„The Future Shack“ od BMW Motorrad

Tvoje budoucnost městské mobility

Nikdy jsme nebyli tak digitální a tak propojení. A tak mobilní. Můžeme a chceme být všude. Být v pohybu znamená dorazit do cíle. Dnes. Ale jak bude zítra? Jak zapojíme hladce mobilitu do našeho městského života? Jak sladíme požadavky na životní prostředí s naším životním stylem? Jak získáme maximum z přítomnosti a zároveň budeme myslet na budoucnost, na které nám záleží? Projekt „The Future Shack“ nabízí odpovědi. V jeho rámci vyvíjíme nové koncepty a nápady pro metropole budoucnosti. Nech se inspirovat.

Tvůrce obsahu

Výstup „The Future Shack“

Výstup „The Future Shack“

Nechte se inspirovat. Poznejte naši vizi městské mobility. Doprovoďte tvůrce obsahu na jejich cestě. Nahlédněte do budoucnosti s koncepty CE 02 a Vision AMBY. A podívejte se, co je již možné, s BMW CE 04. Obsah "The Future Shack" najdete na YouTube a obsah tvůrců na TikToku a Instagramu.

+ Zobrazit více

Budoucnost? Myslím, že patří lidem, kteří o ní přemýšlejí a vidí její příchod.

 “

Části „THE FUTURE SHACK“

1. část: Seamlessness

1. část: Seamlessness

Objasníme aspekty budoucí městské mobility. V části 1: Bezproblémovost. V překladu to znamená "bezešvost", takže to může zahrnovat mnoho aspektů, které musí vozidlo v budoucnu splňovat: bezproblémovou integraci s ostatními zařízeními, s internetem, s městským prostorem, s celým životem. Podívejte se s námi do budoucnosti.

+ Zobrazit více

Snažím se zachytit to, co je důležité dnes a co nás posune v budoucnosti.

 “

Již brzy: 2. část

Aj v ďalšej časti sa pozrieme do budúcnosti mestskej mobility. „The Future Shack“ rozšíri pohľad a otvorí myseľ pre to, čo nás bude hýbať zajtra. Nechceš zmeškať ďalšie časti? Prihlás sa na odber nášho kanálu na YouTube a aktivuj si zvonček.

"The future shack" na youtube external-link-arrow-slim
spinner