O MODELECH

F 900 R

F 900 R

Puristický a výkonný design modelu F 900 R přímo touží po výzvách. S tímto dynamickým Roadsterem máš úspěšně nakročeno k tomu, aby ses vrhnul na jízdu dne. F 900 R reaguje přesně a přímo. Sílu v zatáčce tedy využíváš intuitivně správně: Jako by se tvoje myšlenky přímo měnily v potěšení z jízdy. Díky tomu ti F 900 R nabízí výbornou světelnou technologii, konektivitu a bezpečnost – a tím si před ostatními udržuješ výrazný náskok. Motorku je možné konfigurovat i ve verzi pro řidičský průkaz A2. 

Nastup, nastartuj, #NeverStopChallenging.

Již od 224 800 Kč včetně DPH.
Možnost financování od 3 499 Kč měsíčně.*

Součástí financování je i pojištění, prodloužená záruka na 5 let a 5 let asistence kdekoliv po Evropě zdarma.

Výši a podmínky financování včetně akontace si můžeš dohodnout dle svých možností.

+ Zobrazit více

F 900 XR

F 900 XR

XR představuje nekompromisní spojení sportovního ducha a jízdy na dlouhé vzdálenosti. Adrenalin den za dnem, zatáčku za zatáčkou. Na nové F 900 XR si každou zatáčku pořádně vychutnáš – kilometr po kilometru. Sám vzrušující design naznačuje potenciál stroje. Ve vzpřímeném pohodovém sedu budeš chráněn před větrem i nečasem: Je jasné, že to budeš jen ty, kdo určí, kdy tahle jízda skončí!

Díky rozsáhlé výbavě budeš připraven jak na sportovní výkony, tak na jízdu ve městě. F 900 XR je motorka, která se hodí k tobě i k tvému sportovnímu duchu. Motorku je možné konfigurovat i ve verzi pro řidičský průkaz A2.

#NeverStopChallenging

Již od 282 800 Kč včetně DPH.
Možnost financování od 4 399 Kč měsíčně.

Součástí financování je i pojištění, prodloužená záruka na 5 let a 5 let asistence kdekoliv po Evropě zdarma.

Výši a podmínky financování včetně akontace si můžeš dohodnout dle svých možností.

 

+ Zobrazit více

*Uvedená splátka úvěru je kalkulována na délku úvěru 60 měsíců a akontaci 30% (část kupní ceny hrazená klientem) a obsahuje pojištění (havarijní pojištění a povinné ručení). Nabídka je určena pro právnické osoby (IČO), plátce DPH. Nabídka platí na limitované množství motocyklů do 30. 06. 2021. Poskytovatelem financování je BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Uvedené splátky mají charakter předběžné a orientační kalkulace, nejedná se o příslib ani závaznou nabídku financování. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Detailní kalkulaci financování poskytne autorizovaný partner BMW Motorrad v České republice.

+ Zobrazit více
spinner