Motoškola Přijďte se projet

Motoškola Přijďte se projet

Motoškola Přijďte se projet je naší oficiální partnerskou motoškolou vybavenou rozsáhlou flotilou motorek BMW Motorrad. Součástí výuky je jízda na různých motokrosových i silničních tratích. Při výuce se královsky pobavíš a hlavně se naučíš opravdu jezdit! Výuku ti přizpůsobí škola na míru podle tvých zkušeností, od začátečníků až pro profesionály. Volba je jenom na tobě! Přijď se projet…

+ Zobrazit více

Kurz jízdy v terénu

Kurz jízdy v terénu

Soutěžíme o kurz jízdy v terénu, kde si můžeš vybrat z mnoha modelů BMW GS.  Naučíš se bezpečně a zábavnou formou jízdu v terénu a jak snadno ovládat velké enduro. Správný postoj, zatáčení, brždění a techniku jízdy v terénu či zastavení v kopci. Tohle všechno a ještě mnohem víc tě čeká na kurzu v Motoškole Přijďte se projet!

+ Zobrazit více

Soutěž

Soutěž

Vyplň správně otázky ve formuláři a tipni si, kolik lidí za období soutěže od 19. března do 20. dubna 2021 správně zodpoví všechny tyto otázky. Dva z vás, kteří zodpoví správně všechny otázky a budou svým tipem nejblíže, získají voucher na BMW enduro trénink na zapůjčené motorce BMW GS.

Výsledek soutěže vyhlásíme 23. dubna na našem facebooku a výherce kontaktujeme prostřednictvím zadaných kontaktních údajů.

+ Zobrazit více
spinner