BMW Custom Bike I. Ročník

Soutěž a vyhraj zajímavé ceny - POZOR prodlouženo do 30.6.2020

Úvodní ročník soutěže, nebo chcete-li výzvy pro fanoušky více, či méně radikálních přestaveb. Máš rád nevšední stroje? Tak přesně o tom je řada BMW Heritage. Pokud ti však tyto unikátní stroje nestačí, tohle je akce pro tebe. Hledáme nejlepší úpravu (přestavbu) modelové řady BMW R nineT. Nejsi inženýr ani kutil, nebo ba naopak, je to tvoje parketa? Obojí je možné, fantazii se meze nekladou, a nás zajímají stavby všech druhů. Může to být extrém, může to být decentní, záleží na tobě. Máme jen pár pravidel, která se musí dodržet a pak už se stačí jen zúčastnit.

Pravidla soutěže

Pravidla soutěže

Zašli fotku tvého custom R nineT na email, nebo do zpráv na náš BMW Motorrad FB , nebo do zpráv na BMW Motorrad Instagram.

  • Fotku pošli s popiskem „Soutěž BMW Custom Bike I. Ročník“ ( POZOR prodlouženo do 30.6.2020)
  • Soutěžní motocykl musí vycházet z modelů BMW R nineT (Pure, Scrambler, Urban G/S, Racer, R nineT)
  • Soutěžící musí být majitelem motocyklu (nebo rodinný příslušník majitele, případně majitelem, nebo rodinným příslušníkem společnosti vlastnící motocykl) > musí být prokazatelné
+ Zobrazit více

Vyhodnocení soutěže

Vyhodnocení soutěže

Pokud to ze soutěžní fotky nebude zřejmé (mělo by být), můžeš do zprávy doplnit, jaké úpravy byly provedeny.

Hlasování proběhne na Facebook BMW Motorrad ČR v období od 1.7.2020 do 22.7.2020.

Vítězem se stane soutěžící motocykl s nejvíce interakcemi (počítá se sdílení a likes).

+ Zobrazit více

Ceny jsou nachystané
pro 1., 2. a 3. místo

Ceny jsou nachystané
pro 1., 2. a 3. místo

  1. cena – Návštěva BMW Welt + Museum (Mnichov) vč. setkání s osobností od BMW Motorrad + 30.000 Kč na příslušenství / vybavení motorkáře.
  2. cena – Návštěva BMW Welt + Museum (Mnichov) vč. setkání s osobností od BMW Motorrad + 20.000 Kč na příslušenství / vybavení motorkáře.
  3. cena – Návštěva BMW Welt + Museum (Mnichov) vč. setkání s osobností od BMW Motorrad + 10.000 Kč na příslušenství / vybavení motorkáře.
+ Zobrazit více
spinner