomocí BMW Motorrad Spezial a četných možností individualizace uděláš ze své BMW R 1250 GS dokonalého společníka pro svá příští dobrodružství. 

+ Zobrazit více

Nový motor Boxer

Nový motor Boxer

Nový pohon s technologií BMW ShiftCam

Větší síla v celém rozsahu otáček, snížené hodnoty emisí a spotřeby a optimalizovaný tichý chod a kultura chodu: s motorem Boxer, který prošel dalším vývojem, dosahuje tradiční konstrukční princip nového stupně výkonnosti, kontroly a účinnosti. Nový pohon má špičkový výkon 100 kW (136 HP), maximální točivý moment 143 Nm a zdvihový objem 1254 cm3. Poprvé je u motoru Boxer společnosti BMW Motorrad použita technologie BMW ShiftCam – technika pro změnu časování ventilů a zdvihu ventilů na straně sání. 

+ Zobrazit více

OBJEVITEL SVĚTA

F 850 GS Adventure

F 850 GS Adventure

Motocykl na tvou cestu po světě

Pokud tě vzrušuje neznámé, měl bys zase jednou vyrazit: S BMW F 850 GS Adventure objevíš nový terén, jsi připraven na nové dobrodružství. Toto cestovní enduro je jako stvořené pro skutečné objevitele světa. Pro člověka, pro něhož žádný cíl není příliš daleko. S F 850 GS Adventure jsi navzdory větru a dešti připraven do každého terénu a zažiješ dobrodružství světa v pohodlí: výškově nastavitelné cestovní čelní sklo, robustní boční obložení, komfortní sedadlo, ochranný rám motoru a nádrž na 23 litrů. To vše pro tvou jízdu světem. 

+ Zobrazit více

BMW Motorrad Spezial

BMW Motorrad Spezial

Individuální vzhled, kvalitní díly.

Udělej ze své motorky něco mimořádného. S BMW Motorrad Spezial si individuálně utvoříš svůj motocykl na vysoké úrovni kvality, již z výroby. Pro nové modely Boxer GS, RT a RS existují možnosti dokonale sladěné s motocykly: od dvou barevně odlišných balíčků frézovaných dílů přes dvě kola Option 719, lakování, sedadla a sportovní tlumič výfuku HP nabízí BMW Motorrad Spezial ty nejušlechtilejší komponenty k tomu, jak si ze svého stroje uděláš skutečný motocykl. Hledáš něco pro svůj R nineT – ať Pure, Racer, Scrambler nebo Urban G/S? I ty zde najdeš pod Option 719 vzrušující lakování a mnoho kvalitních dílů pro individuální ráz svého motocyklu. 

+ Zobrazit více

Navigace a komunikace

Navigace a komunikace

Prostě lépe dorazit

Dorazit do cíle s radostí? Být vždy spolehlivě na cestě po té nejlepší trase? To není díky komunikaci na základě bluetooth žádný problém. A s naším navigačním systémem vytvoříš ty nejlepší předpoklady pro zdařilou jízdu. Zvol si své možnosti trasy a zůstaň vždy ve správném směru. 

+ Zobrazit více

Tři roky jízdy bez starostí

Tři roky jízdy bez starostí

Prodloužená záruka na tvůj motocykl

O bezstarostnosti nejen hovoříme, my ti ji také dáme: tvůj prodejce motocyklů BMW ti dá jeden rok záruky navíc ke 24 měsícům zákonné záruční lhůty. Pokud by se vyskytl nějaký problém, servisní partneři a mechanici společnosti BMW Motorrad se postarají o to, abys mohl co nejrychleji pokračovat v jízdě – to vše bezplatně a s platností kdekoli v zahraničí. Též pro všechny nové motocykly BMW modelového roku 2019.

+ Zobrazit více

Příslušenství pro jízdu

Od hlavy k patě dokonale vyladěn

Radost z jízdy nezná hranic. Jsi zaměřen na dobrodružství. Abys byl dokonale vyladěn od hlavy k patě a připraven, můžeš se kdykoli vydat na cestu s kolekcí BMW Motorrad RIDE. Za každého počasí. Do dalšího dobrodružství. Kam tě může tvá vášeň zavést – s našimi špičkovými kousky pojedeš chráněný a komfortně. 

+ Zobrazit více
Více informací external-link-arrow-slim

Pure Fashion!

Pure Fashion!

LNLA je tvoje módní značka

BMW Motorrad inspiruje i svět módy: „Limits No Longer Apply“, to je celý název módní značky, která ti nabízí individuální a neotřelý styl. LNLA spojuje vědomí kvality společnosti BMW Motorrad s čistým, minimalistickým stylem moderního muže. Je jedno, zda se jedná o pevné denimové džíny, jednoduché mikiny s kapucí nebo ležérní trička. Aby ses dobře cítil v práci, stejně jako večer v baru.  

+ Zobrazit více

Akce

EICMA 2019

EICMA 2019

Od 5. do 10. listopadu 2019

Když v pozdním podzimu výrobci motocyklů představí své inovace, je tu opět čas na největší a nejdůležitější mezinárodní veletrh motocyklů na světě. Pak v severoitalské metropoli odpálí renomovaní výrobci skutečný ohňostroj novinek a představí na EICMA (Esposizione Internazionale Ciclo Motociclo e Accessori) modely pro nadcházející sezónu. Nech se překvapit novinkami pro sezónu 2020! 

+ Zobrazit více

BMW Motorrad Days

BMW Motorrad Days

5. až 7. července 2019

Dobrodružný vzduch v Alpách: BMW Motorrad Days v Garmisch-Partenkirchenu jsou pro každého motorkáře skutečným zážitkem. Každoročně se setkává asi 40 000 fanoušků motocyklů, aby si vyměnili zkušenosti a vyzkoušeli novinky ze světa motocyklů BMW 3 – včetně zkušebních jízd s nejnovějšími modely. S úžasnými stunt show a bohatým doprovodným programem se vše opět koná od 5. do 7. července 2019 u úpatí masivu Zugspitze.

+ Zobrazit více

BMW Motorrad Race Trophy

BMW Motorrad Race Trophy

Tvoje příležitost

ak vypadá prožitý zákaznický sport: BMW Motorrad Race Trophy vstupuje v roce 2019 do dalšího kola. Závodníci, kteří startují s RR, mají ve svých národních a mezinárodních mistrovstvích šanci udělat si jméno v BMW Motorrad Race Trophy a bojovat o cenné poháry a prémie. 

+ Zobrazit více
spinner