Tvůj životní styl – tvoje kolekce

Všechny kolekce měkkých zavazadel BMW Motorrad obsahují batoh, zadní brašny, vaky na nádrž a boční tašky. Jednotlivé kolekce mají odlišný barevný koncept a strukturu povrchu. Každá série zavazadel tak získává svůj osobitý charakter.

+ Zobrazit více
Black Collection

Black Collection je tvým spolehlivým společníkem na krátkých výletech, stejně jako na dlouhých cestách. Představuje umírněnost a nechá tvému motocyklu opravdu vyniknout. Modré detaily vytvářejí zajímavý akcent. Modré vodotěsné vnitřní vaky navíc umožňují lepší vyhledávání věcí v tašce.

Urban Collection

Urban Collection v bílé barvě s oranžovými prvky představuje lehkost a dynamiku. Dokonale se hodí ke všem, kdo žijí ve stylu Urban Mobility, a nabízí praktická řešení pro každodenní cesty do kanceláře, krátké výlety do města nebo víkendové výlety do blízkého okolí.

Adventure Collection

Miluješ dobrodružství. Žiješ #SpiritOfGS. Na své tašky se musíš moci spolehnout. Kolekce Adventure Collection z odolného nylonu je dokonalým řešením pro dlouhé cesty: robustní, se snadnou údržbou, s dlouhou životností. Její čistý design v odstínu Black Oliv je praktický a nenápadný. Přesně to pravé pro tvoji cestu v neznámém terénu.

Vše pro tvůj motocykl

spinner