Vše, co potřebuješ, je najít něco, co pohne tvým tělem i duší: Ikonický stroj plný historie, perfektně sladěné vybavení a oblečení, spousty snů a odvaha je následovat. Je čas projet se historií – seznam se s našimi modely BMW řady Heritage.

+ Zobrazit více

VYBER SI SVŮJ STYL!

STEJNÁ DUŠE, RŮZNÉ CHARAKTERY

NAŠE RODINA MOTOCYKLŮ R 18 SE JEŠTĚ VĚTŠÍ

Tato výkonná rodina je dokonalou volbou pro legendární výlety a silné, jedinečné postavy spojené v #Soulfuel. R 18, R 18 classic nebo náš zbrusu nový R 18 Bagger nebo R 18 Transcontinental – stačí věřit svým instinktům a vyzkoušet to! Slibujeme, že když najdeš tu pravou, svou spřízněnou duši, hned to ucítíš. Proč tedy dělat kompromisy?

JEŠTĚ VĚTŠÍ BAGGER: R 18 BAGGER

Nejlépe se hodí k jemné kůži, silným charakterům, dlouhým cestám a velkým snům: seznam se s jedinečným modelem R 18 Bagger.

NEJLEPŠÍ CESTOVNÍ MOTOCYKL: R 18 TRANSCONTINENTAL

Náš styl vztahu na dálku: Pokud jde o velké cestování a jízdu do neznáma, prostě neexistuje lepší volba než naše R 18 Transcontinental.

R 18: IKONA

Motorka plná síly s nadšasovým designem zrozena pro nekonečná dobrodružství: tvůj dokonalý parťák pro neopakovatelné zážitky. Silná, sebevědomá, plná síly, na kterou se vždy můžeš spolehnout!

R 18 Classic: LEGENDA

Nejikoničtější ze všech cestovních cruiserů. Má nadčasový a nezaměnitelný design s moderními prvky: ikonický, nostalgický, #soulfuel.

JEŠTĚ VĚTŠÍ BAGGER: R 18 BAGGER

R 18 B

IKONA SE SILNÝM CHARAKTEREM

Nejlépe se hodí k jemné kůži, silným charakterům, dlouhým cestám a velkým snům: seznam se s jedinečným modelem R 18 Bagger. Naše vize? Někdy více je více! To je to, co získáš, když spojíš nadčasový, ikonický design se spoustou #Soulfuel a největším boxerem na světě: výkonnou mašinu, které promění tvojí další cestu v nezapomenutelné dobrodružství. 

ZJISTĚTE VÍCE ZKUŠEBNÍ JÍZDA

NEJLEPŠÍ CESTOVNÍ MOTOCYKL: R 18 TRANSCONTINENTAL

R 18 B

NEJLEPŠÍ PARŤÁK NA CESTOVÁNÍ

Kamkoli, kdykoli: Pokud jde o cestování a jízdu do neznáma, není prostě lepší volby než R 18 Transcontinental. Plně vybavený informační a zábavní systém, pevné sedlové brašny nebo horní kufr s integrovaným opěradlem pro cestující - náš největší motocykl je vybaven zkrátka pro každou příležitost. Nečekejte, nahoďte výbavu a vyrazte!

ZJISTĚTE VÍCE ZKUŠEBNÍ JÍZDA

Duše motorky R 18

Duše motorky R 18

BMW Motorrad R 5 je původním mistrovským dílem motocyklové konstrukce z roku 1936. Jeho rám z kónicky tažených, částečně oválných trubek a dvouvačkový boxer z něj dělají průkopníka v historii motocyklů. Historie poháněná velkou duší. Jsi připraven seznámit se s touto ikonou? 

 

+ Zobrazit více

Největší boxer od roku 1923

Největší boxer od roku 1923

Srdcem modelu R 18 je silný a působivý motor boxer. Ten je zároveň nejvýkonnějším dvouválcovým motorem typu boxer, jaký byl kdy v sériové výrobě motocyklů použit. Při jízdě pocítíš jeho jedinečný puls a sílu. Chceš vědět víc?

+ Zobrazit více

TVÁ SPŘÍZNĚNÁ DUŠE NA CESTÁCH

R nineT

Svoboda jízdy nikdy nevypadala tak skvěle: R nineT, R nineT Pure, R nineT Scrambler a R nineT Urban G/S jsou připravené na tebe udělat dojem, který prostě neomrzí, ať už se chystáš kamkoli. Čtyři různé motorky, čtyři různé osobnosti, jedna duše: čistá, plná emocí a autentická.

R nineT Scrambler: ČISTÁ SÍLA

Silný a jedinečný. Divoká krása a neomezená zábava v kombinaci s nezapomenutelným zážitkem z řízení.

R nineT: GENTLEMAN

Přes 90 let zkušeností, to je R nineT: inovativní, vášnivý, nadčasový!

R nineT Pure: PURISTA

Puristický design a silná osobnost. Tvoje osobnost. Ukaž, kdo opravdu jsi!

R nineT Urban G/S: INDIVIDUALISTA

Autentická, jedinečná, se spoustou inovací a úctou k tradicím. Originální styl z 80.let, přenesený do moderního světa.

Oblékni se na motorku - originálně a podle své chuti

Oblékni se na motorku - originálně a podle své chuti

Není lepší pocit, než jezdit na perfektní mašině - kromě toho, že při tom dobře vypadáš. Kolekce Heritage Ride & Style je víc než jen funkční výbava - je to vyjádření stylu. Je to dokonalá kombinace nadčasové módy smíšené s ultramoderními prvky. Styl, který vyjadřuje tvoji osobnost.

 

+ Zobrazit více

Vyšperkuj si mašinu individuální výbavou

Vyšperkuj si mašinu individuální výbavou

Chceš motorku, která jasně ukáže tvoji jedinečnost? Varianta 719 ti nabízí možnost individualizovat svou motorku a dokonale ji přizpůsobit vlastnímu stylu. Objev naši mimořádně kvalitní, designově výraznou speciální výbavu, jako jsou exkluzivní laky a balíčky frézovaných dílů. Jsi připraven jasně definovat charakter a individualitu své motorky?

+ Zobrazit více

VÍCE NA TÉMA #SOULFUEL

#soulfuel znamená vždy si zachovat maximální vášeň a touhu objevovat. Příští vyjížďka totiž na sebe nenechá dlouho čekat.

+ Zobrazit více
spinner