2. ročník BMW Motorrad Riding Experience - motoškoly je za námi. Letos jsme opět opanovali polygon Autodromu Most a to jak v on-roadové, tak v off-roadové sekci, avšak velkým zpestřením byla polední jízda na velkém autodromu, která jistě přinesla nemálo zážitků pro více, či méně zkušené jezdce.
Rozdělení do kompletně separátních sekcí on/off - roadu, se ukázalo jako dobrý tah, který přinesl hlavně velice individuální přístup a možnost nasát jednotlivé disciplíny daných sekcí daleko lépe a obsáhleji, což se pojí i k testování motocyklů BMW, které díky tomu mohlo být daleko intenzivnější.
Shell Česká republika byl oficiálním partnerem BMW Motorrad Riding Experience 2019. Všechny testovací motorky jezdily na palivo Shell V-Power Racing. Shell udává trend v oblasti vývoje paliv již více než sto let.