AKCE A PROGRAM

Kaskadérské kousky, show a živá hudba

Je to všehochuť, kterou v Garmisch-Partenkirchenu tvoří nejen produktové novinky a světové premiéry společnosti BMW Motorrad, ale také dechberoucí vystoupení, velkolepé kaskadérské show a spousta živé hudby. Chceme, aby se BMW Motorrad Days staly akcí pro celou rodinu, a proto bohatý program nabízíme také dorostu. Podrobný přehled akcí zde uveřejníme před vypuknutím BMW Motorrad Days, aby sis mohl pobyt v Garmisch-Partenkirchenu lépe naplánovat: Vyplatí se tedy, když se sem čas od času podíváš.

VŠE O MOTORKÁCH BMW

Dotýkat se je dovoleno: Nejnovější motorky a výbava pro jezdce

Dotýkat se je dovoleno: Nejnovější motorky a výbava pro jezdce

Ve výstavním stanu společnosti BMW Motorrad narazíš na všechny současné modely a rozsáhlou nabídku výbavy, příslušenství a lifestylových výrobků s modrobílou značkou. Zde si také můžeš vyzkoušet, jak se sedí na nejnovějších motorkách, a odborníků firmy BMW Motorrad se zeptat na všechno, co tě o motorkách BMW zajímá. Na místě je také možné zakoupit kolekci BMW Motorrad.

+ Zobrazit více

Cestovatelé vyprávějí o svých výpravách

Cestovatelé vyprávějí o svých výpravách

Víc inspirace pro vlastní motorkářské dobrodružství nikde nenajdeš: Cestovatelé a motorkářské legendy vyprávějí o svých vzrušujících zážitcích při přednáškách doprovázených filmy a fotografiemi. Zajdi si do BMW Motorrad Cinema!

+ Zobrazit více

Zúčastni se jako vystavovatel

Na BMW Motorrad Days 2019 je zhruba 100 mezinárodních vystavovatelů. Jsou to tví partneři v oblasti motorkářského příslušenství a odborného poradenství, na které se můžeš obrátit ve všech otázkách na téma motorky. Chtěl bys být také vystavovatelem na BMW Motorrad Days v roce 2020? Pak si projdi všechny příslušné informace.

+ Zobrazit více
Více informací external-link-arrow-slim

Akce a party

Tato představení berou dech

Tato představení berou dech

V Event aréně tě čeká spousta akčních show. S údivem a zatajeným dechem budeš sledovat kaskadérské kousky na dvou kolech. Ještě větší vzrušení tě čeká v motodromu: po nejstarší mobilní kolmé stěně světa z roku 1928 krouží odvážní motocykloví akrobaté na svých restaurovaných motorkách BMW udržovaných v top stavu.

+ Zobrazit více

Večery, na které se nezapomíná

Večery, na které se nezapomíná

BMW Motorrad Days znamenají také: nezapomenutelné večery se řadou kapel v party stanu, v US Lodge, venku v prostoru Heritage Area a u táboráku. Při tak pestrém programu si pro sebe i ty zaručeně něco najdeš.

+ Zobrazit více

ZAPOJ SE

Testování motorek

Testování motorek

Na BMW Motorrad Days je ke zkušebním jízdám k dispozici široká nabídka aktuálních modelů, což představuje skvělou pomoc při rozhodování na cestě za tvojí novou motorkou. Svou zkušební jízdu si zde několik týdnů před akcí můžeš zarezervovat online.

+ Zobrazit více

Nezkalená radost z jízdy: V Enduro Parku, dokonce i bez řidičáku

Nezkalená radost z jízdy: V Enduro Parku, dokonce i bez řidičáku

Pokud by sis chtěl vyzkoušet své dovednosti v terénu, pak je pro tebe dočasný Enduro Park to správné místo. Zde si jednoduše můžeš zajistit trénink a vyzkoušet sebe i zdejší terén. Nemáš ještě řidičák? Pak se ti naskýtá ideální příležitost ochutnávkové jízdy v areálu, který je přesně k tomu určen – zde si můžeš poprvé vyzkoušet jízdu na motorce BMW.

+ Zobrazit více

Projížďky světem hor

Projížďky světem hor

Podívej se za obzor areálu akce a přidej se společně s motorkáři z celého světa k průvodu motocyklů, který se vydá překrásným světem hor. Během této třídenní akce máš rovněž možnost zúčastnit se celodenních nebo půldenních projížděk a také okružních jízd s průvodcem po otevřených alpských polních a lesních cestách.

+ Zobrazit více

Další příběhy, které by tě mohly zajímat

spinner