NAŠE RODINA MOTOCYKLŮ R 18 JE JEŠTĚ VĚTŠÍ

Objevujte město

STAŇTE SE SOUČÁSTÍ TICHÉ REVOLUCE

STAŇTE SE SOUČÁSTÍ TICHÉ REVOLUCE

Nastává nová éra mobility - toto je první elektrický motocykl BMW: BMW CE04. S dojezdem 130 kilometrů můžete dokonale prožít svůj den a dojet mnohem dál. Síla BMW Motorrad v kombinaci s novou energií zabalená do moderního a vizionářského designu. Zažijte budoucnost nabíjení: plný výkon, nulové emise. Pociťte změnu a staňte se součástí tiché přeměny již nyní. #pluggedtolife

+ Zobrazit více

CESTOVÁNÍ JAKO NIKDY PŘEDTÍM

NOVÉ MODELY K 1600

NOVÉ MODELY K 1600

Naše nové touringové modely jsou zárukou pohodového příjezdu a nekompromisních zážitků z jízdy – pohodlně, dynamicky a v plné síle. Ať už cestuješ sám, nebo ve dvou, jsi na jednodenním výletě, nebo vyrážíš na delší cestu: legendární šestiválec nabízí suverénní cestovní zážitky a perfektní výkon na cestách – od pohodové jízdy až po dynamickou jízdu klikatými serpentinami.

+ Zobrazit více

VYBAVENÍ PRO MOTORKÁŘE BMW MOTORRAD 2022

Jízda na motorce je životní postoj s mnoha aspekty: od zážitků v komunitě přes tvůj zcela osobitý styl až po ryzí chuť objevovat. Pro kompletní požitek z motocyklu BMW ti nabízíme oblečení, které dokonale sedí k tvé vášni. Ať už jsi na cestách kdekoli a jakkoli. Vyvinuto motorkáři pro motorkáře. V naší nové kolekci najdeš outfity, které jsou nejen funkční, ale také skvěle vypadají – a skvěle budeš vypadat i ty.

+ Zobrazit více

AUTORIZOVANÝ SERVIS BMW MOTORRAD

Autorizovaný servis BMW Motorrad znamená kvalitu a preciznost v každém detailu – ať už se jedná o výměnu oleje, roční kontrolu nebo výměnu pneumatik. Naši technici mají průmyslově uznávanou kvalifikaci a používají originální díly BMW Motorrad, což nám umožňuje nabídnout vám nejvyšší standardy řemeslného zpracování a účinnosti. Jsme tu, abychom zaručili, že vaše BMW Motorrad dostane tu nejlepší možnou péči.

+ Zobrazit více

ZAČÁTEK SEZÓNY

ZAČÁTEK SEZÓNY

Abyste byli připraveni na první letošní turné, musí všechno perfektně sedět. Proto kontrolujeme každý detail vašeho motocyklu BMW při kontrole na začátku sezóny. V souladu s přísnými směrnicemi BMW a nejnovějšími technologiemi se naši profesionálové z dílny postarají o to, abyste mohli bez obav vystartovat do nové sezóny. Dobře připraveni na dlouhé cesty a nezapomenutelné jízdy, bez ohledu na to, co máte na mysli.

+ Zobrazit více

NABÍDKY SLUŽEB

NABÍDKY SLUŽEB

S BMW Motorrad Service Inclusive a prodloužená záruka pokrývá pevný jednorázový poplatek všechny služby a potenciální opravy, které provádějí servisní experti BMW Motorrad s originálními díly. Díky našim flexibilním nabídkám si můžete vybrat to, co nejlépe vyhovuje vám a potřebám vašeho motocyklu, a to až na 5 let.

+ Zobrazit více

SERVISNÍ PARTNER BMW

SERVISNÍ PARTNER BMW

S naší celosvětovou servisní sítí jsme tu pro vás kdekoli a kdykoli. Najděte si nejbližšího servisního partnera BMW a využijte našich servisních nabídek.

+ Zobrazit více

BMW MOTORRAD NEWSLETTER

Newsletter BMW Motorrad vás pravidelně informuje o nejnovějších novinkách a trendech ze světa BMW Motorrad. Uspokojte svou zvědavost a buďte mezi prvními, kdo se dozví více o nejnovějších modelech, příslušenství a výbavě pro jezdce. Navíc si užijte aktuality o nejdůležitějších novinkách z oblasti motorsportu, tréninku, cestování a inovací.

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVINEK ZE SVĚTA BMW MOTORRAD NYNÍ!

spinner