„The Future Shack“ značky BMW Motorrad

Tvoje budoucnost městské mobility

Nikdy jsme nebyli mobilnější. Být v pohybu znamená dorazit do cíle. Dnes. Ale jak bude zítra? Jak chceme žít? Jak sladit požadavky maximální mobility s požadavky na životní prostředí? Jak chceme utvářet městský život? Jak se chceme utvářet my sami? V projektu „The Future Shack“ hledáme odpovědi na tyto otázky společně s tvůrci obsahu. Logické odpovědi. A odpovědi, které jsou pocitově správné. Odpovědi, které odpovídají našim hodnotám. Zde přemýšlíme o budoucnosti zcela novým způsobem. Nechejte se inspirovat.

Tvůrce obsahu

Výstup „The Future Shack“

Výstup „The Future Shack“

Nechejte se inspirovat. Zažijte naši vizi městské mobility. Doprovoďte tvůrce kousek na jejich cestě. Pohled do budoucnosti s Concept CE 02 a Vision AMBY. A objevte na skútru BMW CE 04, co je možné již nyní. Obsah „The Future Shack“ najdete na YouTube, autorský obsah na TikToku a Instagramu.

+ Zobrazit více

A co budoucnost? Myslím, že budoucnost patří těm, kteří se nad ní zamýšlejí a vidí její příchod.

 “

Epizody „The Future Shack“

"The Future Shack" by BMW Motorrad

1. epizoda: Plynulost

1. epizoda: Plynulost

Prozkoumáváme aspekty městské mobility budoucnosti. V 1. epizodě: Plynulost. V překladu to znamená, že je vše „bez přechodů“, a proto může být zahrnuto mnoho aspektů, které by měl vůz budoucnosti splňovat: plynulou integraci do jiných zařízení, internetu, městského prostoru, do celého života. Nahlédněte s námi do budoucnosti.

+ Zobrazit více

Snažím se zachytit, co je důležité dnes a co nás bude přemisťovat v budoucnosti.

 “

Již brzy: 2. epizoda

I v další epizodě budeme hledět do budoucnosti městské mobility. „The Future Shack“ rozšíří pohled a otevře vizi toho, co nás bude v budoucnosti přemisťovat. Nechcete zmeškat následující díly? Pak se přihlaste k odběru našeho kanálu na YouTube a aktivujte si upozornění.

„The Future Shack“ na YouTube external-link-arrow-slim

Budoucnost již dnes

spinner