BMW GS Offroad dny 2020

Highlights

První ročník BMW GS Offroad dnů se mimořádně vydařil. 

Jízda v terénu je čím dál tím oblíbenější, a skrze GS se jedná také o doménu naší značky. Rozhodli jsme se proto představit svá GS v jejich přirozeném prostředí - v terénu. 

Zkušenosti klientům předávali profesionálové z motoškoly Příjďte se projet na vybraných offroadových tratích po celé České republice.

A vůbec nevadilo, že někdo nemá vlastní GS, nebo ji považoval za leštěnku, která terén ještě neviděla a nechtěl ji tam položit. V ceně 1 190 Kč bylo totiž i zapůjčení našich motorek BMW R 1250 GS, F 850 GS, F 750 GS nebo G 310 GS.

„ 

Možnosť využiť poskytnuté motocykle na nácvik veľmi zaujímavých cvičení (rôzne polohy na motorke - kľačanie, sedenie na bok)

Účastník akce ve Vranovském Žlebu

Co se ti na akci líbilo nejvíc?

Motoškola Přijďte se projet

Motoškola Přijďte se projet

Na akci se všem věnovali profesionální instruktoři z naší partnerské motoškoly Přijďte se projet. Jejich přístup byl jednou z věcí, která si od účastníků vynesla největší chválu.

+ Zobrazit více

Přístup instruktorů - byli nenamachrovaní, byli sympatičtí a ještě k tomu uměli věci vysvětlit.

 “

Účastník akce v Karviné

Co se ti na akci líbilo nejvíc?

„ 

Nápad přivézt enduro blíže k lidem a dostat jim do podvědomí jak na to. A to formou zábavy. Funguje to.

Účastník akce v Třebízi

Co se ti na akci líbilo nejvíc?

Areály

MX Enduro Park Jinín
MX Enduro Park Jinín
Tank Power Přelouč
Tank Power Přelouč
Kossta Racing, Třebíz
Kossta Racing, Třebíz
MX Park Karviná
MX Park Karviná
Vranovský Žleb
Vranovský Žleb

Dynamika - zmákli jsme toho opravdu hodně během krátké doby (neměl jsem zkušenosti s jízdou mimo silnici). Instruktoři byli opravdoví profesionálové.

 “

Účastník akce v Přelouči

Co se ti na akci líbilo nejvíc?

Další ježdění v terénu

Další ježdění v terénu

Pokud tě jízda v terénu chytne a máš chuť se učit nové techniky, pak můžeš využít zážitkový BMW trénink v terénu s naší partnerskou Motoškolou přijďte se projet.

+ Zobrazit více

Modely GS

#spiritofgs

#SpiritofGS sdružuje motorkáře již 40 let – šíří se komunitou po celém světě. Prostě jen vyjeď, zažívej nová dobrodružství a objevuj neznámé – společně vždy píšeme nové příběhy. Nech se komunitou GS inspirovat k novým zážitkům. Zažij #SpiritofGS.

+ Zobrazit více

40 let jízdy za dobrodružstvím

Připraven na jakoukoli výzvu: Od roku 1980 stojí GS za neomezeným dobrodružstvím a zvědavostí, jak v terénu, tak na cestách. Před 40 lety jsme poprvé představili R 80 G / S jako koncepčního průkopníka cestovního endura a položili jsme tak základní kámen pro čtyřicetiletý úspěch. Toto výročí oslavujeme třemi speciálními edicemi nových F 750 GS, F 850 ​​GS a F 850 ​​GS Adventure. "Edice 40 let GS" jsou poctou #SpiritofGS. Přesvědčují nejnovější technologii, ale jejich design je inspirován legendárním R 100 GS a odkazuje se na původ GS.

+ Zobrazit více

Oblečení pro tvoje dobrodružství

spinner