Ochrana tvého soukromí je pro nás důležitá. Registrovaný uděluje společnosti BMW Vertriebs GmbH, až do odvolání, svůj souhlas ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v účinném znění, se zpracováním osobních údajů sdělených v tomto formuláři, a to za účelem realizace marketingových akcí, zejména nabízení výrobků a služeb a zasílání informací o akcích společnosti BMW Vertriebs GmbH nebo jiné společnosti ze skupiny BMW. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné.

Registrovaný souhlasí se zasíláním obchodních sdělení společnosti BMW Vertriebs GmbH prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v účinném znění. Společnost BMW Vertriebs GmbH je oprávněna osobní údaje poskytnout k výše uvedenému účelu za podmínek tohoto souhlasu svým koncesionářům a smluvním partnerům.

Přehled těchto osob je k dispozici v sídle organizační složky BMW Vertriebs GmbH, na adrese Praha 5, Bucharova 1423/6, PSČ 158 00. Zpracování může být prováděno prostřednictvím třetích osob.

Souhlas je udělován dobrovolně a může být kdykoliv bezplatně odvolán písemnou formou na adrese: BMW Group ČR, Bucharova 1423/6, 158 00 Praha 5 nebo e-mailem na adresu zakaznicky.servis.cz@bmw.com. 

 

 

+ Zobrazit více
spinner