Upraveno na míru

Zcela jedinečné motorky a jejich tvůrci.

Jsou to mechanici, nadšenci a individualisté. Každá z jejich motorek je jedinečným uměleckým dílem. Stavitelé motorek experimentují s barvami a materiály a každá motorka je jedinečná. Žádného nadšence do motorek nenechá chladným nádech jedinečnosti, kterým obohatí každý stroj R nineT, který se jim dostane do ruky. Na následujících stranách ti ukážeme několik takových, na míru postavených motorek, a odvyprávíme příběh jejich vzniku.

DA#4

Diamond Atelier a K1X

Diamond Atelier a K1X

Co se stane, když se spojí výrobce upravených motorek a basketbalová značka? Vznikne upravená R nineT, která způsobí pořádný humbuk mezi café racery. Tvůrce upravených motorek Diamond Atelier i basketbalová značka K1X jsou původem z Mnichova, takže od začátku bylo jasné, že jako základ pro DA#4 poslouží model BMW.

Vybrali si zbrusu novou R nineT, kterou Diamond Atelier upravil tak, aby naplňovala vizi K1X agresivního nízkoprahového biku, který by v náznacích odkazoval na nadcházející podzimní a zimní kolekci této značky. Loga jsou ze stříbra a byla doplněna skutečným diamantem ve stylu Diamond Atelier. Dalšími výraznými prvky jsou přívod vzduchu, probíhající přes ručně provedenou palivovou nádrž, a přebudovaná špičková elektronika. Díly obráběné na CNC stroji, jako například horní trojitá svorka nebo kryt alternátoru, jsou označeny ikonickým symbolem listu značky K1X a dotvářejí tak toto mistrovské dílo.

Zbrusu nový DA#4 bude vystaven na Glemseck 101, na kterém bude nasazen do závodu 1/8 mile Essenza Sprint.

+ Zobrazit více

Projekt úpravy motorky R nineT

Shiro Nakajima, Hideya Togashi, Go Takamine and Kaichiroh Kurosu – tito čtyři tvůrci motorek na míru se spojili, aby spolupracovali na projektu CUSTOM BUILDERS PROJECT. Chopili se čtyř strojů R nineT a s pomocí svého smyslu pro zábavu, kreativity a zručnosti z nich udělali naprosto jedinečné kousky.
+ Zobrazit více

Čistá jízda od roku 1923

Už přes 90 let udává BMW Motorrad nové trendy v oblasti designu motocyklů. Tato neustálá snaha o inovace v kombinaci s jedninečným charakterem motorek BMW již léta inspiruje fanoušky po celém světě. Jejich na míru upravené boxery jsou ztělesněním individuality, kvality a bohaté tradice značky BMW Motorrad – jsou dědictvím BMW Motorrad.

+ Zobrazit více

Další příběhy, které by tě mohly zajímat

Vybrané motocykly

spinner