Soulfuel

TESTOVACÍ JÍZDA

#SOULFUEL

Jedete po silnici se svým vysněným motocyklem, kocháte se krajinou s vůní své pravé kožené bundy a v žilách vám pulzuje silný zvuk toho největšího boxera – prostě si užíváte jízdu naplno. Právě v tomto okamžiku můžete skutečně pocítit silný charakter motoru boxer v kombinaci s moderními technikami, vytvářející nekonečný pocit svobody. 

+ Zobrazit více

NA CHARAKTERU ZÁLEŽÍ

RODINA R 18

NAŠE RODINA MOTOCYKLŮ R 18 SE JEŠTĚ VĚTŠÍ

Tato výkonná rodina je dokonalou volbou pro legendární výlety a silné, jedinečné postavy spojené v #Soulfuel. R 18, R 18 classic nebo náš zbrusu nový R 18 Bagger nebo R 18 Transcontinental – stačí věřit svým instinktům a vyzkoušet to! Slibujeme, že když najdeš tu pravou, svou spřízněnou duši, hned to ucítíš. Proč tedy dělat kompromisy?

JEŠTĚ VĚTŠÍ BAGGER: R 18 BAGGER

Nejlépe se hodí k jemné kůži, silným charakterům, dlouhým cestám a velkým snům: seznam se s jedinečným modelem R 18 Bagger.

NEJLEPŠÍ CESTOVNÍ MOTOCYKL: R 18 TRANSCONTINENTAL

Náš styl vztahu na dálku: Pokud jde o velké cestování a jízdu do neznáma, prostě neexistuje lepší volba než naše R 18 Transcontinental.

R 18: IKONA

Motorka plná síly s nadšasovým designem zrozena pro nekonečná dobrodružství: tvůj dokonalý parťák pro neopakovatelné zážitky. Silná, sebevědomá, plná síly, na kterou se vždy můžeš spolehnout!

R 18 Classic: LEGENDA

Nejikoničtější ze všech cestovních cruiserů. Má nadčasový a nezaměnitelný design s moderními prvky: ikonický, nostalgický, #soulfuel.

RODINA R NINET

MODERNÍ KLASIKA

Žádná jiná mašina BMW nikdy nevypadala tak dobře. R nineT, R nineT Pure, R nineT Scrambler a R nineT Urban G/S jsou připraveny vytvořit nezapomenutelné okamžiky, ať jste kdekoli. Čtyři motocykly, čtyři různé styly a jeden cíl: dopřát jezdci prvotřídní zábavu. Je čas vyrazit stylově.

R nineT Scrambler: ČISTÁ SÍLA

Silný a jedinečný. Divoká krása a neomezená zábava v kombinaci s nezapomenutelným zážitkem z řízení.

R nineT: GENTLEMAN

Přes 90 let zkušeností, to je R nineT: inovativní, vášnivý, nadčasový!

R nineT Pure: PURISTA

Puristický design a silná osobnost. Tvoje osobnost. Ukaž, kdo opravdu jsi!

R nineT Urban G/S: INDIVIDUALISTA

Autentická, jedinečná, se spoustou inovací a úctou k tradicím. Originální styl z 80.let, přenesený do moderního světa.

NAŠE HISTORIE, VÁŠ PŘÍBĚH: 100 LET BMW MOTORRAD

Historie BMW Motorrad je charakterizována nezastavitelnou jízdou vpřed a mnoha úspěchy. Ale také neúspěchy a vytrvalostí. Víme, že vzdát se není možné. Především jde o lidi, kteří sdílejí vášeň: dobrodruhy, snílky, myslitele, sportovce, vizionáře – muže i ženy. Lidé, kteří chtějí revoluci na silnicích s velkými nápady na dvou kolech – to je 100 let Make Life a Ride Spirit.

+ Zobrazit více

R 18 100 YEARS

R 18 100 YEARS

Naši bohatou historii oslavujeme novou ikonou: BMW R 18 100 Years. Omezeno na 1923 kusů, jde o skutečný sběratelský model, který kombinuje největší boxer #Soulfuel v jeho nejexkluzivnější podobě a zprostředkovává pocit nostalgie.

+ Zobrazit více

R NINET 100 YEARS

R NINET 100 YEARS

Designová ikona: to je BMW R nineT 100 Years. Láska k historickým detailům dělá z této limitované edice sběratelský kousek. Vybavený řadou exkluzivních frézovaných dílů Option 719 je skutečným mistrovským dílem plným historie a #Soulfuel.

+ Zobrazit více

VÍCE INFORMACÍ O #SOULFUEL

spinner