Nastává nová éra mobility

BMW CE 04

BMW CE 04

Nastává nová éra mobility - toto je první elektrický motocykl BMW: BMW CE04. S dojezdem 130 kilometrů můžete dokonale prožít svůj den a dojet mnohem dál. Síla BMW Motorrad v kombinaci s novou energií zabalená do moderního a vizionářského designu. Zažijte budoucnost nabíjení: plný výkon, nulové emise. Pociťte změnu a staňte se součástí tiché přeměny již nyní.

VYHLEDAT PRODEJCE ZKUŠEBNÍ JÍZDA

STEJNÝ VÝKON, NOVÁ ENERGIE

Síla BMW Motorrad v kombinaci s novou energií nabíjení: efektivní, tichou a bez emisí. BMW CE 04 se stane přirozenou součástí vašeho každodenního života. Energii čerpá z domácích zásuvek, z vašeho domácího Wallboxu nebo z veřejného nabíjecího sloupku, když jste na cestách. Nezáleží na tom, jak vypadá váš den: náš elektricky poháněný skútr je vždy jeho součástí.

+ Zobrazit více

Rychlost, jednoduchost a flexibilita: tomu říkáme pohodlí. Začínáte den plní energie a vaše BMW CE 04 už na vás čeká s nabitým akumulátorem. Od domácí zásuvky přes BMW Wallbox až po veřejný nabíjecí sloupek - můžete se rozhodnout pro kteroukoli z těchto tří možností, jak dodat svému BMW CE 04 potřebnou energii. A s volitelnou rychlonabíječkou získáte z každého nabíjení ještě více. 

+ Zobrazit více

DESIGN SPOJUJE

VYTVOŘTE SI VLASTNÍ CE 04

Design BMW CE 04 předběhl dobu, a přesto je nadčasový. Dva barevné koncepty "Style Avantgarde" a "Light White" byly přesně přizpůsobeny modernímu a nezaměnitelnému designu BMW CE 04 a nastavují nové výrazné prvky. Zažijte na vlastní kůži "Avantgardního hráče", "Expresionistu", "Dechberoucího urbanistu" nebo si nakonfigurujte své vlastní BMW CE 04.

Lightwhite uni

Jasná bílá dynamicky a otevřeně odráží pulzující metropoli jako moderní prostor pro intepretaci.

Style Avantgarde

BMW CE 04 v provedení Style Avantgarde v šedé metalíze Magellan s různými pásky dokonale splývá se scenerií velkoměsta: ušlechtile, exkluzivně a expresivně.

MODERNÍ, STYLOVÉ, VZRUŠUJÍCÍ: OBLEČENÍ A VYBAVENÍ

ZJISTĚTE VÍCE ZJISTĚTE VÍCE ZJISTĚTE VÍCE ZJISTĚTE VÍCE ZJISTĚTE VÍCE ZJISTĚTE VÍCE ZJISTĚTE VÍCE ZJISTĚTE VÍCE
PŘILBA SAO PAULO
PŘILBA SAO PAULO
URBAN MOBILITY
URBAN MOBILITY
KUFRU VARIO
KUFRU VARIO
OBLEČENÍ BMW MOTORRAD
OBLEČENÍ BMW MOTORRAD
IKONICKÝ DESIGN SVĚTEL
IKONICKÝ DESIGN SVĚTEL
VELKÝ BAREVNÝ DISPLEJ TFT
VELKÝ BAREVNÝ DISPLEJ TFT
STYLOVÉ SOUPRAVY DEKORAČNÍCH NÁLEPEK
STYLOVÉ SOUPRAVY DEKORAČNÍCH NÁLEPEK
PRAKTICKÁ ODKLÁDACÍ PŘIHRÁDKA
PRAKTICKÁ ODKLÁDACÍ PŘIHRÁDKA

Plná elektrická síla k dobytí města s revolučním designem, odpovídajícím vybavením a oděvem a novým způsobem jízdy. Bezpečnost, inovace a kvalita – na motorce i vedle ní. Výběr z pohodlí domova a nákup u prodejce.

+ Zobrazit více
OBLEČENÍ BMW MOTORRAD external-link-arrow-slim

ZJISTĚTE VÍCE O NAŠICH ELEKTRICKY POHÁNĚNÝCH MODELECH

spinner