Všechny motocykly jsou vybaveny příslušenstvím dle norem EU 5 (např. odrazky). Motocykly, vyobrazené (na fotografiích či videích) na těchto webových stránkách nemusí obsahovat veškeré požadované vybavení.
Všechny motocykly jsou vybaveny příslušenstvím dle norem EU 5 (např. odrazky). Motocykly, vyobrazené (na fotografiích či videích) na těchto webových stránkách nemusí obsahovat veškeré požadované vybavení.

*Tato příkladová kalkulace byla vytvořena pro model BMW CE 02 s pořizovací cenou 211 000 Kč vč. DPH. Uvedená splátka úvěru je určena pro podnikatele, plátce DPH a je kalkulována pro délku 60 měsíců s akontací 63 300 Kč.  Splátka obsahuje povinné ručení a havarijní pojištění. Detaily konfigurace, cenu motorky a kalkulaci financování Vám poskytne autorizovaný partner BMW Motorrad v České republice. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Podmínky úvěru jsou dostupné na www.bmwfs.cz. Tato akce platí do odvolání, nejpozději do 30.9.2024. Uvedená fotografie je ilustrativní. Oficiální spotřeba elektrické energie: 7,7 kWh/100 km podle WMTC, Emise CO2 podle WMTC: 0 g/km.

BMW CE 02

Vydej se vlastní cestou - s paketem Highline v hodnotě 20 000 Kč zdarma pro první zákazníky

Čas vyrazit na cestu! Nový den čeká, jakou mu dáš tvář. Dnes je vše jiné. Nevstáváš jen proto, aby sis šel za svými záležitostmi. Vstáváš, abys rozjel něco velkého. Co pro to musíš udělat? Usednout na nový dopravní prostředek, který tě katapultuje do nové reality. Během několika sekund. Čistě elektricky. Úzkými uličkami i městskými okruhy. Svým městem, které tak miluješ. Teď to cítíš: jsi #PluggedToLife, zatímco na svém CE 02 měníš mobilitu – ne – měníš svět. A vypadáš při tom proklatě dobře.

Objednej si nové CE 02 již nyní, ještě předtím, než se první kusy dostanou na showroomy našich dealerů a my tě za to odměníme paketem Highline ve výši 20 000 Kč zdarma. Staneš se tak jedním z úplně prvních zákazníků, kteří budou mít možnosti si užívat tento revoluční nový segment elektrické mobily.

Objednej si předplacený servisní balíček service inclusive za 8 158 Kč vč. DPH na 3 roky / 30 000 km

Objednej si předplacený servisní balíček service inclusive za 8 158 Kč vč. DPH na 3 roky / 30 000 km

  

+ Zobrazit více

Čas vyrazit vpřed

Naskoč

Na motocyklu CE 02 mohou vyjet téměř všichni. Už od 15 let s řidičským oprávněním skupiny AM jako pro mopedy s objemem motoru 50 cm3. Na motorce můžeš vyrazit také s řidičským průkazem pro osobní vozidla nebo s oprávněním skupiny A1.

Vítej na hřišti

CE 02 boří vizuální pravidla. Hravé prvky poutají pozornost – tak vypadá pravá zábava při jízdě. Vizuálně hlasitý, a zároveň elektricky tichý. Revoluční. Ikonický. Ekologický přístup může být stylový.

Objevuj

Elektrická koloběžka? Elektrický moped? Elektroskútr? Ani náhodou! eParkourer je ikonou nové scény Urban Mobility. Sviští městem jako parkourový běžec. Rychle, obratně, kreativně. A bere jej útokem.

Nezaměnitelný eParkourer

„ 

Dej tvář svému dni. Explore the city.

 “

Design nové generace

Nepřetržitý proud nápadů

Dej tvář svému dni, tvůj eParkourer dá tvář svému okolí. Kam dorazíš, budeš vidět. Progresivní styl je toho zárukou: jsi už na cestě k další ohromné věci. Time to move on.

Univerzální lakování Cosmic black

Černý, smělý – tvoje výpověď. Spouštíme sériovou výrobu CE 02 od CE Motorrad s univerzálním lakováním v provedení Cosmic black a jednobarevnou černou sedačkou. Granitově šedá metalíza vnáší do svěžího Tape designu parádní kontrasty.

Univerzální lakování Cosmic black 2

Se sadou Highline je CE 02 ještě extrovertnější: s exkluzivním univerzálním lakováním Cosmic black 2, tříbarevnou sedačkou a 22 proužky včetně pruhované sady ráfků. Sama vidlice ve zlaté barvě se pyšní proužkem.

Kousek street artu

Dlouhá, hluboká sedačka jako by se vznášela nad ikonickými diskovými koly. Tuto markantní siluetu poznáš vždy a všude. Kdo touží po ještě větší exkluzivitě, sáhne po volitelné sadě Highline. Kromě expresivního designu k ní patří mimo jiné plně integrovaný držák pro smartphone SP Connect. Přídavný třetí jízdní režim ti zrychlí tep, vyhřívané rukojeti zajistí dodatečný jízdní komfort při protivětru. Díky externí rychlonabíječce o výkonu 1 500 W u 11 kW varianty budeš rychleji připraven opět vyrazit. Backend konektivita ti navíc usnadní všednodenní starosti.

+ Zobrazit více

Naskoč a jeď

Naskoč a jeď

Všechno na CE 02 je dimenzováno pro lehké jízdní chování a maximální zábavu při jízdě. S Keyless Ride jednoduše nasedneš – a jedeš. Díky nízké hmotnosti od 120 kg máš vždy vše pod kontrolou. Téměř bezúdržbový řemenový pohon ti po cestě přináší efektivitu. Díky četným vychytávkám v oblasti techniky, komfortu a konektivity ti eParkourer poskytne maximální podporu na tvé cestě k dalšímu místu zastavení.

+ Zobrazit více

Špičková výbava

Plně integrovaný držák pro smartphone s technologií SP Connect
Plně integrovaný designový držák pro smartphone modelu eParkourer CE 02 od BMW Motorrad
Perfektně sladěné jízdní režimy
Tři zážitkové režimy řidiče SURF, FLOW a FLASH modelu eParkourer CE 02 od BMW Motorrad
Stylová sedačka Pro
Sedačka Highline modelu eParkourer CE 02 od BMW Motorrad
Nejnovější osvětlovací LED technologie
Světlo LED modelu eParkourer CE 02 od BMW Motorrad
Elektrická zpátečka
Elektrická zpátečka modelu eParkourer CE 02 od BMW Motorrad
Ikonické kyvné rameno zadního kola
Kyvné rameno zadního kola motocyklu eParkourer CE 02 od BMW Motorrad
Funkce chytré konektivity
Ovládání na řídítkách motocyklu eParkourer CE 02 od BMW Motorrad
3,5" TFT mikro displej
Displej TFT modelu eParkourer CE 02 od BMW Motorrad
„ 

Ultimativní dopravní prostředek nové generace

 “

Zábava může začít

Tlačítky na řídítkách vybereš jeden ze zážitkových jízdních režimů a určíš si svůj Riding Experience. SURF znamená maximální odraz a pohodové plachtění k cíli. FLOW vybereš, pokud se chceš nechat optimálně unášet okolní dopravou. Se sadou Highline je možný třetí jízdní režim: FLASH. Název představuje program: krev ti pulzuje, rozjezd tě katapultuje kupředu a s maximální rekuperací stihneš každou zelenou a vystartuješ vždy první.

+ Zobrazit více

3 roky bez starostí

Ride on & on & on. Poskytneme ti rok navíc. 

od nynějška získáš při nákupu tohoto motocyklu kromě zákonné záruky také jeden bezstarostný rok navíc. 

Více informací

Energie až dlouho do noci

11
kW (15 k) maximální výkon
95
km dojezd podle WMTC (minimálně)
3,0
50 km/h za 3,0 s
100
80 % za 100 min. s rychlonabíječkou (sada Highline, nebo zvláštní příslušenství 11kW) při maximálním nabíjecím proudu
Vzduchem chlazený synchronní stroj

Odpočinek jako doba nabíjení

Odpočinek jako doba nabíjení

Přesně víš, kdy potřebuješ vypnout a dobít energii. Perfektní příležitost k dobití také CE 02. Nabiješ ho jednoduše jako smartphone prostřednictvím domácí zásuvky. 4kW variantu nabiješ za 1 hodinu a 25 minut z 20 % na 80 %. 11kW varianta k tomu potřebuje s volitelnou rychlonabíječkou 1 hodinu a 40 minut. S plně nabitou baterií dá 11kW varianta až 95 km, se 4kW variantou ujedeš až 50 km – více než dost pro všechny tvé záměry.

+ Zobrazit více

Více stylu. Více svobody. Více všestrannosti.

Více stylu. Více svobody. Více všestrannosti.

eParkourer se přizpůsobí tvému životnímu stylu. Chceš být ještě nápadnější, ještě stylovější? Nebo toužíš po ještě větší svobodě a s perfektní výbavou se chystáš k moři? Nebo chceš být co nejčastěji v terénu a potřebuješ ještě praktičtější výbavu odolnější proti povětrnostním vlivům? Mrkni se na naše návrhy na individualizaci CE 02.

+ Zobrazit více

Buď ve spojení

Nic nepromeškat

Let’s be E-Mail-Friends. Přihlas se k odběru novinek o motocyklu eParkourer a sleduj svou divokou jízdu čtvrtěmi velkoměsta.

Přihlásit se k odběru nyní external-link-arrow-slim

Zůstaň #PluggedToLife

spinner