BMW R nineT Dakar limited edition

BMW R nineT Dakar limited edition 2019 (limitovaná edice 10ks), je projekt, který byl oficiálně představen na Motosalonu 2019.

R nineT Urban G/S Dakar Edition

R nineT Urban G/S Dakar Edition

Tato unikatní úprava, založená na modelu R nineT Urban G/S, je dílem BMW Motorrad Česká republika ve spolupráci s Honzou Brabcem (účastníkem Dakarské rallye) a Joker Skills (air-brush specialisti). Model R nineT Urban G/S sám o sobě odkazuje na legendu dakaru BMW R80 GS, která v podstatě stanovila kategorii cestovních endur. Dakar Edition obsahuje několik odkazu na tuto legendární rallye a jeho jezdce. Ať už to je logo beduína, nebo mapa Dakaru 2019, která zároveň slouží, jako poznávací znamení v rámci limitované edice 10 ks. Každý kus, bude mít unikatně vyznačenou jednu z etap Dakaru 2019.

+ Zobrazit více

Barevné provedení

Barevné provedení

Lakování limitované edice je ruční airbrush, který je kombinací barev, ze kterých neodtrhnete oči. Základem je Dakar reflexní žlutá, kterou doplňuje Speciální červená s kombinací podkladu stříbrné perleti a vrchního tónovaného laku. Barevné kombinace lemuje a odděluje linka z pravého, 23-karátového zlata. Horní část nádrže, v barevném provedení Ultra deep černá, zdobí vlastnoruční podpis Jana Brabce.

+ Zobrazit více

Výbava

Výbava

Motocykl je osazen retro 2V víky ventilů, ale také minimalistickými díly od společnosti Rizoma (blinkry, zadní světlo, držák SPZ).

+ Zobrazit více

Cenová nabídka

Cena motocyklu: 450 000 Kč (vč. DPH)

Vhodné motocykly

spinner