Setkání s přáteli

BMW Motorrad Days 2019

Po tři dny se v Garmisch-Partenkirchenu všechno opět točí kolem společné vášně: kolem motorek na BMW Motorrad Days. Skvělý program, jehož součástí je živá hudba, akční show a také nejnovější motorky a spousta světových novinek, přitáhnou ve dnech 5.–7. července zhruba 40 000 návštěvníků do města ležícího pod Zugspitze. Rozmanitý program této akce – několikadenního vrcholného setkání přátel, rodin a motorkářské komunity – si užijí nejen fanoušci motorek BMW, ale také motocyklisté všech značek.

Akce a program

Akce a program

Lidé a motorky – víc už to nejde: Po tři dny se veškerá pozornost soustředí na tebe a nejnovější motorky. Jako příslušník komunity zažiješ na vlastní oči a kůži kaskadérské show, zkušební jízdy, vyjížďky na motorkách a živá hudební vystoupení. Těšit se můžeš na staré známé i na nová přátelství!

+ Zobrazit více

Příjezd a ubytování

Příjezd a ubytování

Pro mnoho bikerů je zážitkem už samotný příjezd na BMW Motorrad Days. Do Garmisch-Partenkirchenu se totiž dostaneš spoustou krásných tras, která vedou Alpami. Naplánuj si svůj příjezd už teď, ať se z této cesty stane nezapomenutelná jízda. Informace o možnostech ubytování v idylickém městečku na úpatí Zugspitze najdeš také zde.

+ Zobrazit více

FAQ – Odpovědi na tvé dotazy

FAQ – Odpovědi na tvé dotazy

Patříš k více než 40 000 fanouškům motorek, kteří cestují na BMW Motorrad Days do Garmisch-Partenkirchenu. Máš ale ještě nějaké nezodpovězené otázky? Zde najdeš naše odpovědi na často kladené dotazy.

+ Zobrazit více

Další příběhy, které by tě mohly zajímat

spinner