Originální brzdové kotouče BMW Motorrad

Originální brzdové kotouče BMW Motorrad

Ať už jezdíš po městě, přes horské průsmyky nebo na závodní dráze, tvoje brzdy musí vždy fungovat. Dokonale. I za drsných podmínek. Proto podrobujeme brzdové kotouče těm nejnáročnějším testům. Pro tu nejdelší životnost a nejkratší brzdnou dráhu.

+ Zobrazit více

Originální olejové filtry BMW Motorrad

Originální olejové filtry BMW Motorrad

Tvůj motor je perfekcionista. Proto bys mu měl dopřát nejen ten nejlepší olej, ale také ty nejlepší filtry, které byly rozsáhle testovány a dokonale přizpůsobeny tvému stroji. Naše filtry účinně odstraňují zbytky spalování, kovové nečistoty a prachové částice. Pro stabilní tlak oleje a úchvatný výkon. Kilometr za kilometrem.

+ Zobrazit více

Pneumatiky BMW Motorrad

Pneumatiky BMW Motorrad

Ať už chceš překonat rychlostní rekordy nebo jezdit po celém světě, naši servisní profesionálové vědí, které pneumatiky jsou pro tebe ty pravé. Spolu naleznete tu správnou kombinaci pro tvůj stroj. Připrav se na optimální ovládání a dokonalou trakci. A projeď každou zatáčkou rychleji.

+ Zobrazit více

Originální baterie BMW Motorrad

Originální baterie BMW Motorrad

Jezdi si po svém. Se strojem, který vždy poslechne po každém stisku tlačítka. Naše baterie ti poskytnou přesně tu spolehlivost, kterou potřebuješ. Jsou skvěle přizpůsobeny tvému motocyklu a nikdy tě nenechají na holičkách, ani za těch nejextrémnějších podmínek. Budeš tak vždy připraven vyrazit. Ať to bude kamkoliv.

+ Zobrazit více

Originální vzduchové filtry BMW Motorrad

Originální vzduchové filtry BMW Motorrad

Motor musí dýchat, aby dosáhl co nejlepšího výkonu. To je úkolem našich vzduchových filtrů. Snižují hluk vzduchového sání a opotřebení. Dej motoru přesně ten druh vzduchu, který potřebuje: čistý. Pro dosažení optimálního výkonu.

+ Zobrazit více

Originální zapalovací svíčky BMW Motorrad

Originální zapalovací svíčky BMW Motorrad

Výkonnější a trvanlivější než kdykoli předtím. S našimi zapalovacími svíčkami budeš mít vždy jistotu, a to i za extrémních podmínek. Není divu, protože byly testovány při navrhování motocyklu a přesně přizpůsobeny tvému stroji. Pro optimální výkon a maximální účinnost. Pro tvou další cestu. Kamkoliv to jen bude. Vzhůru na silnici!

+ Zobrazit více

Webové stránky EPC pro zákazníky BMW Motorrad

V katalogu elektronických součástí najdeš komplexní přehled všech dílů, namontovaných ve tvém motocyklu BMW. Od nejnovějšího modelu až po klasické motocykly BMW – kompletně všechny díly a příslušenství od A po Z.

Jednoduše zvol příslušný model zadáním čísla nebo typu podvozku (stejně jako pracovník servisní dílny BMW Motorrad) a následně se zobrazí podrobný modulárně strukturovaný katalog dílů.

Přihlášení:
USER: eu333333
heslo: bmwetk1

Poznámka:

Tento elektronický katalog dílů je pouze informativní. Náhradní díly pro svůj motocykl získáš u autorizovaného prodejce BMW Motorrad.

+ Zobrazit více
Přejít na webové stránky EPC

Servisní partneři BMW ve tvém okolí

S naší celosvětovou servisní sítí jsme ti k dispozici kdekoliv a kdykoliv. Vyhledej si nejbližšího servisního partnera BMW Motorrad a využij nabídky našich služeb.

Vyhledat servisního partnera
spinner