R 1300 GS Trophy | R 1300 GS

Přejít do konfigurátoru
„ 

Společně opustíme vyšlapané cesty.

 “

Tvoje BMW R 1300 GS Trophy

Vydej se svou vlastní cestou

Hlavně tam, kde ještě není vůbec žádná cesta, jsem při tobě. Máš odvahu. Vůli. A sebedůvěru. Potřebuješ motorku, která je hodna tvých cílů. Až mimo silnici se ukáže, kdo má na to vést – u řidiče i tvé motorky. Každá překážka odhaluje pravý charakter. Spolehni se na to, že tě nikdy nenechám ve štychu. To je #SpiritOfGS. A to je můj slib, tvoje R 1300 GS Trophy.

+ Zobrazit více

Prémiové prvky pro skutečné dobrodruhy

Prodíráš se pískem, zdoláváš kopce, překračuješ vodní plochy: tato výbava je pro tebe jako stvořená. Od ochranné mřížky chladiče až po vysoké sedadlo řidiče – vše je dimenzováno na to, poskytnout tobě a tvé motorce ten nejlepší offroadový potenciál, aby ses mohl plně soustředit na své výzvy.

+ Zobrazit více
Pořádně napřed v terénu: přední část
Přední část modelu R 1300 GS Trophy od BMW Motorrad
Něco extra do terénu: sportovní odpružení
Sportovní odpružení modelu R 1300 GS Trophy od BMW Motorrad
Design: GS Trophy
Nápis „GS Trophy“ modelu R 1300 GS Trophy od BMW Motorrad
Sportovně naladěn, sám na cestě: s jednomístnou variantou
Jednomístná varianta modelu R 1300 GS Trophy od BMW Motorrad
Must-have pro offroad: paket Enduro Pro
Paket Enduro Pro modelu R 1300 GS Trophy od BMW Motorrad
Nejlepší výzbroj: ochranné mřížky chladiče
Ochranná mřížka chladiče modelu R 1300 GS Trophy od BMW Motorrad
Lehká a sportovní: kovaná kola Enduro
Kovaná kola Enduro modelu R 1300 GS Trophy od BMW Motorrad
Extra robustní: brzdová páka
Brzdová páka modelu R 1300 GS Trophy od BMW Motorrad

Rosteš s každou výzvou

Rosteš s každou výzvou

Každá překážka je důvodem k radosti. Volitelný paket Enduro Pro tě vybaví vším, co potřebuješ pro fantastický offroadový zážitek. Sériová ochrana proti stříkání na zadním kole kromě toho obdivuhodně snižuje znečištění: vzduchový kanál, který při jízdě vzniká, odvádí prachové částice. Přídržná madla Sport, větrný štít Sport a stupačka spolujezdce Sport celou výbavu GS Trophy dovršují.

+ Zobrazit více

Zůstaň v každém okamžiku suverénní

Zůstaň v každém okamžiku suverénní

V terénu nevíš, co tě čeká. Ale se svou motorku máš plnou kontrolu – a zůstáváš v každé situaci suverénní. Je to mimo jiné díky koncentrované, ale přitom nízké hmotnosti stroje. Snadnou manipulaci a optimální volnost pohybu umožňuje také plochá rampa nádrže a krátká záď. Úžasnou stabilitu při jízdě navíc zajišťuje jedinečný systém BMW EVO-Telelever. Velká variabilita ergonomie je zase založena na koncepčním rozdělení sedačky motocyklu. Vše sedí, vše se daří.

+ Zobrazit více

Fakta pro offroadové nadšence

107
kW (145 hp) při 7 750 ot/min
149
Nm max. točivý moment při 6 500 ot/min
1.300
cm3 zdvihový objem
20
mm delší dráha propružení s volitelným sportovním podvozkem
Vzduchem/kapalinou chlazený dvouválcový čtyřtaktní boxerový motor

Následuj svůj instinkt

Se správným pohonem dokážeš vše, co sis předsevzal. Boxer o výkonu 145 hp ti dodá vše, po čem toužíš. Suverenitu a kontrolovatelnost motoru oceníš především v terénu. Technologie ShiftCam zajišťuje příjemný a klidný chod i v nízkém rozsahu otáček. Se zdvihovým objemem 1 300 cm3 tě nikdo neoklame, zvlášť ne v téměř nesjízdném terénu. Spolehni se na plný výkon, maximální kontrolu a jedinečnou suverenitu.

+ Zobrazit více

Tak zní tvé další dobrodružství

3 roky bez starostí

Ride on & on & on. Poskytneme ti rok navíc. 

od nynějška získáš při nákupu tohoto motocyklu kromě zákonné záruky také jeden bezstarostný rok navíc. 

Více informací

Design pro dobrodruhy

Připraven do terénu

Je připraven, pokud jste připraveni vy. Jako varianta GS Trophy je tvůj motocykl už od pohledu vyladěn na ambiciózní jízdu v terénu. Typické barvy a výrazné proužky zdůrazňují jeho dobrodružný charakter.

GS Trophy

Tento motocykl GS v metalíze Racingblue s červeno-bílými proužky, výraznými nápisy a zadním rámem v bílé matné metalíze podněcuje touhu po sportovním nasazení v terénu.  Robustní kola s křížovými paprsky jsou dostupná s černými nebo volitelně zlatými ráfky. 

Buď odvážný 

Rozšiř svou komfortní zónu. Plochá rampa nádrže a krátká záď ti zaručují volnost pohybu. Volitelně dostupné, velké chrániče rámu poskytují ochranu, také při ambiciózním použití vysokých bot. Vysoké sedadlo řidiče s výškou 870 mm přináší v kombinaci se sedačkou spolujezdce Sport vzhled a ergonomii sedla Rallye a ve spojení s potahem sedadla vybíhajícím ke krytu nádrže perfektně užitnou jednotku. Integrované nastavení sklonu sedadla řidiče, umožněné koncepčním rozdělením sedačky motocyklu, zvyšuje variabilnost ergonomie.

+ Zobrazit více

Pro vyšší nároky  

Toužíš po vyšších cílech? Nenech se zastavit. Individualizuj si svou motorku GS Trophy zcela podle svých představ prostřednictvím rozsáhlé zvláštní výbavy a programu originálního příslušenství BMW Motorrad. Nebo se rozhodni pro tohoto předvybaveného offroadového šampiona se vším, co skutečně potřebuješ.

+ Zobrazit více

Průkopník

S tímto návrhem výbavy budeš připraven na svůj osobní motocykl GS Trophy. Na přání bude každá jízda s dynamickou soupravou, semiaktivním podvozkem DSA a jízdními režimy Pro výrazně dynamičtější, bezpečnější a pohodlnější. Díky mnoha offroadovým dílům nebudeš mít v terénu konkurenci. Objev detaily každé výbavy nebo si konfiguruj vlastní variantu

+ Zobrazit více
Přejít do konfigurátoru external-link-arrow-slim
Dynamická souprava

S dynamickou soupravou plně vyčerpáš sportovní potenciál motorky. Díky asistentovi řazení Schaltassistent Pro a jízdním režimům Pro se každý výjezd promění v neskutečný zážitek z jízdní dynamiky s individuálními možnostmi nastavení. Sportovní brzda a elektronický podvozek Dynamic Suspension Adjustment zajišťují optimální ovladatelnost a bezpečnost.

Offroadové díly

Paket Enduro Pro 

Paket Enduro Pro zahrnuje řadu dílů, které důsledně připraví tvé GS na jízdu v terénu. Ochranný třmen motoru, ochrana proti podjetí a kryt rámu předcházejí poškození. Díly, jako nástavec řídítek, nastavitelná řadicí a brzdová páka nebo výškově nastavitelné stupačky řidiče, usnadňují ovládání v nesjízdném terénu.

Rozšíření chráničů rukou

Rozšíření chráničů rukou zvyšuje ochranu rukou a předloktí před větrem a vlivy počasí. Jízda tak bude nejen pohodlnější, ale díky snížení rušivých vlivů také bezpečnější.

Terénní pneumatiky

Pneumatiky pro jízdu v terénu jsou přesně tou pravou volbou pro ambiciózní jízdu v terénu. Terénní pneumatiky s hrubým vzorkem přinášejí především v kombinaci s volitelným jízdním režimem Enduro Pro opojný zážitek z terénu. Stroj tak s naprostou jistotou zvládne i náročný terén.

Kovaná kola Enduro

Kovaná kola Enduro jsou mimořádně lehká a ve srovnání se sériovými koly mnohem způsobilejší pro jízdu v terénu. Vyznačují se hmotnostní výhodou 1,8 kg a navíc akcentují sportovní vzhled. Kola byla nejdříve litá a poté kovaná. Vysoce kvalitní povrch zdobí značka BMW Motorrad.

Nízký větrný štít Sport

Nízký větrný štít umocňuje sportovní look endura a poskytuje neomezený výhled. Současně vylepšuje aerodynamiku.

Plocha na zavazadlo

Zavazadlo lze bezpečně uvázat na plochu na zavazadlo z nárazuvzdorného plastu. Pro plochu je využito napojení k sedačce spolujezdce a lze ji snadno upevnit. V kombinaci se zavazadlovým systémem Vario tak vzniká široká, rovná nakládací plocha. Náklad činí 5 kg, v případě zavazadel upevněných po stranách lze naložit až 20 kg.

Headlight Pro

Headlight Pro si vás získá vylepšeným výhledem a atraktivním vzhledem. Tlumené světlo, dálková světla a světlo do zatáček jsou provedeny jako LED Matrix. K dispozici jsou moderní funkce svícení. Vozovku tak lze optimálně osvětlit podle jízdní situace.

Inteligentní tísňové volání

Inteligentní tísňové volání

Inteligentní tísňové volání se v případě nehody automaticky spojí s telefonním centrem BMW Call Center, aby co nejrychleji aktivovalo záchranný řetězec. Odešle se poloha motocyklu, a je-li to možné, naváže se první hovor s dotyčnou osobou. Systém se dá spustit také ručně, např. na pomoc dalším účastníkům silničního provozu.

 

Teleservices 
Prostřednictvím služby Teleservices udržuje motocykl díky zabudované SIM kartě kontakt s mobilní sítí. To mimo jiné zaručuje funkčnost inteligentního tísňového volání. Přímý kontakt k BMW navíc umožňuje komfortní servisní funkce.

Vysoká komfortní sedačka řidiče

Komfortní sedačka řidiče zajišťuje pohodlí na delších trasách i velkým řidičům. Při offroadových výpravách vylepšuje vyšší sedadlo stabilitu. Nastavení výšky sedadla rovněž podporuje optimální polohu při sezení.

Předběžná úprava pro navigaci a ConnectedRide Navigator

ConnectedRide Navigator 

Se zařízením BMW ConnectedRide Navigator máš všechny trasy a plánování vždy u sebe. Přes BMW ID lze synchronizovat plánované trasy a záznamy s aplikací BMW Motorrad. 5,5palcový velký dotykový displej je dobře čitelný i při přímém slunečním záření. Zařízení se ovládá intuitivně přes multiovladač. 

Navigační přístroj s držákem a kolébkou držáku na upínání řídítek slouží k bezpečnému upevnění navigace BMW v zorném poli jezdce. 

Výbava pro jakýkoli požadavek

Více prémiových prvků pro tebe

spinner