BMW CE 04

Nastává nová éra mobility - toto je první elektrický motocykl: BMW CE 04. S dojezdem 130 kilometrů můžete dokonale prožít svůj den a dojet mnohem dál. Síla BMW Motorrad v kombinaci s novou energií zabalená do moderního a vizionářského designu. Zažijte budoucnost nabíjení: plný výkon, nulové emise. Pociťte změnu a staňte se součástí tiché přeměny již nyní. #PluggedToLife

+ Zobrazit více
Testovací jízda external-link-arrow-slim

Revoluce se setkává s evolucí

Revoluce se setkává s evolucí

V komfortu a bezpečnosti se s BMW CE 04 spolehni na osvědčenou a prověřenou techniku BMW Motorrad. Systémy ABS a ASC jsou dodávány sériově, na přání jsou k dostání systémy DTC, ABS Pro a inteligentní asistent tísňového volání ECALL. O komfort ve velkoměstě se starají na přání dodávané varianty sedačky s integrovanou opěrkou a vyhříváním a elektrická podpora couvání. A s Keyless Ride zahájíš dokonalou integraci BMW CE 04 do svého mobilního života – v pravém slova smyslu: Prostě se posaď a vyjeď, klíč zůstane v kapse. 

+ Zobrazit více

Mobilní a s nejlepším připojením

Mobilní a s nejlepším připojením

Nic nepřehlédneš, o nic nepřijdeš, vše si užiješ. Nová připojení zvládne BMW CE 04 díky BMW Motorrad Connectivity a aplikaci BMW Motorrad Connected dokonale. 10,25“ displej TFT s možností rozděleného zobrazení se stává rozhraním mezi digitálním a analogovým světem. Údaje o výkonu, dojezd, doba nabíjení nebo oblíbený playlist, příští cíl nebo telefonní hovor: mobilitu a komunikaci najdeš na jednom místě. Zkrátka přesně tvůj běžný den. Tvůj smarphone přitom zůstane ve větrané přihrádce chráněné před vodou a prostřednictvím konektoru USB-C se zároveň nabíjí.

+ Zobrazit více

Design spojuje

Obě barevné koncepce dokonale ladí s moderními a nezaměnitelnými tvary skútru BMW CE 04. Zdůrazňují pokrokový design a dodávají výrazné akcenty.

Avantgarde

Výrazný a sebevědomý: BMW CE 04 Avantgarde v metalíze Imperialblau.

Lightwhite uni

Jasná bílá dynamicky a otevřeně odráží pulzující metropoli jako moderní prostor pro intepretaci.

BMW CE 02

Čas vyrazit na cestu! Nový den čeká, jakou mu dáš tvář. Dnes je vše jiné. Nevstáváš jen proto, aby sis šel za svými záležitostmi. Vstáváš, abys rozjel něco velkého. Co pro to musíš udělat? Usednout na nový dopravní prostředek, který tě katapultuje do nové reality. Během několika sekund. Čistě elektricky. Úzkými uličkami i městskými okruhy. Svým městem, které tak miluješ. Teď to cítíš: jsi #PluggedToLife, zatímco na svém CE 02 měníš mobilitu – ne – měníš svět. A vypadáš při tom proklatě dobře.

+ Zobrazit více
KONTAKTOVAT PRODEJCE external-link-arrow-slim

Move your way

Všechno na CE 02 je dimenzováno pro lehké jízdní chování a maximální zábavu při jízdě. S Keyless Ride jednoduše nasedneš – a jedeš. Díky nízké hmotnosti od 120 kg máš vždy vše pod kontrolou. Téměř bezúdržbový řemenový pohon ti po cestě přináší efektivitu. Díky četným vychytávkám v oblasti techniky, komfortu a konektivity ti eParkourer poskytne maximální podporu na tvé cestě k dalšímu místu zastavení.

Naskoč

Na motocyklu CE 02 mohou vyjet téměř všichni. Už od 15 let s řidičským oprávněním skupiny AM jako pro mopedy s objemem motoru 50 cm3. Na motorce můžeš vyrazit také s řidičským průkazem pro osobní vozidla nebo s oprávněním skupiny A1.

Vítej na hřišti

CE 02 boří vizuální pravidla. Hravé prvky poutají pozornost – tak vypadá pravá zábava při jízdě. Vizuálně hlasitý, a zároveň elektricky tichý. Revoluční. Ikonický. Ekologický přístup může být stylový.

Explore the city

Elektrická koloběžka? Elektrický moped? Elektroskútr? Ani náhodou! eParkourer je ikonou nové scény Urban Mobility. Sviští městem jako parkourový běžec. Rychle, obratně, kreativně. A bere jej útokem.

Design nové generace

Nepřetržitý proud nápadů

Dej tvář svému dni, tvůj eParkourer dá tvář svému okolí. Kam dorazíš, budeš vidět. Progresivní styl je toho zárukou: jsi už na cestě k další ohromné věci. Time to move on.

Univerzální lakování Cosmic black

Černý, smělý – tvoje výpověď. Spouštíme sériovou výrobu CE 02 od CE Motorrad s univerzálním lakováním v provedení Cosmic black a jednobarevnou černou sedačkou. Granitově šedá metalíza vnáší do svěžího Tape designu parádní kontrasty.

Univerzální lakování Cosmic black 2

Se sadou Highline je CE 02 ještě extrovertnější: s exkluzivním univerzálním lakováním Cosmic black 2, tříbarevnou sedačkou a 22 proužky včetně pruhované sady ráfků. Sama vidlice ve zlaté barvě se pyšní proužkem.

Odpočinek jako doba nabíjení

Tomu říkáme komfort: když vstupuješ plný energie do nového dne, čeká už na tebe BMW CE 04 s plně nabitým akumulátorem. Nabíjí se snadno z běžné 220V zásuvky nebo BMW Wallboxu. A s rychlonabíječkou dodávanou na přání získáš z každého nabíjení ještě něco navíc – a sice více času: Skútr BMW CE 04 si pak můžeš prostřednictvím BMW Wallboxu nebo na cestách nabít maximálním nabíjecím proudem z 0 % na 80 % za pouhých 65 minut.

+ Zobrazit více

Přesně víš, kdy potřebuješ vypnout a dobít energii. Perfektní příležitost k dobití také CE 02. Nabiješ ho jednoduše jako smartphone prostřednictvím domácí zásuvky. 4kW variantu nabiješ za 1 hodinu a 25 minut z 20 % na 80 %. 11kW varianta k tomu potřebuje s volitelnou rychlonabíječkou 1 hodinu a 40 minut. S plně nabitou baterií dá 11kW varianta až 90 km, se 4kW variantou ujedeš až 50 km – více než dost pro všechny tvé záměry.

+ Zobrazit více

Stay connected

Nic nepromeškat

Let’s be E-Mail-Friends. Přihlas se k odběru novinek o motocyklu eParkourer a sleduj svou divokou jízdu čtvrtěmi velkoměsta.

Přihlásit se k odběru nyní external-link-arrow-slim

Zůstaň #PluggedToLife

spinner