Highlights 2020

Zde se dozvíš, co můžeš očekávat

Je tvou zvědavost těžké uhasit? Toužíš zjistit, co ti další ročník může nabídnout? Pak jsi tu na správném místě: pro fanoušky i jezdce máme připraveno mnoho skvělých věcí. Ať už se jedná o novinky z řady produktů BMW Motorrad nebo o vzrušující události: nahlédni s námi do roku 2020 a podívej se na nejzajímavější novinky z oblasti motocyklů.

#NeverStopChallenging

#NeverStopChallenging  životní motto jezdců, kteří nedělají rozdíl mezi srdeční frekvencí a točivým momentem. Jezdců, kteří se nebojí žádné sportovní výzvy, protože vždy chtějí o trochu víc – od sebe, ale i od svého stroje.

+ Zobrazit více

Nové BMW S 1000 XR

Nové BMW S 1000 XR

Také vnímáš každou zatáčku jako vzrušení a každou rovinku jen jako předehru k další zatáčce? A především: nemůžeš se toho nabažit? Pak se těš na S 1000 XR. Kombinuje nekompromisní sportovní výkon a výdrž na dlouhé vzdálenosti. Projíždění zatáček se tak může změnit v celodenní zábavu.

+ Zobrazit více

Špičkový výkon s kombinézou ProRace

Špičkový výkon s kombinézou ProRace

Závodní kombinéza pro ty, kdo mají vysoké sportovní nároky. Jednodílná kombinéza z hovězí kůže nappa nabízí díky chráničům optimální úroveň bezpečnosti. Zcela přiléhavý střih zároveň zajišťuje vysokou míru pohodlí. 

Pro ty, kteří mají rádi ještě osobnější přístup, existuje možnost individuální konfigurace s programem ProRace Made-to-Measure.

+ Zobrazit více

Nové BMW F 900 XR

Nové BMW F 900 XR

Model BMW F 900 XR kombinuje sportovní výkon a výdrž na dlouhé vzdálenosti s dokonalou každodenní použitelností. Jeho design je typicky XR: agresivní a zaměřený na tah vpřed. Typická ergonomie XR umožňuje jezdci zaujmout uvolněnou a vzpřímenou polohu a dopřeje ti potěšení i na delších výletech. Díky bohaté výbavě budeš přitom skvěle připraven na krátké výlety i na cesty po městě.

+ Zobrazit více

Kombinéza XRide a XRide Pro – pro lepší zážitek z jízdy

Kombinéza XRide a XRide Pro – pro lepší zážitek z jízdy

Tato výbava je synonymem čistého potěšení z jízdy během sportovních výletů na velké vzdálenosti. Kromě sportovního designu je hlavním tahákem kombinézy i její ergonomický koncept, který udává nový standard pohodlí na dlouhé vzdálenosti.

Zpracovaná kůže nabízí vysokou odolnost proti roztržení a oděru a vysoký komfort při nošení se tak pojí s optimální ochranou pro perfektní zážitek z jízdy.

+ Zobrazit více

Nové BMW F 900 R

Nové BMW F 900 R

Takový je pravý Dynamic Roadster: puristický a silný a neustále vyhlíží nové výzvy. F 900 R reaguje přesně a přímo na tvoje povely. Takto se tvé myšlenky za pouhý zlomek vteřiny promění na potěšení z jízdy.

+ Zobrazit více

HL BMW Motorrad Vision DC Roadster

HL BMW Motorrad Vision DC Roadster

Model Vision DC Roadster kombinuje kultovní design Boxeru s požadavky, které na technologii klade elektrický pohon.

Vysoký točivý moment se hned od počátku postará o dechberoucí zrychlení. Tento působivý výboj síly vytváří zcela nový dynamický zážitek a umožňuje nám nahlédnout do budoucnosti jízdy na motocyklu.

+ Zobrazit více

#Soulfuel

Ruce špinavé od oleje, srdce plné vášně a fantazie: náš model R nineT vzbudil nadšení fanoušků individuálního přizpůsobení po celém světě. Toto volání pak vyslyšely i naše motocykly Concept Bikes.

Ale nejen motocykly jsou palivem naší duše, inspiraci nám dodává i vhodná výbava pro jezdce z řady Heritage.

+ Zobrazit více

Nadčasový styl s kolekcí Heritage

Nadčasový styl s kolekcí Heritage

Vášeň pro legendy můžeš nyní pocítit na vlastní kůži díky správnému motorkářskému oblečení. Všechny kousky z kolekce Heritage vzdávají hold legendám a jsou symbolem svobody a nadčasovosti, funkčnosti a estetiky. Přečti si, co dělá naši výbavu tak mimořádnou.

+ Zobrazit více

Působivé koncepty pro individuální přizpůsobení

Zažijte fascinaci na vlastní oči během našich akcí

Ztělesnění dobrodružství: mezinárodní GS Trophy

Ztělesnění dobrodružství: mezinárodní GS Trophy

Každé dva roky čelí jezdci GS na mezinárodní GS Trophy řadě nových výzev. Sedmý ročník této akce se koná v únoru na Novém Zélandu a slibuje maximální vzrušení. Úchvatná krajina s ideálním terénem GS přináší účastníkům nové výzvy a slibuje jedinečný týmový zážitek.

Sleduj, jak týmy z 18 zemí a jeden mezinárodní ženský tým prozkoumávají oblasti, které dosud projelo jen několik málo jezdců.

+ Zobrazit více
spinner