Expresionista

Styl je to, co se počítá

Nedáš se zaškatulkovat a nejraději vybočuješ z řady? Pak je tato verze výbavy přesně pro tebe. S progresivním, zdůrazněným designem a včetně sady Highline se tento CE 02 dostává do centra pozornosti a odlišuje se od ostatních. K tomu nápadná komfortní sedačka v petrolejové barvě, na které se ti při jízdě bude obzvlášť pohodlně sedět. Dalším prvkem vzbuzujícím pozornost je tónované obložení kokpitu v petrolejové barvě. Stříbrný systém stupaček vše připodobňuje BMX.

+ Zobrazit více
Přejít na konfigurátor external-link-arrow-slim
Sada Highline

Next Level designu a techniky. Se sadou Highline, univerzálním lakováním Cosmic black 2, tříbarevnou sedačkou Pro, zlatou přední vidlicí a četnými proužky utváříš nový styl ulice. Rozhraní Bluetooth, držák pro smartphone SP Connect, jízdní režimy Pro, externí rychlonabíječka, vyhřívané rukojeti a Backend konektivita jsou tvými chytrými průvodci.

Tónované obložení kokpitu

Zdůrazněné rohy a hrany: tónované obložení kokpitu s designem ostrých hran. Petrolejové tónování přitahuje pozornost a vysouvá eParkourer ještě více z řady. Obložení kokpitu je ale především tvá zvýšená ochrana před větrem a nepřízní počasí. Při dešti frčíš zcela komfortně k dalšímu cíli.

Komfortní sedačka v petrolejové barvě

Širší, vyšší, super pohodlná: z komfortní sedačky v petrolejové barvě se ti nechce sesednout. Sedací plocha je širší, čalounění o 20 mm tlustší než ve standardní verzi.

Přední a zadní stupačka

Fanoušci BMX, pozor: přední a zadní stupačka z frézovaného hliníku připomíná stupačky BMX a propůjčuje modelu eParkourer sportovní vzhled.

Nespoutanost

Tvůj únik z všednodennosti

Všední den tě svazuje? Zbav se všednodennosti: odhoď ji u jezera Baggersee, při pikniku v městském parku, na co si jen vzpomeneš. Tvým únikovým prostředkem je CE 02 v této verzi výbavy. Díky držáku na chytrý telefon s technologií SP Connect a držáku do pravé boční kapsy a velké boční kapse Urban Collection je dokonale vybavena a připravena na vše, co potřebujete k dobití osobní baterie. Jedeš zpět na fakultu, do kanceláře, nebo coworkingového centra? S touto verzí vše snadno pobereš.

+ Zobrazit více
Přejít na konfigurátor external-link-arrow-slim
Velká boční taška

Zabal si víc než jen plavky: velká boční taška o objemu 16 l. Ve vodotěsném a vyjímatelném vnitřním pytli bezpečně a v suchu uložíš osobní věci. Díky sofistikovanému rychloupínacímu systému upevníš tašku k motocyklu eParkourer snadno, bez otravných popruhů. Vyber si svůj styl z našich kolekcí: Urban Collection, Adventure Collection, nebo Black Collection.

Držák pravé boční tašky

Držák z černé ocelové trubky umožňuje snadné a bezpečné upevnění pravé boční tašky pomocí rychloupínacího systému.

Držák pro smartphone

Do držáku pro smartphone Connect s bajonetovým zámkem lze bezpečně upevnit zařízení od široké řady výrobců. Tlumič vibrací pomáhá zabránit poškození tím, že pohlcuje vibrace. Smartphone lze vyrovnat pomocí nastavovacího mechanizmu. Snadné používání: otočením zámku o 90 stupňů ho zamknete a odemknete.

Explorer

Připraven na všechny tvé plány

Stále na cestě a v pohybu? Pak je to tvoje výbava. Nosič zavazadel a horní kufr light umožňují zabalit vše, co při svých krátkých výletech městem potřebuješ. Obložení kokpitu tě lépe ochrání před větrem a nepříznivým počasím, abys téměř nemusel sesedat. Součástí je už také sada Highline – včetně rychlonabíječky, takže budeš extrémně rychle opět na startovní čáře a s dalším jízdním režimem FLASH budeš po cestě ještě dynamičtější.

+ Zobrazit více
Přejít na konfigurátor external-link-arrow-slim
Sada Highline

Next Level designu a techniky. Se sadou Highline, univerzálním lakováním Cosmic black 2, tříbarevnou sedačkou Pro, zlatou přední vidlicí a četnými proužky utváříš nový styl ulice. Rozhraní Bluetooth, držák pro smartphone SP Connect, jízdní režimy Pro, externí rychlonabíječka, vyhřívané rukojeti a Backend konektivita jsou tvými chytrými průvodci.

Obložení kokpitu

Ještě o důvod víc, proč vyjet každý den na motocyklu eParkourer: obložení kokpitu. Čiré, hranaté a perfektně integrované do designu CE 02 tě obložení kokpitu lépe ochrání před větrem a nepříznivým počasím. Díky povlaku odolnému proti poškrábání má větrný štít obzvlášť dlouhou životnost.

Černý nosič zavazadel

Máš velké plány a hodně věcí? Nosič zavazadel je perfektním příslušenstvím pro tvůj CE 02. Můžeš na něm bezpečně upevnit například horní kufr light o objemu 29 l, nebo jiné velké zavazadlo. Pokud vezeš spolujezdce, může se jej chytnout jako rukojeti. A manévrování bude ještě snazší, když ho použiješ jako posouvací pomůcku. Vizuálně nosič zavazadel nenápadně splývá s celkovým designem CE 02.

Černý horní kufr light, 29 l

Lehký, černý: do uzamykatelného plastového horního kufru o objemu 29 l uložíš přilbu a další nezbytné věci na cestu až do 3 kg. Díky velkoplošnému reflektoru na zadní straně budeš viditelný. Znak na víku jen zvyšuje hodnotu horního kufru.

Create your own

Máš vlastní představy nebo jiné potřeby? Nakonfiguruj si svůj model eParkourer zcela podle svých osobních přání.

Přejít na konfigurátor
spinner