EICMA 2019

Zažij už nyní všechny senzace roku 2020

Z veletržního stánku přímo do sítě: sleduj zde živé prezentace světových novinek a dění na veletrhu EICMA (Esposizione Internazionale Ciclo Motociclo e Accessori) v Miláně.  Veletrh je považován za mezinárodní setkání motorkářské komunity, která už teď s napjatým očekáváním vyhlíží novou sezónu. Poprvé tě čeká vystoupení společnosti BMW Motorrad, které znamená  mnohem víc než jen stánek na veletrhu. Kromě vzrušujících live akcí a mnoha mezinárodních motorkářských „hrdinů“ se můžeš těšit zejména na nové modely a příslušenství. A to nejen ve chvíli, kdy na živých tiskových konferencích odhalíme taje našich modelů, ale také ve chvíli, kdy tě překvapíme přednáškami a dojmy z akce. Představíme ti všechny zlaté hřeby, díky nimž bude tvoje nová sezóna 2020 naprosto senzační.

Náš program na veletrhu EICMA

Zde najdeš všechny body programu, které můžeš filtrovat podle toho, co tě osobně nejvíc zajímá. Už jsi objevil své nejoblíbenější akce? Pak je zařaď do svého individuálního plánu.

+ Zobrazit více

Odhalíme tajemství nových modelů

Čekání je u konce: na scénu vstupují nové motocykly, které jsou na veletrhu EICMA středem pozornosti. V live streamu sleduj, které modely se v nadcházející sezóně stanou králi silnic.

+ Zobrazit více

#Soulfuel

Ruce špinavé od oleje, srdce plné vášně a fantazie: náš model R nineT vyvolal nadšení u příznivců individuálního přizpůsobení po celém světě. Toto volání pak vyslyšely i naše motocykly Concept Bikes.

Ale nejen motocykly jsou pohonem pro naši  duši, inspiraci nám dodává i vhodná výbava řidiče z řady Heritage.

+ Zobrazit více

Koncept R 18 /2 má svůj debut na EICMA

Druhý koncept cruiseru BMW Motorrad odhalen

Více informací

Vždy o kousek před ostatními – s newsletterem Heritage

Vždy o kousek před ostatními – s newsletterem Heritage

Odteďka už  opravdoví fanoušci nepropásnou díky našemu newsletteru vůbec nic ze světa Heritage. Pravidelně obdržíš exkluzivní novinky týkající se modelů, akcí a připravovaných událostí, a to ještě dřív, než se o nich dozvědí ostatní. Tak na co ještě čekáš? Zůstaň v obraze.

+ Zobrazit více

Ještě víc z toho nejlepšího od BMW Motorrad

spinner