Kufr zdarma

Kufr zdarma

Při koupi skladového skútru BMW C 400 X dostaneš kufr v hodnotě 17 600 Kč včetně DPH zdarma a při koupi BMW C 400 GT v hodnotě 16 600 Kč včetně DPH zdarma!

Můžeš si vybrat hned z několika barevných variant (černá, bílá, šedá a červená). Součástí je celý set včetně plotny k jeho připevnění. Velkou výhodou je, že jej můžeš zamknout přímo klíčem od skútru. Vyraž do práce či na kafe bez obav!

Nabídka platí do vyprodání zásob.
Nabídka se vztahuje pouze na modely modelového roku 2020.

+ Zobrazit více

O MODELECH

C 400 GT modelový rok 2020

C 400 GT modelový rok 2020

Město získává novou dimenzi

Co je na městě zajímavého? Rozmanitost jeho obyvatel? Trendy, které v něm vznikají? Spousta možností? Všechno najednou! Abys jej mohl prozkoumat, chce to slušnou kondici – a někoho, kdo ti bude dělat komfortního průvodce na delších cestách pestrým městským životem: BMW C 400 GT. S ním pulzuje město ještě více a ty máš ještě větší dosah, přesně jako tvé digitální spojení se světem. Protože s tímto středním skútrem zažiješ ve městě stejné pohodlí a živelnost jako při cestách mimo město. Objev novou dimenzi svého města se skútrem C 400 GT a užij si mnohem, mnohem víc všechno, díky čemu je tvoje město zajímavé.

+ Zobrazit více

C 400 X modelový rok 2020

C 400 X modelový rok 2020

Užij si víc své město

V dnešní době znamená městská mobilita více než jen dostat se z místa A do místa B. V dnešní době nechceš, aby ti něco uniklo, a chceš využít všechno, co ti město nabízí – a to i když jsi právě na cestě. Tuto možnost ti dává C 400 X. Jsi neustále připojen? To C 400 X také. Jde o skútr střední velikosti, který se snadno vypořádává s výzvami mobility ve městě. Vezmi si s sebou na palubu svou oblíbenou hudbu a zažij město se svým osobním soundtrackem. Nebo můžeš plánovat s přáteli připojeným chytrým telefonem, aniž bys sesedal, zatímco pohodlně proplouváš metropolí. S C 400 X se tvé město a tvé trasy stanou velkým otevřeným prostorem. Otevřeným prostorem, který patří tobě, a který si můžeš zmapovat pro sebe, a u toho se pořádně bavit.

+ Zobrazit více
spinner