Testovací jízda

Co vznikne, když se spojí to nejlepší z historie s tím nejlepším z budoucnosti? Motorky s věčně mladou duší. Naše modely BMW Heritage jsou mašiny plné síly, zabalené v nadčasovém designu. Jen čekají na příležitost předvést ti víc, než čekáš. Řada modelů R 18 vládne všem cestám s tím nejobjemnějším boxerem a nezkrotným odhodláním. S modely R NineT si nemusíš vybírat mezi výkonem a stylem. Dvě řady modelů, šest jedinečných mašin a jedna duše! Zažij pocit, kdy můžeš být tím, kým chceš! Začni psát historii své svobody s novými modely BMW Motorrad!

+ Zobrazit více

Vyber si svůj styl!

VYJÁDŘENÍ OSOBNOSTI NA DVOU KOLECH

Modelová řada R 18

Silné motorky, silný charakter a nejobjemnější boxer na světě od roku 1923. To je naše modelová řada BMW Motorrad R 18: R 18, R 18 Classic, R 18 B a R 18 Transcontinental. Čtyři motorky z oceli, které mají duši a navíc neskutečnou výdrž! Autentické, ikonické, nostalgické...

R 18 Classic: LEGENDA

Nejikoničtější ze všech cestovních cruiserů. Má nadčasový a nezaměnitelný design s moderními prvky: ikonický, nostalgický, #soulfuel.

R 18: IKONA

Motorka plná síly s nadšasovým designem zrozena pro nekonečná dobrodružství: tvůj dokonalý parťák pro neopakovatelné zážitky. Silná, sebevědomá, plná síly, na kterou se vždy můžeš spolehnout!

R 18 B: RAW POWER - PURE SOUL

Motocykl R 18 B v sobě spojuje koncentraci síly s historií cestování a emocionalitu řady R 18.

R 18 Transcontinental: The road’s best dressed icon

S motocyklem R 18 Transcontinental jsou tvoje cesty exkluzivní a luxusní. Coby příslušník řady R 18 je představitelem tradice BMW Motorrad, a přesto je naprosto současný: jeho nezaměnitelná přední část s vysokým čelním štítem a mohutný motor Big Boxer jsou příslibem komfortu a síly na každém kilometru.

Duše motorky R 18

Duše motorky R 18

BMW Motorrad R 5 je původním mistrovským dílem motocyklové konstrukce z roku 1936. Jeho rám z kónicky tažených, částečně oválných trubek a dvouvačkový boxer z něj dělají průkopníka v historii motocyklů. Historie poháněná velkou duší. Jsi připraven seznámit se s touto ikonou? 

 

+ Zobrazit více

Největší boxer od roku 1923

Největší boxer od roku 1923

Srdcem modelu R 18 je silný a působivý motor boxer. Ten je zároveň nejvýkonnějším dvouválcovým motorem typu boxer, jaký byl kdy v sériové výrobě motocyklů použit. Při jízdě pocítíš jeho jedinečný puls a sílu. Chceš vědět víc?

+ Zobrazit více

TVÁ SPŘÍZNĚNÁ DUŠE NA CESTÁCH

R nineT

Svoboda jízdy nikdy nevypadala tak skvěle: R nineT, R nineT Pure, R nineT Scrambler a R nineT Urban G/S jsou připravené na tebe udělat dojem, který prostě neomrzí, ať už se chystáš kamkoli. Čtyři různé motorky, čtyři různé osobnosti, jedna duše: čistá, plná emocí a autentická.

R nineT Scrambler: ČISTÁ SÍLA

Silný a jedinečný. Divoká krása a neomezená zábava v kombinaci s nezapomenutelným zážitkem z řízení.

R nineT: GENTLEMAN

Přes 90 let zkušeností, to je R nineT: inovativní, vášnivý, nadčasový!

R nineT Pure: PURISTA

Puristický design a silná osobnost. Tvoje osobnost. Ukaž, kdo opravdu jsi!

R nineT Urban G/S: INDIVIDUALISTA

Autentická, jedinečná, se spoustou inovací a úctou k tradicím. Originální styl z 80.let, přenesený do moderního světa.

Oblékni se na motorku - originálně a podle své chuti

Oblékni se na motorku - originálně a podle své chuti

Není lepší pocit, než jezdit na perfektní mašině - kromě toho, že při tom dobře vypadáš. Kolekce Heritage Ride & Style je víc než jen funkční výbava - je to vyjádření stylu. Je to dokonalá kombinace nadčasové módy smíšené s ultramoderními prvky. Styl, který vyjadřuje tvoji osobnost.

 

+ Zobrazit více

Vyšperkuj si mašinu individuální výbavou

Vyšperkuj si mašinu individuální výbavou

Chceš motorku, která jasně ukáže tvoji jedinečnost? Varianta 719 ti nabízí možnost individualizovat svou motorku a dokonale ji přizpůsobit vlastnímu stylu. Objev naši mimořádně kvalitní, designově výraznou speciální výbavu, jako jsou exkluzivní laky a balíčky frézovaných dílů. Jsi připraven jasně definovat charakter a individualitu své motorky?

+ Zobrazit více

#SOULFUEL

Zažij na cestách vášeň dob minulých spojenou s dnešní technologií a ukaž, kdo jsi. To znamená #Soulfuel.

+ Zobrazit více

VÍCE NA TÉMA #SOULFUEL

#soulfuel znamená vždy si zachovat maximální vášeň a touhu objevovat. Příští vyjížďka totiž na sebe nenechá dlouho čekat.

+ Zobrazit více
spinner