Bezpečnost 360°

Bezpečnost vyžaduje činy. Nikoli slova

Abyste si mohli skutečně užít jízdu na silnici, musíte mít čistou hlavu. A motocykl. Ve společnosti BMW Motorrad vždy pracujeme na nových řešeních, která vám umožní zaměřit vaši pozornost a vaši mysl na to, co je nejdůležitější: bezstarostná a zábavná jízda na motocyklu.

Náš komplexní koncept Bezpečnost 360° přináší vše, co naši zákazníci potřebují pro bezpečnou jízdu. Zahrnuje tři vzájemně propojené oblasti: 

1. Špičkové TECHNOLOGIE POUŽITÉ V MOTOCYKLU pro aktivní bezpečnost v rámci samotného motocyklu.

2. Vysoce inovativní a funkční VYBAVENÍ PRO JEZDCE.

3. Zaměření na vás coby jezdce a vaši pasivní bezpečnost prostřednictvím vysoce kvalitních kurzů v oblasti ŠKOLENÍ JEZDCŮ určených pro každou úroveň dovedností a každý typ terénu.

Bezpečnost 360° je pro společnost BMW Motorrad hlavní prioritou – protože bezpečnost jezdců je vždy na prvním místě.

+ Zobrazit více

Technologie použité v motocyklu

Od teleskopické vidlice v roce 1937 až po koncept ConnectedRide v digitálním věku: společnost BMW Motorrad v posledních 90 letech neustále stanovovala nové bezpečnostní standardy v oblasti konstrukce motocyklů a bude v tom pokračovat i nadále v příštích letech. To proto, že motocykl neobdrží logo BMW, dokud nebude splňovat naše standardy týkající se výkonu a bezpečnosti ve stejně vysoké míře. Tato rovnováha je zajištěna prostřednictvím celé řady dokonale integrovaných systémů, které zaručují zábavnou a bezpečnou jízdu na silnici.

+ Zobrazit více

Vybavení pro jezdce

Rozsáhlá řada vybavení pro jezdce dokonale podporuje pasivní bezpečnost při jízdě. Již více než 40 let je společnost BMW Motorrad jediným výrobcem, který je odhodlán využívat své odborné znalosti týkající se konstrukce motocyklů při vývoji vysoce kvalitního a bezpečného oblečení pro motocykly.

+ Zobrazit více

Koncept C.A.R.E.

Koncept C.A.R.E.

Požitek z jízdy začíná dlouho před tím, než usednete na svůj motocykl. Začíná u vybavení pro jezdce od společnosti BMW Motorrad, které splňuje standardy C.A.R.E. C.A.R.E. (Concept of Advanced Rider Equipment) neboli koncept pokročilého vybavení pro jezdce představuje neochvějný závazek společnosti BMW Motorrad k dosahování maximální bezpečnosti, špičkových inovací, optimálního střihu zajišťujícího vysoké pohodlí a vynikající kvality.

+ Zobrazit více

Školení jezdců

Bezpečnost motocyklu závisí na bezpečnosti jízdy.  Proto od roku 1970 nabízíme naše vlastní školicí kurzy nejvyšší kvality. V současné době má společnost BMW Motorrad celosvětovou síť partnerů a instruktorů, kteří vám mohou bezpečně představit vzrušující svět motocyklů nebo pomoci ambicióznějším jezdcům stát se vysoce zručnými motocyklisty.

+ Zobrazit více

Milníky.

Bezpečnost 360°.

Více informací

Další příběhy, které by vás mohly zajímat.

spinner